WSZECHŚWIAT JAKO SYMULACJA i GRA?

Zapraszam Cię na bardzo ciekawy wpis Czytelnika na temat życia:

➡️ Cytat: „Życie to gra?

Jeśli ciało potraktować jak biomaszynę – zaawansowanego avatara z interfejsami do interakcji z tym interaktywnym filmem (zwanym rzeczywistością) – to naturalnie kolejnym wnioskiem jest, że uczestniczymy w grze. Każdy, kto kiedykowiek grał w gry sieciowe – mógł zauważyć, że są tacy, którzy ZAWSZE wygrywają!

Odkryli kody (cheat codes), które umożliwiają ominięcie reguł gry. WSZYSTKIE budynki masonów (wiele kościołów też) mają na podłodze szachownicę – BO ONI WIEDZĄ! Wiedzą, że życie to gra – i oszukują. Oszukują i nie ponoszą żadnych konsekwencji…

➡️ Gdy ktoś oszukuje w grze symulacyjnej – robi to na kilka sposobów:

  • poznaje skróty, przejścia, obejścia i „magiczne” formułki naginające fizykę symulacji (utrzymując to w tajemnicy),
  • wysyła szkodliwe kody / instrukcje do terminalów innych graczy, by np. widzieli przeszkody, których nie ma…
  • spamuje łącza innych graczy, by wprowadzić haos informacyjny i maksymalnie utrudnić / opóźnić interakcje z grą.

➡️ Mnie się wydaje, że nie tyle chodzi o dorwanie króliczka, co – jak dobrze się bawimy go goniąc. – Dlatego to droga ma być satysfakcjonująca, a nie jakiś odległy cel.

Jesteśmy impulsami w symulacji sztucznej inteligencji grającej sama ze sobą. Pozostaje nam więc zluzować poślady, wziąć głęboki oddech – z nadzieją i wiarą, że wszystko się dobrze dla nas ułoży. A jeśli tego nie widać – to jeszcze się układa… 🤗

➡️ By usłyszeć symfonię Wszechświata – najpierw trzeba przestać hałasować. Gdy umysł przestanie generować (a częściej powielać) różne błache myśli – przechodzi w stan receptywny.

W takim stanie uważnego trwania – jaźń ma rzadką szansę ujrzeć materializujący się hologram przyszłych wydarzeń. Większość ludzi miewa deja vu – ale niewielu zwraca na nie uwagę, jeśli w ogóle potrafi to zjawisko rozpoznać.

Oczywiście, dzięki fizyce kwantowej wiemy, że samo obserwowanie danego procesu może nań wpłynąć. I taki jest też sens „zwiastunu” następnego odcinka naszego osobistego filmu.
Dlatego warto korzystać z naszych ponadwymiarowych zdolności – choćby po to, żeby korygować kurs swego okrętu z bezpiecznym wyprzedzeniem…

➡️ W każdej milisekundzie doświadczamy tego, na co wcześniej wyraziliśmy zgodę – świadomie, lub nie, a bardzo często przytakując sugestii z zewnątrz.

Wpływanie na rzeczywistość wymaga zdolności rozszerzania świadomości tak, by objąć nią obszar przestrzeni na tyle duży, by zmieściły się w nim i zdążyły rozpędzić nasze marzenia…

Większość ludzi jest jednak zaprogramowana i tak naprawdę nie wiedzą oni, dlaczego podejmują decyzje. – Jak zatem mogą zmienić coś czego nie widzą i nie ogarniają?”

Koniec cytatu.
Autor: Radosław

➡️ Wsparcie istnienia strony Jarek Kefir Com: https://jarek-kefir.com/wsparcie-2/

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.