WIELKI RESET: SZATAŃSKI PLAN ZNISZCZENIA EUROPY

DEMIURG, JAHVE, ALLAH, PAN BÓG, YALDABOATH, WIELKI ARCHITEKT lub.. SZATAN. To programista i nadzorca systemu, stworzonego tak, aby przypadkiem żyjącym istotom nie było zbyt dobrze. Jego najwyżsi słudzy – plemię węża, żmijowe plemię – opływają w niewyobrażalne luksusy, a cała reszta świata na nich haruje.

Im więcej masz w sobie jego pierwiastków i archetypów, tym lepiej i zasobniej Ci się żyje. Jest on kojarzony z: płodnością, materią i materializmem, pieniędzmi, sukcesem w doczesnym świecie, przebiegłością, rywalizacją, walką, wojną, agresją, podwójną moralnością, nieświadomością, głupotą, złem, zmiennością, nierównościami, niesprawiedliwością.

➡️ W świecie natury są to rządy osobników alfa – najbardziej agresywnych, przebiegłych, silnych. My w świecie ludzi dokładnie powielamy te wzorce, a wszelkie zabiegi mające na celu nasz rozwój to próby przezwyciężenia tego zwierzęcego wzorca.

Bóg miał wielkie grillowanie po 1939 roku, ale od 1945 roku jest na diecie. A teraz jest głodny. Bardzo głodny. I niestety, ale nie należy on do wegetarian. Lubi nie tylko mięsiste, ale też wręcz krwiste dania. I właśnie szykuje się do kolejnego BBQ. Rozpalił już w kotle i czeka na dostawę świeżych steków.

Czas nie jest linią, lecz kołem z cyklicznie powtarzającymi się wydarzeniami i schematami. Obecnie jesteśmy już nie na etapie 1939 roku. Ale mamy teraz cykl z roku 1941, tuż przed wielką operacją Barbarossa.

➡️ Rosja spowodowała ogromne zniszczenia na Ukrainie i rozpoczyna mobilizację 1,2 miliona żołnierzy. Choć Ukraina jest dość sporym państwem, to nie ma sensu angażować aż tylu żołnierzy.

No chyba, że mówimy o wojnie typowo 19-wiecznej, gdy zbierano milion ludzi, dawno im onuce, welonki i karabin.. A następnie mówiono: „Chcecie dobrobytu krajów Zachodu? To idźcie naprzód i go sobie weźcie.”

Taka sytuacja miała już miejsce w 1920 roku, gdy bolszewicka dzicz miała przejść po trupie Polski i Republiki Weimarskiej, by zająć całą Europę. Wtedy to się nie udało. Możliwe, że teraz te ponad milion żołnierzy mają iść nie tylko na z Ukrainę, ale też na inne kraje.

➡️ Gdy Europa będzie pogrążona w kryzysie, inflacji, chłodzie, niedoborze towarów, bezrobociu, braku elektryczności, to ta cała mongolska dzicz może wykorzystać tę taktykę rodem z 19 wieku i pójść naprzód, na nas.

Putinowi pozostało tylko odpowiednie przekonanie tych samych mas ludzi, by sięgnęli z kałachem w ręku po bogactwa innych krajów. Przecież doktryna Alexandra Dugina, okultysty z Czarnego Zakonu SS i głównego ideologa Moskwy zakłada, że Rosja powinna „sięgnąć po morza południowe”, i nie ograniczać się tylko do obszaru dawnego Układu Warszawskiego.

Jeśli to dojdzie do skutku, to będzie ogromna ilość papu dla żołdaków z zacofanej ruskiej prowincji, jak i dla Pana bozi.

➡️ Witaj. Publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (Facebook) i na stronie Jarek Kefir Com (Witryna internetowa), od około 2011 roku. Nie organizuję warsztatów, na których mówi się o dziwnych rzeczach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę pisać prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie zarabianie na słabych, choć przyjemnych materiałach.

Ale utrzymanie strony internetowej (Jarek Kefir Com) na serwerze jak i nawet sama chęć publikacji wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami, które czasami mnie przerastają. Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę Jarek Kefir Com, która jest obszernym magazynem artykułów z wielu lat, jak i docierać z ukrywaną wiedzą do wielu ludzi. Teraz od dobrej woli Czytelników zależy istnienie wolnych mediów:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal – poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “WIELKI RESET: SZATAŃSKI PLAN ZNISZCZENIA EUROPY

  1. Najbardziej mnie bawi przekonywanie naszych „specjalistów” od wojenek, że ten łach Putin nie użyje bomby jądrowej, bo jest wdrożony system zapobiegający naciśnięcie guzika decyzją jednej osoby. Ci „fachowcy” zwyczajnie kalkują standardy świata zachodniego na ruską dzicz. Nie wiedziałem, że ktoś, kto mianuje się ekspertem może się wspiąć na taki pułap naiwności. Ten troglodyta w dzikiej Rosji zrobi, co będzie chciał i co do tego nikt nie powinien mieć najmniejszych wątpliwości. Dobrze wie, że Zachód trzęsie portkami na wspomnienie wojny, w którą miałby się zaangażować bezpośrednio. Gdyby naprawdę chciał zakończyć rzeź w Ukrainie, to zamknąłby niebo dla ich dronów, iskanderów, pocisków kierowanych i innego gówna, dostarczył broń rakietową zdolną razić cele w głębi Rosji, zwiększył dostawy tego, co potrzebne, do maksimum, a przede wszystkim przestał z nimi rozmawiać językiem dyplomatycznym – gówno traktuje się jak gówno – posprzątać je trzeba, ale atencji…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.