LĘK O PRZETRWANIE I O PIENIĄDZE TO LĘK KTÓRY POWOLI ZABIJA!

Wszyscy ten lęk znają. Tak się już złożyło że na Ziemi jako pierwsze są zauważane bodźce negatywne. Panuje u nas mentalność niedoboru i niedostatku. Istoty są przekonane, że o swoje miejsce pod słońcem należy walczyć, rywalizować i rozpychać się łokciami, idąc nieraz po trupach. Podstawowe pytanie jest jedno..

Czy to ludzie zbłądzili, utracili „instrukcję obsługi” świata, i w rezultacie świat pogrążył się w czymś w rodzaju autyzmu, w bardzo głębokiej zbiorowej psychozie? Czy raczej to realia świata tak wpłynęły na ludzkie umysły i podświadomości, że dzieje się tak a nie inaczej? Co jest przyczyną a co skutkiem? A może zachodzą obie te przyczyny / skutki na raz?

Fakt jest jednak faktem, że im większy odczuwamy brak i im większą mamy mentalność niedoboru, tym dzieje się gorzej. Jeśli masz już choć trochę czegoś – jakiejś wartości, jakichś dóbr – to jest większe prawdopodobieństwo że będziesz miał więcej i więcej. Podstawowym prawem jest to, że ten kto ma czegoś dużo, to przyciąga tego czegoś jeszcze więcej i więcej. I pytanie: jak się podnieść z samego dna? Nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi. Trzeba iść tam gdzie są podane konkretne sposoby jak i zacząć od rzeczy naprawdę małych i podstawowych.

Bogaci stają się coraz bogatsi

Wszyscy znamy te słowa – „bogaci stają się coraz bogatsi, a biedni coraz biedniejsi„. Ale to nie dotyczy tylko spraw finansowych ale w zasadzie każdych innych. Czym się różnią Ci, którzy mają od tych, którzy nie mają? Talentami, sprytem? Nie zawsze. Przede wszystkim Ci którzy osiągają sukcesy nie odczuwają poczucia winy i wyrzutów sumienia. Jeśli czujesz się winny, to kara zawsze się znajdzie. Będzie nią jakieś złe wydarzenie, nieprzyjemność, zwolnienie z pracy, utrata zdrowia, czy choćby bieda.

I odwrotnie – brak poczucia winy i wyrzutów sumienia i trzymanie się kilku innych reguł sprawia, że kara nie nadchodzi bo nie ma za co jej wymierzyć. To jest ta odwieczna zagadka psychopatów czyniących zło, ale odnoszących niesamowite sukcesy. Przecież to oni od zarania dziejów rządzą Ziemią. Są prawnikami, lekarzami, biznesmenami, CEO korporacji, celebrytami, politykami, bankierami, elitami. Oczywiście, ludziom wmawia się, że spotka ich za to kara w przyszłym życiu w postaci karmy lub piekła / czyśćca..

Ale jak wiemy, żadne przeznaczenie, żaden zdeterminowany los, żaden czyhający na nas szatan, żaden grzech pierworodny i żadna karma nie istnieje. Te doktryny są reliktami dziecięcego, naiwnego umysłu, gdzie srogi rodzic z rózgą czy pasem za dobre nagradzał, a za złe karał. Ale świat realny tak nie działa co widać dosłownie na każdym kroku. Zło często nie jest karane, zaś ludzi dobrych często spotykają nieszczęścia. Są nasze decyzje i ich konsekwencje już w tym życiu, teraz. Przy czym sił rządzących światem kompletnie nie obchodzi czy jesteś znającym tajniki wiedzy magiem, współczującym empatą, niedouczonym lemingiem czy zimnym psychopatą.

Nie ma nagrody w niebie ani kary w piekle

Jeśli przestrzegasz kilku kluczowych zasad – w porządku, możesz nawet podbić świat. Jeśli nie – dostajesz kopniaki. Te siły są zimne, niewzruszone i kompletnie nieczułe na nasze odwieczne ludzkie dylematy, lęki, żale, pytania. Często zwykły szary człowiek poprzez dziecięcą radość i pozytywne, ciepłe emocje, jest dużo bliżej tego, co niektórzy nazywają „oświeceniem„, niż osoba która naczytała się przeróżnych teorii i opowieści dziwnej treści. I teraz odczuwa smutek i uważa świat za piekło – niesłusznie, przez co dostaje kopniaki od sił równoważących.

To trochę szokująca świadomość tego, że nie istnieje żaden Bóg ojciec w niebie ani szatan w piekle. Że nie ma gdzie iść po karę, ale z drugiej strony nie ma gdzie też iść po nagrodę. Że żadne prawo karmy mające dopaść tych przebrzydłych kapitalistów i banksterów nie istnieje. Dbaj więc nie tylko o wiedzę, nie tylko o czytanie teorii spiskowych, nie tylko o czytanie coraz to nowych katastroficznych newsów, ale o swoje emocje i odczucia.

Trzeba przestrzegać kilku prostych zasad by uwolnić się od systemu:

Odetnij się od destrukcyjnych programów, żądań i oczekiwań społeczeństwa, ideologii, religii, newsów, informacji, celebrytów, itp itd. Doceń codzienne małe radości i nie wyolbrzymiaj smutków. Naucz się tworzyć i wzmagać szczęśliwe myśli zamiast tych przygnębiających czy przerażających. Poznaj i realizuj swoje hobby, pasje, prawdziwe cele swojej istoty – właściwe tylko Tobie. Doceń żart i humor, gdyż humor obok pasji (hobby) jest czymś co jest potężne. Jest bronią atomową na ponuractwo, poważniactwo i sztywniactwo ludzi.

Nie realizuj celów cudzych i niszczących (np narzucanych przez religie, społeczeństwo, innych). Kochaj ten świat i ludzi pomimo wszystko, a świat i ludzie Ci się odwdzięczą. Kochaj kobietę / kobiety pomimo tego że wiesz, że nie działają tak jak mężczyźni, i odwrotnie. Doceniaj i bądź wdzięczny za to co już masz, za codzienne dobre radości, takie jak uśmiech nieznajomego w tramwaju, zieleń na dworze czy wschód słońca. Poznaj i realizuj swoje własne przeznaczenie. Możesz nauczyć się bronić przed wampiryzmem energetycznym otoczenia bliższego i dalszego. Jak i poznać inne tajniki praw wszechświata.

Uczeni jesteśmy od początku pojawienia się na świecie złych wzorców. Rywalizacji, konkurencji, hierarchii, martwienia się, walki, przejmowania się. Martwienie się z jednej strony nasila problem (pisałem już jak, to jest poza racjonalnym rozumowaniem ale ma miejsce). A z drugiej strony blokuje podświadomości możliwość szukania lepszych rozwiązań, pokazując tylko te gorsze. Czyli te czasochłonne i ciężkie, właśnie dotyczące rywalizacji i walki. Są to rozwiązania typowe dla topornego z zasady umysłu logicznego.

Duża część ezoteryki to teorie niemożliwe do wprowadzenia w życie

Jeśli chcesz walczyć – to w porządku, okazji do walki będziesz miał coraz więcej i więcej. Jeśli chcesz rywalizować – ta sama zasada, przy czym na każdego walczącego i rywalizującego kozaka, prędzej czy później znajdzie się większy kozak. Każdą grubą rybę prędzej czy później pożre jeszcze grubsza ryba. Walcząc i rywalizując wspinasz się i wspinasz na szczyt. Jest coraz wyżej, coraz trudniej, coraz szybciej i szybciej.. Aż w końcu przychodzi jakiś większy kozak, jakaś grubsza ryba, i spadasz na sam dół, niczym w popularnej gierce „Ice Tower„. I zaczynasz od zera – np karierę w nowej korporacji, firmie, itp itd.

Wróćmy do pytania które zadałem na początku artykułu: jak się podnieść z samego dna? Wg mnie sprawa jest bardzo prosta. Są autorytety i są Autorytety. Są teoretycy i są praktycy. Są Ci którzy tylko szastają pięknymi słówkami i są Ci, którzy podają rękę by człowiek powstał z kolan. No i jeszcze kwestia tego, co działa a co nie.. Działanie pewnych rzeczy możemy zaobserwować i zweryfikować, choć takich „pewnych” rzeczy jest naprawdę mało. Bo dużo rzeczy z ezoteryki i prawie całe new age to czyste domysły i teorie dziwnej treści nie do zweryfikowania. A to co działa i to co można zweryfikować praktyką życia – to te diamenty zagubione pośród piasku.

Cytuję: „Lęk o przetrwanie we wrogim świecie zewnętrznym” to podstawowe oprogramowanie Umysłu-Ego, będącego sztucznym konstruktem, zarządzającym Istotą Ludzką. Konsekwencją identyfikacji z Nim jest doświadczanie wszelkiego cierpienia, które praktycznie zawsze jest związane z niedoborem pieniędzy. Stan lęku o przetrwanie jest najpotężniejszym spoiwem dla manifestacji obrazu życia w nędzy , przygnębieniu, konfliktach i chorobach.

Stan Bycia poza tym konstruktem, czyli w Tu I Teraz automatycznie uruchamia zmiany w doświadczanej przez siebie rzeczywistości, a przede wszystkich otwierają się drzwi, przez które może popłynąć pieniądz, niezbędnie potrzebny do realizacji Siebie na planie 3D. Dzielę się z Tobą jedynie formą mojego doświadczania życia, która może odbiegać od twojej, ale nie jest ani lepsza ani gorsza od niej.”

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

31 myśli w temacie “LĘK O PRZETRWANIE I O PIENIĄDZE TO LĘK KTÓRY POWOLI ZABIJA!

 1. Ktoś mnie obarczył jarzmem win
  Zaszczepił pierworodny grzech
  Długi czas odczuwałem tylko wstyd
  Proszę by dobrze zrozumiano mnie
  By dobrze zrozumiano mnie

  Wypaczona wola,chory cel
  Poza moralnością księgi praw
  Na moją głowę święty gniew
  Proszę by dobrze zrozumiano mnie
  By dobrze zrozumiano mnie

  Wyczulony na piękno ze wzrokiem w noc
  Wyśniłem mój bluźnierczy sen
  Że nie czuję wstydu za mój los
  Proszę by dobrze zrozumiano mnie
  By dobrze zrozumiano mnie

  Rodzi się moc
  Oto rodzi się moc
  Czuję jak rodzi się moc
  Czuję jak rodzi się

  Rodzi się moc
  Oto rodzi się moc
  Czuję jak rodzi sie moc
  Czuję jak rodzi się
  Wola istnienia pod pojęciem „Człowiek”

  Poprzez cierpienie nie stajesz się
  Tak bardzo piękny jakbyś chciał
  Stajesz się zgorzkniały i szczęśliwy mniej
  Proszę by dobrze zrozumiano mnie
  By dobrze zrozumiano mnie

  Rodzi się moc
  Oto rodzi się moc
  Czuję jak rodzi się moc
  Czuję jak rodzi się

  Rodzi się moc
  Oto rodzi się moc
  Czuję jak rodzi sie moc
  Czuję jak rodzi się
  Wola istnienia pod pojęciem „Człowiek”

  Jeżeli piękno zasługuje na potępienie
  Jeżeli mądrość potęguje jedynie zło
  Jeżeli szczęście jest przeszkodą dla zbawienia
  To osądzi mnie bezduszna wieczna noc

 2. … Fox Mulder nagrał album rockowy 😀 , takie łagodne indie folkowe klimaty, dla rozluźnienia, w sam raz pod dzień dziecka, żeby swoje wewnętrzne pogłaskać beztroskimi nutami, i leniwym wokalem Duchovnego 😉

   1. … takie stonowane granie, troche blues country momentami 😉 … a oglądałeś nowe odcinki „Z archiwum X” ? … bo mniemam, że ten klasyk z Duchovnym masz na myśli, czy może rozpustne „Californication” 😛 … teraz lukam serial „Aquarius” z Duchovnym, o sekcie Mansona w latach hippisów, całkiem możliwy, ale wiadomo że Fox Mulder jest miszcz tropiciel prawdy!

 3. Nie dyskutuję – czy ten lek jest największy czy też nie. Dla kogos kto właśnie go przeżywa kazdy jest najwiekszy i to zdecydowanie.
  O co własciwie chodzi z tym lękiem – strachem?
  Wystepuje w momencie zagrozenia i powoduje dwa zachowania. Powoduje albo agresję, albo postawę uległosci i poddania. Ktos może powiedziec ze agresja jest korzystniejsza, ale moze w chwile doprowadzic do śmierci. Czyli ani to ani to nie jest dobre. Jednak mozna spojrzeć na [strach w szczególności] uważniej i nawet zaznajomic sie z nim. Gdy przyjrzymy sie mu dokładnie to okaze sie ze po prostu jest informacją. O czym nas informuje? O zagrozeniach niedogodnościach trudnościach. Jak każda informacja nie ma wartości emocjonalnej – wiec zabarwienie daje jej tylko i wyłacznie nasz odbiór.
  Nie jest jednak tak źle z tym strachem. Moze sie on stac naszym kumplem – bo gdy odpowiednio sie z nim dogadamy może sie zmienic w bardzo przydatna cechę OSTROŻNOŚĆ
  Pozdrawiam

  1. Jakże aktualny artykuł, wpasowujący się w wypowiedź p. Jabłonowskiego.
   Dlaczego polskie rządy I Polacy nabierają w ty temacie wodę w usta. Póki jeszcze tę wodę mają …

   https://prawdaxlxpl.wordpress.com/tag/gaz-lupkowy/

   ,, JAK WIADOMO DLA PIENIĘDZY , LESIU Podpisał WYŁĄCZNOŚĆ DLA firm z USA NA WYDOBYCIE ROPY I GAZU, niszcząc niezależność i FUNDAMENT polskiej gospodarki, A FORTUNĘ z wydobycia ODDAŁ W RĘCE USA . prawie za darmo podpisując tłumaczył ŻE TYLKO USA POSIADA ODPOWIEDNIĄ TECHNOLOGIE NA WYDOBYCIE I że Wydobycie gazu łupkowego jest skomplikowane i drogie?
   Nic podobnego!
   Dodam że gdyby to się wydało poszedł by za to pod Trybunał STANU.

   – W efekcie tego jednego podpisu polska będzie kupować swój własny gaz i ropę od Amerykańskich koncernów.

   Transakcja na prawie 290 miliardów PLN tłem katastrofy pod Smoleńskiem

   Jak informuje niemieckojęzyczny dziennik “Polska web”, przy świeżych jeszcze grobach rząd Platformy Obywatelskiej zawiera bardzo kontrowersyjną transakcję dostaw i transferu gazu do roku 2037 względnie 2045. Transakcja ma wartość ok. 100 miliardów dolarów (288 mld PLN).
   gazowe interesy Putina załatwiane z polskim premierem nad grobami oficerów w Katyniu dziwiły nawet rosyjskich dziennikarzy.
   Dwie godziny później w jednym ze smoleńskich hoteli miała miejsce konferencja prasowa premiera Putina na temat zaspokojenia polskiego popytu na gaz do roku 2037. To zdarzenie miało raczej zadanie odwrócenia uwagi i podsunięcia pomysłu że mógł być to zamach.
   BYĆ MOŻE TEN KONTRAKT BYŁ WYNAGRODZENIEM W ZAMIAN ZA POMOC W PRZEKRĘCIE .

   9 krajów się nie zgodziło więc wypadło na Polskę

   SZACUJE SIĘ ŻE EUROPA POSIADA 15 BILIONÓW METRÓW SZEŚCIENNYCH GAZU ŁUPKOWEGO 1/3 JEST WE FRANCJI A NASTĘPNA 1/3 PODZIELONA JEST NA WIELKĄ BRYTANIE ,SZWECJĘ NORWEGIĘ, DANIE, NIEMCY, AUSTRIĘ, WĘGRY I BUŁGARIĘ .
   W NASTĘPSTWIE PROTESTÓW RZĄDY TYCH KRAJÓW ZAKAZAŁY WYDOBYCIA ZE WZGLĘDU NA SZKODLIWE ODDZIAŁYWANIE NA ŚRODOWISKO .
   I MYŚLĘ ŻE Wiedzieli CO ROBIĄ .9 krajów się nie zgodziło .

   W TEJ SYTUACJI POZOSTAŁA JEDYNIE POLSKA , A RZĄD ZAPEWNIŁ ŻE NIKT NIE BĘDZIE STAWIAŁ OPORU PRZEDSIĘBIORSTWOM NAFTOWYM.

   WEDŁUG BERNARDA BŁASZCZYKA BYŁEGO WICEMINISTRA DO SPRAW ŚRODOWISKA W POLSCE DO TAKIEJ SYTUACJI NIE DOJDZIE.
   I POLSKI rząd ZROBI WSZYSTKO ABY NIE DOPUŚCIĆ DO PROTESTÓW.I JEST TO OFICJALNE STANOWISKO POLSKIEGO RZĄDU W TEJ SPRAWIE.

   FIRMY WYKONAJĄ TYSIĄCE ODWIERTÓW NA TERENIE POLSKI .
   METODĄ SZCZELINOWANIA ,TZN WPOMPUJĄ W GŁĄB ZIEMI MILIONY TON TOKSYCZNYCH SUBSTANCJI CHEMICZNYCH .NA TERENIE CAŁEGO KRAJU, A GDY DOJDZIE DO AWARII TA CHEMIA DOSTANIE SIĘ DO WÓD GRUNTOWYCH CO SPOWODUJE ZATRUCIE WODY I ZIEMI.
   A 1 NA 20 ODWIERTÓW ULEGA AWARII W PIERWSZYM ROKU .
   JEDNA AWARIA I PŁYN SZCZELINUJĄCY PRZENIKA DO ŹRÓDEŁ WODNYCH A W CAŁEJ POLSCE SYSTEM WÓD JEST POŁĄCZONY ZE SOBĄ ..

   ABY ROZWIĄZAĆ PROBLEM POZYSKANIA WODY DO SZCZELINOWANIA POSTANOWIONO UMIEJSCOWIĆ ODWIERTY BLISKO ŹRÓDEŁ WODNYCH TO MÓWI SAMO ZA SIEBIE.A WYNIK TYCH PRAC BĘDZIE TAKI.{{{Katastrofa ekologiczna}}}

   WYJAŚNIĘ W PARU SŁOWACH NA CZYM ONA POLEGA.
   Katastrofa ekologiczna- polega na zmianie środowiska przyrodniczego gatunku lub populacji w sposób, który uniemożliwia jej przetrwanie.
   Katastrofy dzielą się na: spowodowane działalnością żywiołu oraz działalnością człowieka są to skażenia przemysłowe, awarie elektrowni, pożary, wycieki ropy np Bhopal (1984) – wypadek w fabryce Union Carbide w Bhopalu Katastrofa ta, porównywana do tego, co wydarzyło się w Czarnobylu.
   Badania wykonane w 2004 roku na zlecenie BBC wykazały-, że chemikalia przeniknęły też do wód gruntowych, przez co dokonało się skażenie wody pitnej.
   W ciągu 10 lat od wypadku wskutek uszkodzenia zdrowia zmarło 7 tyś osób.100 tys. doznało ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ,Ewakuacja około 200 tys.
   Bhopal miasto w środkowych Indiach A to tylko dane z jednego miasta w Polsce na terenie całego kraju będą dziesiątki takich odwiertów i wszystkie blisko źródeł wodnych tylko po to by rozwiązać problem transportu wody. Za dostarczenie wody odpowiedzialny jest RZĄD. A nie firma wydobywcza. Dane statystyczne z całej branży mówią że w ciągu 20 lat 60% szybów {będzie} ulegać awarii.
   TO TYLKO ZANIŻONE NA KORZYŚĆ FIRMY WYDOBYWCZEJ DANE STATYSTYCZNE. KTÓRE GWARANTUJĄ NAM 60% AWARII.

   przypomnę – że W CAŁEJ POLSCE SYSTEM WÓD JEST POŁĄCZONY ZE SOBĄ
   jedna awaria i cała chemia ląduje NP: W Wiśle A dane statystyczne z całej branży gwarantują nam 60% awarii.
   FIRMA WYDOBYWCZA DAJE POLAKOM STATYSTYCZNĄ GWARANCJE ,ŻE ZA 20 LAT BĘDZIEMY ŻYWYMI TRUPAMI BIORĄC POD UWAGĘ FAKTY POLECAM WSZYSTKIM CUDOWNE wakacje nad jeziorkiem z rodzinką i przemiłą kąpiel w chemii.
   DODAM ŻE NIE BĘDZIECIE MUSIELI BRAĆ ZE SOBĄ LATAREK ,NA PEWNO W NOCY BĘDZIECIE SIĘ WIDZIEĆ NAWZAJEM.

   JEDNO JEST PEWNE za 10 być może 20 lat ,ludzie będą zdychać jak muchy wtedy wina spadnie na tak zwane zanieczyszczenie gdy pojawią się efekty wydobycia, A pojawią się na pewno i będą katastrofalne, LUDZIE BĘDĄ SZUKAĆ WINNEGO .
   a więc pojawi sie poważny problem NO I winny też się znajdzie, TYLKO PROBLEM POLEGA NA TYM że WINNY nie żyje .
   MAM NADZIEJE ŻE ROZUMIECIE DLACZEGO ZOSTAŁA SPREPAROWANA CAŁA KATASTROFA .

   JEŚLI KTOŚ MA WĄTPLIWOŚCI CO DO NIEBEZPIECZEŃSTWA KTÓRE GROZI POLAKOM .
   wystarczy poczytać jakie przysmaki wpompowane zostaną w glebę a jest to 70 str, wiedzy i opisów wielu, już zidentyfikowanych – Śmiertelnych Trucizn jest mowa o roztrzaskanych przez Frakturing warstwach geologicznych
   o awariach nieszczelnościach. Bądź specjalnie zaaranżowanych awariach by się pozbyć nadmiaru odpadów.,
   -o dzikich wylewkach Płuczki Pofrakturacyjnej na pola, do rzek i miejskich ścieków, co jest równoznaczne z Dożywotnim Zatruciem tychże środowisk ziemi, rzek, jezior, wód gruntowych o masowej praktyce wlewania w otwory wiertnicze oleju napędowego i płynów ropopochodnych etc.

   JEDNYM SŁOWEM Gaz Łupkowy, i jego Przemysłowe Wydobycie to Wielki Szwindel, Oparty na Prawniczym OSZUSTWIE,

   I POLSKI rząd ZROBI WSZYSTKO ABY NIE DOPUŚCIĆ DO PROTESTÓW , nie dziwie się wałek Smoleńsk poszedł by na marne.
   A miliardowe dochody z ropy i gazu znikają. JAK WIADOMO TU nie CHODZI O WIELKĄ KASĘ czy ŻYCIE LUDZKIE – TYLKO o super wielką {Ultra Dużą} mamonę.

   Dowodem na to jest podpisanie przez byłego prezydenta {{{wyłączności na wydobycie }}} -Wyłączność oddaje prawo do eksploatacji za bezcen … więc nie chodziło o przyszłość polskiego narodu to pewne , gdyby tylko chcieli wynajęli by ten sprzęt od USA i sami wzięli się za wydobycie .
   kolosalnie zasilając skarb państwa automatycznie robiąc z polski drugie usa z przed 20 lat .teraz jest chyba zrozumiałe że tu nie chodzi o ratowanie państwa tylko o zdradę.

   Jeden podpis zrujnował przyszłość polski i polaków .gospodarkę i finansową niezależność.

   Ci, którzy mają decydujące zdanie w procesie wydawania koncesji na poszukiwania m.in. gazu w Polsce, powinni podlegać osądowi Trybunału Stanu.
   Przypomnę, że w prawie geologicznym wciąż pokutuje zapis, że podmiot otrzymujący koncesję na poszukiwania (choć one nie są potrzebne, bo my mamy ściśle określone miejsce, gdzie ten gaz występuje) ma pierwszeństwo do dysponowania tym gazem. Może więc dojść do sytuacji, że nasz własny gaz będzie nam sprzedawany po cenie takiej, jaką płacimy za ten surowiec z importu.

   Super biznes teraz polska będzie kupować własną bezczynne i gaz .

   Złoża łupkowe w prezencie dla Amerykanów. Polskie władze oddały prawa do wydobycia gazu łupkowego amerykańskim koncernom i to znacznie poniżej cen obowiązujących”.

   Z tekstu wynikało, że generalnie oddajemy prawo do eksploatacji za bezcen i że nawet Amerykanie są zdziwieni tak korzystnymi warunkami … No jeśli oni się dziwią, że dajemy prawie za darmo, to naprawdę musi być za darmo

   mało tego polska jest jednym z największych dostawców upraw rolnych a za 20 lat ziemniaki będą tak świeciły iż będą nadawać tylko na lampki nocne.
   wyjdzie na to że finansowa przyszłość polski będzie zależna od sumy pieniędzy zgromadzonych z dzierżawy i zysków z jego eksploatacji

   podam przykład cena koncesji za grunt w Polsce to od {3 do 25 centów } za AR
   gdzie w u s a koszt dzierżawy za 1 ar to 8000 dolarów, a na cena koncesji za najwyższej jakości grunt dochodziła do 30000 tyś dolarów za 1 ar.

   Konkretnie: „sprzedano” ponad 80 koncesji za łączną sumę – tragicznie śmieszną – jak mówi Profesor – 30 mln PLN podczas, gdy dziś JUŻ (jeszcze przed podjęciem wierceń) cena JEDNEJ na rynku wtórnym – dochodzi do 100 mln!

   A zatem w wyniku w/w decyzji rządu Tuska – na Koncesjach na Wydobycie(idących automatycznie za Koncesjami na Poszukiwania)
   – S T R A C I M Y – 2 biliony PLN, na tyle „są szacowane” Polskie złoża. To znaczy – 2 tysiące miliardów PLN (na dziś – ok 700 miliardów USD)

   Na samych Koncesjach stracimy tylko 700 miliardów USD To Największy chyba Prezent w Historii Świata, ale to nie koniec .
   Pomimo bogatych złóż i dużego zainteresowania ze strony inwestorów zagranicznych, właściciele terenów, na których odkryta zostanie ropa naftowa czy gaz ziemny nie zostaną polskimi szejkami.
   Właściciel terenu może jedynie liczyć na pieniądze z umowy dzierżawy. Umowę taką należy podpisać firmą, która ma koncesję i chce wydobywać dany surowiec.

   Transakcja z gazem łupkowym czyni z Polaków – współczesnych Indian , rasę skazaną na rabunkową bandycką bez ż a d n y c h korzyści własnych eksploatację, złóż gazu, i środowiska biologicznego!

   w tym całym zamieszaniu pocieszające jest jedno, będą Pieniądze na emerytury, dla ludzi zatrutych przez chemikalia używane do wydobycia g. łupkowego i bez szansy na dożycie do emerytury ..67.DOŚĆ Sprytne!

   JAK WIDAĆ

   same FAKTY które jasno wskazują że Smoleńsk MÓGŁ BYĆ wałkiem upozorowanym po to by uniknąć odpowiedzialności karnej za wielki finansowy Przekręt.
   i zdradę państwa.”

   1. Masz Krysiu wiedzę na ten temat
    Widac też ze masz wyrobione zdanie.
    Ja mam podobne – tylko nie podchodze do tematu tak emocjonalnie
    Myslę ze problem jest w tym ze nie ma odpowiedniej kary na tych zdrajców, a sądy sa przekupne i dyspozycyjne

    Pozdrawiam

    1. Jeżeli nie ma prawnej kary na zdrajców narodu,to pozostaje nam samosąd i jeżeli nas Opatrzność nie uratuje,na co liczę,to musimy wziąć sprawy w swoje nieliczne już Polskie ręce,jak mawiał „najmądrzejszy” z naszych „wspaniałych” prezydentów „nie chcem ale muszem”.Mamy jak zwykle dwa wyjścia ,siedzieć cicho,albo stanąć do walki z naszymi sprzedajnymi rządami.Ja wybieram opcję nr 2.

     1. Aniu – choc nie uchylam sie od 2 opcji, wolę zastosować trzecią – czyli nauczanie innych. Trzeba ludzi obudzic i uswiadomic że są robieni w wała

      1. Boguś ja też byłabym za Twoją 3 opcją gdybyśmy to my Polacy Słowianie mieli w swoich rękach media,to moglibyśmy lemingi przedtelewizyjne nauczać i oświecać prawdą ,ale jak na razie, jeszcze to mamy tylko dostęp do internetu a to i tak nie jest dostępne dla wszystkich i nie wszyscy wchodzą na takie strony dyskusyjne jak ta u Jarka.

   1. Nie kontroluj wordpressa, bo tyo Ci się nie uda! Jak troszkę wsponi na mnie, to wykształcę wielu wojowników!

 4. Sancti… A e.g. Aleksander Jabłonowski…. A jak dużo On zjadł tych jabłek od Twojego Lucyfera niosącego światło… Bo troszkę mi jednak nie wpadają i tak gryzę sobię…Mielę między zębami… B17… Pentagram… I nawet Hexagram!!!

 5. Sancti, wszystko na to wskazuje. Słucham, czytam… I mówię owieczkom, ale nic. Tylko zapierdalają do przodu na pierwszy ogień 🙂 Dziękuję Ci! Jakiej Nawii? Pozdrawiam Cię!

 6. Na mszę dzwony grzmiały dostojnie
  Chłopcy idą na wojnę
  Czyszczą ordery tłuste generały
  Chłopcy idą na wojnę
  Pchają puste brzuchy panny dorodne
  Chłopcy idą na wojnę
  Maszerują wystraszone łyse pały
  Chłopcy idą na wojnę

  Naj, na na na na na naj …
  Jeszcze się zgadza
  Obecności lista
  Hej!
  Naj, na na na na na naj …
  I jeszcze się zgadza
  Obecności lista

  Na mszę dzwony grzmiały dostojnie
  Chłopcy idą na wojnę
  Czyszczą ordery tłuste generały
  Chłopcy idą na wojnę
  Pchają puste brzuchy panny dorodne
  Chłopcy idą na wojnę
  Maszerują wystraszone łyse pały
  Chłopcy idą na wojnę

  I jeszcze się zgadza
  Obecności lista
  Chociaż już czai się ten
  Niedobry sen

  Całuje nas las tulą i okopy
  Chłopcy piszą listy z wojny
  Śmierć jest wszędzie i po trzykroć
  Chłopcy piszą listy z wojny
  Ptaki nam śpiewają brzydko
  Chłopcy piszą listy z wojny
  Śni nam się pięknych panien wilgoć
  Chłopcy piszą listy z wojny

  Ten list to znak
  Że jeszcze jesteś
  Słowa czołgają się cicho
  Chłopiec pisze szeptem

  W mieście dzisiaj dzień zwycięstwa
  W mieście noc szaleństwa
  Defilują tłuste generały
  Panny topią się w rumieńcach
  Orkiestra marsza gra na rynku
  Dzwony w kościołach
  Tylko chłopców tutaj nie ma
  Urosły na nich zioła

  Naj, na na na na na naj ….
  Ich imiona z grobów
  Deszcz pozmywa
  Hej!
  Naj, na na na na na naj…
  Ich imiona z grobów
  Deszcz pozmywa

  W mieście dzisiaj dzień zwycięstwa
  W mieście noc szaleństwa
  Defilują tłuste generały
  Panny topią się w rumieńcach
  Orkiestra marsza gra na rynku
  Dzwony w kościołach
  Tylko chłopców tutaj nie ma
  Urosły na nich zioła

  Ich imiona z grobów
  Deszcz pozmywał
  Deszcz zły handlarz
  Obłęd się nazywa

  1. Znam To! Sancti, Ty nie masz 34 lat!!! Słuchałeś Pidżamy Porno? Wtedy?? Mi nie pozwolono… Pewnie jesteś Generałem!

   1. Krecik, ja mam 33, ostatni rok inkarnacji na tej Ziemi, ja jestem poganskim Wojownikiem duchowego światła Absolutu, w Dywizji 666 Lucyfera Sol Invictus …\m/… 😉

    1. To pooglądaj na te swoje „na niby” Dobranoc.. Opole… Festival! Twoje święto. Upss. Lucyfera… Fest Evil…

 7. Wiem, że masz 33. Chyba w Lutym miałeś swoje urodziny i tak bardzo się cieszyłeś, prawda? Czytam wszystko, co przekazujesz… 🙂 Niestety, nie nadążam, by to wszystko sprawdzać, bo to za dużo jest… Już nie te lata. Wspomnij kiedyś na mnie. Jak będziesz… Dziękuję Ci.

 8. Dziś trafiłem na coś fajnego z czym postanowiłem sie z wami podzielić

  ,,W Życiu ludzie powinni nauczyć się Kochać Ludzi
  i wykorzystywać przedmioty
  Zamiast wykorzystywać Ludzi i kochać rzeczy”

  Podoba mi sie bardzo!

 9. Istnieje, nie istnieje, oto jest pytanie? Chodzi mi o tzw. karmę, która ma wiecznie rządzić losami człowieka. Wszystko to zależy od punktu widzenia. Jeśli wierzysz, że jest jakaś karma, to ona jest. Jeśli wierzysz, że masz jakieś zobowiązania z tego, lub przeszłych żywotów, to je masz. W to w co wierzysz to masz. Odrzuć wszystkie te pierdoły i powiedz głośno: nie uznaję żadnej karmy, jej nigdy nie miałem, nie mam i nie będę miał. Odrzucam raz na zawsze takie poglądy i nigdy więcej nie przyjmuję ich do wiadomości. Jestem czysty wczoraj, dziś i zawsze. Istnieję tylko w tu i teraz. A zatem jestem czysty, wolny, szczęśliwy. Jestem panem siebie i nikt inny nie ma żadnego prawa mi rozkazywać. Każdy kto mnie do czegoś zmusza jest przestępcą: człowiek, grupa ludzi, otoczenie, wieś, gmina, powiat, województwo, miasto, kraj i związek krajów. Ja tego wszystkiego nie uznaję.
  Odrzucam też wszelakie doktryny, które wpajano mi od płodu, niemowlaka, aż do dnia dzisiejszego. Ja sam mam prawo wybrać sobie takie poglądy religijne i świeckie, jakie mi odpowiadają. A powodu klątwy na Polaków, Litwinów, Rusinów rzuconej przez papieża Marcina V po bitwie pod Grunwaldem postanowiłem, jako że nikt jej dotąd nie odwołał, zmienić religię. Nikogo do tego nie namawiam, a to co uczyniłem, to moja prywatna sprawa. Wszak po tym Marcinie V nie byłem już prawdziwym członkiem KRK jako potomek wyklętego ludu polskiej ziemi. Słuchaj Franciszku. Dla mnie wyklętego przez Twojego poprzednika nie jesteś żadnym papieżem. Jak nie odwołasz podczas pobytu w tym kraju wszystkich klątw rzucanych od 1050 lat na Polaków, to za kilka miesięcy zostanę wyznawcą Proroka, a także rozpocznę akcję propagowania islamu wśród wyklętych Polaków. Decyzja należy do Ciebie Franciszku./Tu mała uwaga. Za mój wpis na tym blogu zawieszono przyjęcie mnie do wiary Proroka na dwa lata. Zakwestionowałem istnienie Jezusa. Po usunięciu wpisu i wyjaśnieniu, że miałem taką wiedzę jaką miałem karę skrócono mi o połowę, ale dodano, że jak Franciszek nie odwoła tych wszystkich klątw przyjmą mnie tuż po wyjeździe papieża. Ten przywódca KRK i Watykanu nadal okupuje RP/Polskę/. Nadal RP jest lennem papieskim. Żaden rząd tej decyzji nie odwołał. Może zrobi to PIS?

 10. Rób co chcesz. Wierz w co chcesz. Twoja sprawa
  Masz wiele wiele wiele do przerobienia i zrozumienia
  Najlepiej tu nie zagladaj bo cie wygonia z twojej małej wiary – bo inni za ciebie decydują

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.