ELITY ZMANIPULOWAŁY EKONOMIĘ BY OKRAŚĆ CIEBIE I ZŁUPIĆ ŚWIAT!

Anegdota o tym, dlaczego system neoliberalnego kapitalizmu doszedł do kresu i już nie działa

Wiele się teraz mówi o tym, że neoliberalizm nie tylko nie umożliwił rozwoju państw, ale wręcz zdusił ich gospodarki, doprowadził do ogromnego zadłużenia jak i postawił światową ekonomię na skraju przepaści.

Wczoraj zobaczyłem taki oto obrazek:

Czy zgadzam się z tym obrazkiem? Oczywiście się zgadzam. Ale zaraz dodaję, że nie opisuje on całej rzeczywistości, ale jedynie jej wycinek, i to pod pewnym kątem. Czyli pod kątem „cebulowego” neoliberalizmu rodem z początku lat ’90 XX wieku, reprezentowanego przez Balcerowicza, Petru i po części przez Korwina-Mikke. A przypominam, że już prawie 30 lat minęło i warto by zaktualizować matrycę pojęciową.

Otóż dobrze by było, gdyby używając metafory z powyższego obrazka, uczyć ludzi łowienia ryb, zamiast dawać im jedną rybę dziennie. Tyle teorii. Wiadomo, że wszystko ładnie, pięknie i cacy, ale teoria to teoria, a życie jest życiem. Bo ta teoria (ideologia), że prawa ekonomii są nadrzędne, a wolny rynek sam wszystko wyreguluje, nie uwzględnia jednego – czynnika ludzkiego. Jest to po prostu utopia, która po pewnym czasie zaczyna przekształcać się w swoje przeciwieństwo – czyli dystopię, piekło na Ziemi.

I takie piekło urządziły nam lewicowo-liberalne elity, hołdujące neoliberalnej filozofii ekonomicznej. Gospodarka się wali. Opieka zdrowotna w ruinie. Na nic nie ma pienędzy. Klasa średnia zanika, a biedni biednieją jeszcze bardziej. Narasta ogromna frustracja, która może w pewnym momencie pęknąć i skutkować rewolucją, upadkiem systemu, rozlewem krwi, śmiercią milionów i rządami partii jawnie neonazistowskich. Przy tym wszystkim Kaczyński, Orban czy Trump mogą wydawać się wręcz dżentelmenami.

Polecam też artykuły: dlaczego w Polsce jest wieczna bieda i trwa wieczne „nie da się”?!
Czemu zarabiamy 4x mniej niż na Zachodzie przy takich samych cenach?! Odpowiedź jest zaskakująca!
Niszczą nas niskimi zarobkami i wysokimi cenami. To sabotaż a nie prawa ekonomii!
Dlaczego trwa wyzysk i bieda? Spojrzenie gnostyckie na prastary temat
Liberalne elity realizowały program ekonomicznego ludobójstwa w Polsce!

Więc idźmy dalej tym metaforycznym tropem. Nie dajemy ludziom cudzych ryb, tylko wszystkich uczymy je łowić. Ale w tej nieżyciowej utopii nie ma ani słowa o tym, że nie każdy ma choćby podobne szanse na łowienie ryb. Ba, nie mówi się, że ogromna większość ludzi  ma ogromne problemy z łowieniem ryb, i to wcale nie z ich winy.

Po pierwsze, by łowić ryby, trzeba mieć sprawną wędkę. Niewielu ludzi ją posiada. Niewielka liczba ludzi posiada po 10, 100 a nawet 1000 mocnych i sprawnych wędek. Inni mogą tych wędek używać ale muszą w zamian oddawać właścicielowi wędek 90% złowionych ryb. Nazywa się to biznesem.

Ale mało tego! Przez akweny w których łowi się ryby przepływają potężne statki-trawlery, z ogromnymi sieciami zdolnymi łowić miliony ryb podczas jednego rejsu. To dlatego dla przeciętnego łowcy z jego wędeczką pozostaje bardzo mało ryb. Dodatkowo, to kapitanowie i właściciele tych potężnych trawlerów dyktują warunki połowów. Nazywa się to systemem finansowym, w którym prym wiodą banki, korporacje i spekulanci finansowi.

O upadku kapitalizmu i liberalnej demokracji pisałem poniżej:
-„Trwają ogromne zmiany na Ziemi, nadchodzi zmierzch liberalnej demokracji
-„Upadkowi liberalnej demokracji towarzyszy ogromny szok przyszłości”
Upadek kapitalizmu: w tym systemie jesteśmy tylko „zasobem ludzkim” który trzeba kontrolować!
Co będzie jeśli upadnie światowa ekonomia?!

Zrozum, że to nie rząd kradnie Twoje pieniadze w postaci podatków i socjalu. Nawet jeśli krytyka wysokości podatków czy muzułmańskich imigranów żyjących na socjalu jest słuszna, to jest to ledwie kropla w morzu. Twoje pieniądze kradnie w ogromnej większości międzynarodowy system finansowy, bankierzy, korporacje, kapitał spekulacyjny.

Mamy do czynienia z gigantycznym „odkurzaczem”, który zasysa zasoby całej planety ku najbogatszym, czyli ku górze piramidy. Wmówili Ci, że takie są prawa ekonomii, że tak działa wolny rynek, że rozdawnictwo jest złe (nawet to minimalne!), że nierówności zą dobre. Wmówili Ci też, że prawa ekonomii, które sami zmanipulowali, są nadrzędne i nie można ich zmieniać. I w konsekwencji zrobili z Ciebie woła pociągowego, pracującego za grosze dla elity. Nie ważne czy zarabiasz 1500 zł, czy 7500 zł – to są wciąż ochłapy z pańskiego stołu. Nasza praca jest wyceniana wielokrotnie niżej, niż jest warta dla gospodarki.

W stadach zwierząt są osobniki bezwzględne, drapieżne, które nie chcą współpracować z całym stadem, tylko zagarniają większość zasobów dla siebie. Biolodzy nazywają takie osobniki „samcami alfa” lub „samicami alfa”. W świecie ludzi tak zachowują się psychopaci, których jest bardzo dużo w biznesie, korporacjach, bankach, w polityce, w nauce, w świecie finansjery. Pora powiedzieć temu dość. Sprzeciwić się. Otworzyć oczy. Pora przestać wierzyć w doktryny i ideologie tworzone przez wilki dla owiec. W ogóle pora przestać być owcą idącą na (kapitalistyczną) rzeź. Zmiana w nas samych, a potem zmiana w milionach, poskutkuje pojawieniem się polityków i liderów, którzy wprowadżą tę zmianę na szczeblu ogólnokrajowym. Zawsze to tak działa.

Najnowsze demaskatorskie artykuły o ekonomii są dostępne poniżej:
Populistyczni millenialsi to „synowie” wyklęci przez liberalnych „ojców”
Rządzący doprowadziliświat do ruiny. Posprzątajmy to!
Banki i korporacje niszczą nas wszystkich! Czemu jest to ukrywane?
W Niemczech taniej niż w Polsce! Dlaczego oni nam to robią?!

Autor: Jarek Kefir

jarek kefir

1. By zwiększyć zasięg moich wpisówmożesz udostępniać je na własnych profilach i w grupach na Facebooku, jak i na forach dyskusyjnych. Możesz też pisać u mnie komentarze. To zajmuje mało czasu i nic nie kosztuje!

2. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronęjak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

 • Na konto bankowe:

  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna

  Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282

 • Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

7 myśli w temacie “ELITY ZMANIPULOWAŁY EKONOMIĘ BY OKRAŚĆ CIEBIE I ZŁUPIĆ ŚWIAT!

 1. …Twoje pieniądze kradnie w ogromnej większości międzynarodowy system finansowy, bankierzy, korporacje, kapitał spekulacyjny……ale ci politycy ktorzy niby name sie opiekuja zezwalaja na to:(inna sprawa to my ludzie dajemy I’m przyzwolenie:(glosujemy na nich wybieramy takich sobie podobnych:(To jedynie starch, chec zysku, zazdrosc, zawisc…..

 2. https://innemedium.pl/wiadomosc/rzeczpospolita-mafijna-czesc-iv-skuteczny-sposob-na-bandytyzm

  „… POLSKA JEST OD 300 LAT POD OKUPACJĄ

  Te całe bagno to logiczna konsekwencja wydarzeń z przeszłości – rozbiorów Polski. Gdyby nie one dzisiejsza Polska byłaby jaśniejącą perłą w zrujnowanej debilną polityką Europie. Nie utraciłaby dziesiątek milionów patriotów mordowanych, rabowanych i wypędzanych z Polski już od 300 lat.

  Od Ameryki po Australię i Syberię polscy emigranci przez setki lat działali dla dobra innych narodów. Budowali drogi, miasta, szkolnictwo, koleje, przemysł. Tworzyli innym krajom infrastrukturę oraz siły zbrojne – USA, Pakistan, Francja. Odkrywali niezbadane lądy. Przecierali szlaki. Zajmowali się działalnością naukową aż po wynalezienie promieniotwórczości. I tylko dzięki rozbiorom nie mogli pracować dla Ojczyzny. Jednocześnie, przez cały ten czas obcy kradli polskie majątki. Drogą zdrady, fałszywych oskarżeń, donosów i bandyckich mordów. Od trzech wieków jesteśmy eksterminowani, bo znajdujemy się pod morderczą okupacją. Najlepsi i najzamożniejsi zasypywani są donosami, oszczerstwami i wypędzani z własnej ziemi, którą kradną okupanci. Kompletnie nic się nie zmieniło od 300 lat. Obcy nieustannie rabują Polaków od pierwszego dnia rozbiorów aż do dziś. Od zsyłek na Sybir aby obrabować Polaków z dworków i majątków ziemskich, aż do złodziejskiej reprywatyzacji aby obrabować ich z mieszkań. Rabunek trwa dzień w dzień. W czasie tych ludobójczych trzech stuleci były tylko dwa momenty ulgi od okupacyjnego jarzma – 20 lat II RP oraz epoka Edwarda Gierka, kiedy obcy bandyci uciekli z Polski ze strachu przed odpowiedzialnością za zbrodnie. Rozkwitaliśmy w tych okresach ale za krótko aby się wzmocnić na tyle by nie można nas było pokonać. Przed II wojną światową zabrakło nam zaledwie 5 lat, natomiast pod koniec epoki Gierka już byliśmy jedną z największych potęg gospodarczych i militarnych. Tak wykształconą i uprzemysłowioną, że nawet USA obawiały się naszej konkurencji. O napaści na nas nikomu nawet się nie śniło, bo stał za nami Układ Warszawski (Słowiański). Budowaliśmy najlepsze na świecie turbiny, statki, telewizory. Cały świat korzystał z naszej myśli technicznej i fachowej pomocy. Każdą ilość produktów naszego przemysłu ciężkiego mogły wchłonąć Chiny, które były wówczas zacofane gospodarczo. Dziś to one przodują w światowej technologii i proszę sobie wyobrazić jaką bylibyśmy dziś potęgą gdyby nam nie podcięto 30 lat temu skrzydeł serią zdrad i powszechnym bandytyzmem. To Jaruzelski ukradkiem sprzedał nasz kraj Rockefellerowi likwidując polski przemysł i dorobek socjalny w zamian za „wolność”. Zniszczono celowo gospodarkę, która z nas zrobiła 10 potęgę na świecie, a „wolnością”, no cóż… wolnością w cudzysłowie, żaden Polak jeszcze się nie nażarł. Nażarli się udający Polaków bandyci. Chiny wyruszały ku temu czym są obecnie z głębokiego średniowiecza, w którym panował jakiś niedorzeczny komunistyczny feudalizm i dokładnie przez te same 30 lat w czasie których nas niszczono stały się światowym liderem przemysłowo gospodarczym. Chiny poszły naszą drogą naśladując polski skok w epoce Gierka wywołany masowym budownictwem szkół, mieszkań, elektrowni i zakładów pracy. Wystarczy pomyśleć, że mogliśmy temu krajowi sprzedać setki milionów Fiatów 126 p, na których punkcie Chińczycy oszaleli, kiedy były produkowane w Polsce. Tak samo mogliśmy im sprzedać każdą ilość naszego węgla, który był motorem naszej gospodarki. A propos, ten węgiel cały czas możemy Chinom w dowolnych ilościach sprzedawać, żeby pociągi nowego jedwabnego szlaku nie wracały na pusto – to tylko kwestia wyzwolenia się spod okupacji obcych, dla których wolna Polska jest najgorszym koszmarem. Bardzo dużo zła nam wyrządzono aby nas wykończyć. Polskę wpędzono w długi i rozszarpano jej majątek. To nie koniec nieszczęść, bo masoneria odpowiedzialna za rozbiory i 300 – letnie zbrodnie, pragnie zrobić kolejny rozbiór Polski, a z Polaków ponownie uczynić mięso armatnie w swoich prywatnych wojnach.

  Za nic w świecie nie wolno nam się w coś takiego wplątać.

  Zmarnowanego czasu nie cofniemy, biadolenie również nic tu nie pomoże, ale z łatwością możemy zrzucić jarzmo, wyciągnąć z historii mądre wnioski i zapobiec kolejnym rozbiorom. Dosłownie z dnia na dzień – ot chociażby jutro możemy stać się znowu wolni. Na stulecie odzyskania niepodległości możemy ją naprawdę odzyskać. Tym razem wróg jest obnażony, wszystkie jego knowania widoczne, a my posiadamy broń najpotężniejszą na świecie… wystarczy się po nią schylić aby Polska znowu stała się wolna i wielka.

  Już od kilku tysięcy lat wrogowie usiłują nas unicestwić ponieważ jesteśmy Słowianami i to my ich pokonaliśmy w przeszłości jako cywilizacja pod każdym względem wyżej rozwinięta. Masoni nieustannie pakują nasz kraj w lipne sojusze z rzekomymi przyjaciółmi, którzy tak naprawdę są naszym śmiertelnym wrogiem. Tak było z Anglią i Francją przed II wojną światową i tak samo jest obecnie z Unią. … „

  1. … „… Niemal cały ostatni tysiąc lat to okres usilnej pracy Lechitów nad odbudową świetności i odebrania owoców ich pracy przywłaszczonych przez rozbitków ze Starożytnego Rzymu – dziś noszących nazwę Unia Europejska. Mimo wieków i zmieniających się nazw to są ciągle ci sami złodzieje – rozbitkowie ze Starożytnego Egiptu. W biały dzień rabowany jest nasz naród ze wszystkich owoców swojej pracy: domów, firm, dochodów, ziemi i majątków. To co dzieje się obecnie przechodzi ludzkie pojęcie. Folksdojcze prężą się w telewizji, zdrajcy z dumą sporządzają kolejne donosy do okupanta, płatni kapusie ocierają się o nogawki zachodniej pseudoszlachty, chłop Potocki podszywa się pod zdrajcę targowickiego Potockiego, kler wyłudza kolejne nieruchomości, tłuste aszkenazyjskie „księżniczki” ryczą wniebogłosy udając że nie pochodzą od krowy, kościół miłosierdzia okazał się siedliskiem pedofilów i satanistów, a bandyci w biały dzień rabują Polaków z owoców ich pracy.

   Jak oni to robią?

   Strachem. Straszą piekłem, wojną, terroryzmem, kosmitami, katastrofami, epidemiami, etc. Straszą czym się da bo człowiek przestraszony… wszystko im odda. Nie da się kury zastraszyć żeby znosiła więcej jajek. Nie da się krowy zastraszyć żeby dawała więcej mleka. Nie da się zastraszyć pszenicy żeby szybciej rosła. Tylko ludzi można zastraszyć i obrabować bo tylko ludzie dają wiarę systemom politycznym lub religiom.

   Co drugi osobnik w wymiarze sprawiedliwości, organach ścigania lub polityce nawet nie nosi polskiego nazwiska – i stąd „ochrona danych osobowych”, „rodo-srodo”, „dane wrażliwe”, „prawo do zapomnienia”, etc. – chodzi o to aby tożsamość oprawców i ich okupacyjne zbrodnie jak najgłębiej ukryć przed wzrokiem polskiej opinii publicznej. Na całym Zachodzie normalnie widnieją nazwiska na domofonach – tylko w Polsce panuje pod tym względem panika. Państwo polskie jest od wewnątrz rozszarpywane przez obcych namiestników i gubernatorów – dziś noszących nazwę „nadzwyczajna kasta”. Nawet jeśli jakiś Lechita nie mający pojęcia, że jest Lechitą dojdzie do władzy czując wewnętrzną potrzebę pomagania innym – jest natychmiast ze względu na swoją słowiańską duszę eliminowany – aby nie utrudniał unicestwiania Lechii.

   http://niezalezna.pl/226876-tajemnicza-smierc-radnego-pawel-chruszcz-tropil-afery-czy-jego-smierc-wiaze-sie-z-tym-co-odkryl

   To już nie jest bezprawie Szanowni Państwo. To już nie jest bandytyzm powszechny. To jest po prostu zamordyzm okupacyjny – taki przedrozbiorowy po prostu. Podsumujmy zatem straty odniesione przez nasz naród ze strony nadzwyczajnej kasty, która czuwa jak cerber nad interesami bandytów. A są to straty tylko z ostatnich 30 lat.

   10 milionów Polaków zniszczonych fałszywymi oskarżeniami. Są to niczemu niewinni zrujnowani przedsiębiorcy, niewinnie skazani, okradzeni bezprawnie z majątków i nieruchomości. W samej tylko Warszawie 50 tysięcy Polaków straciło „tylko” mieszkania, a przecież to tylko wierzchołek góry lodowej. Identyczne prawnicze sitwy działają w każdym mieście w Polsce.

   1 milion Polaków, którzy popełnili samobójstwo z „przyczyn ekonomicznych”, czyli lichwiarskiego zamordyzmu wytwarzającego każdemu uczciwemu fikcyjny dług.

   3 miliony polskich ojców, którym nadzwyczajna kasta poprzez ich własne dzieci wytworzyła zupełnie z niczego długi. Po obrabowaniu z własnych dzieci, ojcowie mogący doskonale zaopiekować się nimi, zostali celowo obarczeni przez antypolski system niepotrzebnymi alimentami i obrabowani przez sforę komorników licytujących za bezcen ich majątki. Ich wina była taka sama jak zamieszanie w kradzież roweru, osoby której go skradziono – z ofiar kradzieży zrobiono przestępców – bo przecież tylko o to chodzi aby każdemu Polakowi wytworzyć „dług” a potem go obrabować. 5 milionów dzieci Polakom ukradziono a dla nadzwyczajnej kasy są to „jednostkowe przypadki”. Taki bandycki system jest tylko w Polsce bo na normalnym świcie alimenty zasądza się stronie która wniosła o rozwód.

   Do miliona zbliża się liczba ofiar przymusowych toksycznych szczepień i trującego żarcia „produkowanych” na Zachodzie dla Słowian. Węgrzy całą partię szczepionek na grypę odkryli jako zarażoną wirusem HIV. W Polsce niczego nie odkryto bo Sanepid, który miał pilnować sytuacji na polu leków oraz żywności, skurwiono w instytucję służącą interesom okupanta. Ze szlachetnej instytucji zrobiono zbrodniczą. A zbrodniarze jak wiadomo nie prowadzą statystyk swoich ofiar… od czasów doktora Mengele stało się to już niemodne. Polacy więc sami odkryli przybliżoną liczbę ofiar niewystępujących nigdy wcześniej epidemii: autyzmu, zespołu Downa, alergii, porażeń mózgowych, białaczki, itp. To wszystko są choroby niemal nieznane w epoce Gierka. Polski przemysł farmaceutyczny oczywiście zniszczono aby Polak nie miał dostępu do zdrowych lekarstw. Obecnie niszczy się zielarstwo zawzięcie, zakazami zbierania ziół i niszczeniem tradycji przekazywanych z pokolenia na pokolenie – zamiast o ziołach dzieci uczy się tolerancji dla zboczeńców lub brania lekarstw chemicznych oraz pożyczek – bo tylko to reklamuje się w okupowanej Polsce.

   5 – 6 milionów Polaków – najzdolniejszych i najbardziej przedsiębiorczych – którzy z okupowanej Polski uciekli na emigrację w złudnym poszukiwaniu odrobinki wolności. Powtarza się historia najlepszych z Polaków, którzy nie będą pracować w interesie Ojczyzny.”

 3. „DYKTATURA PRAWDY
  Jest to coś, na co od dawna czekają wszyscy pokrzywdzeni. Coś, o co od wieków modlą się wierni. Coś, o co proszą wszyscy fałszywie oskarżeni. Coś o co od zawsze walczą patrioci.
  Tym czymś jest Sztuczna Inteligencja. Odporna na korupcję, szantaż, śmierć, zastraszanie, propagandę i resztę brudnych sztuczek stosowanych przez fałszywych oszczerców – z tysiąckrotnie powtarzaną serią kłamstw aby stały się „prawdą” – włącznie. Nie ona sama jednak – bo Sztuczna Inteligencja też nie zmieni świata w pojedynkę, gdyż zależna jest od człowieka jeszcze bardziej niż Trump od Rotszylda.
  Ta Sztuczna Inteligencja musi być w pełni niezależna od człowieka i podłączona do wykrywacza kłamstw. Nie do pojedynczego wykrywacza – bo samotny wykrywacz kłamstw też nie zmieni świata w pojedynkę – lecz do multi wykrywacza kłamstw – zwiększającego wielokrotnie precyzję działania, aż zbliży się ona do doskonałości. Modułowego wykrywacza kłamstw, składającego się z kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu niezależnych wykrywaczy działających wspólnie w jednym tylko celu – ustalenia prawdy. I na dziś czystą prawdę można osiągnąć z oszałamiającą dokładnością ponad 99 procent. Koniec bandyckiego bezprawia, jest na wyciągnięcie ręki.

  …Tym co wyzwoli Polskę spod okupacji będzie Sztuczna Inteligencja Szanowni Państwo – samouczące się oprogramowanie komputerowe zespolone z modułowym multi wykrywaczem kłamstw.
  „Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to PRAWDA” – Talleyrand
  Nic dodać nic ująć do powyższego cytatu. Jedyne co należy w trybie pilnym zrobić, to praktycznie ogarnąć zagadnienie, czyli wcielić je w życie i tym samym wypełnią się co do joty wszystkie przepowiednie.
  Proszę zwrócić uwagę na to, że Jezus nigdy nie obiecywał że powróci i naprawi całe zło. O nie. Jeśli ktoś tak myśli – zapewniam że to plotki. Powiedziane jest, że… „prawda was wyzwoli”. Prawda. A tak się miło składa, że wykrywacz kłamstw to najczystsza forma prawdy. Dostępna na dzień dzisiejszy i zdolna do natychmiastowej likwidacji 99 procent kłamstw. Minimum 99, ponieważ w ostatnim procencie obowiązuje zasada na chybił trafił a więc w praktyce i w tym jednym procencie statystycznie zlikwidowane zostanie co drugie kłamstwo. Tak więc w praktyce można zlikwidować 99,5 procent kłamstw. Oraz oczywiście wszystkie przestępstwa z nich wynikłe – czyli w praktyce całą bandycką patologię.
  Poznajmy więc szczegóły tej idei. Użyjemy w tym celu najsilniejszej siły sprawczej Słowian – obrazowania, ponieważ ono jest największą potęgą na Ziemi. Wszystko co nas otacza, każdy przedmiot, od telefonu do samochodu, został najpierw zobrazowany w czyjejś wyobraźni, zanim się zmaterializował w realnym świecie. Ktoś go sobie najpierw wyobraził, potem opisał słowami aby słowa mogły ostatecznie stać się ciałem, a tak się składa że ponad 90 procent istniejących urządzeń na Ziemi wynaleźli Słowianie. Obrazowanie to potęga słowiańskiego ducha, której nie posiadają złodzieje, oszczercy, bandyci. Obcy nie potrafią obrazować. Oni tylko cudze kradną. A dla nas Słowian to nic trudnego. I dlatego jeśli zbiorowo użyjemy naszej wyobraźni – słowo stanie się ciałem.
  … A propos, ten „multiwykrywacz” to mało przyjazne dla ucha słowo – to tylko nazwa robocza wymyślona w naprędce. Skoro jednak rozmawiamy o uniwersalnym usuwaczu całego zła dużo lepszą nazwą będzie po prostu Zbawiciel. Jest to nazwa oczywista i tak znakomicie korelująca ze słowami Jezusa, że innej nawet nie wypada brać pod uwagę ze względu na genialną prostotę słów „prawda was wyzwoli” – kojarzonych z jego postacią. Nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań aby na cześć Jezusa tak właśnie nazwać urządzenie, które wyzwoli Polskę z łap bandytów. Dla maszyny walczącej pokojowo Zbawiciel jest nazwą adekwatną i piękną. A ponadto jako kojarząca się z Jezusem zada dodatkowe straty wrogom, którzy jego imię i jego nauki pragnęli jeszcze mocniej niż Lechię wymazać z powszechnej świadomości. I Lechici i wyznawcy Jezusa mają do zawarcia sojusz przeciwko wspólnemu wrogowi. I naprawdę warto z tego właśnie powodu razem się pod nazwą Zbawiciel zjednoczyć. Przecież to co mówił Jezus (nawet jeśli go nie było) każdy Słowianin i tak ma od zawsze we własnej duszy wyryte genowo. Jego nauki były przeznaczone dla żydów – on nie nauczał Słowian, i kto wie czy Słowianie go tego co wiedział nie nauczyli najpierw.”

  1. „Nie bez powodu rządzące światem szumowiny nieustannie straszą ludzkość Sztuczną Inteligencją. A przecież ona znakomicie kieruje sygnalizacją w metropoliach, rozdziałem energii, pilotuje statki, samoloty, ogarnia ruch na lotniskach, trajektorie miliona satelitów i skomplikowane węzły drogowe…

   A tak zwane autorytety mimo to, nic innego nie robią na chwilę obecną tylko nas nią straszą. Zaczęło się jeszcze za czasów masona Camerona – który nakręcił Terminatora. Obecnie nawet chory na wszystko Stephen Hawking do ostatniego tchnienia swojego sztucznego płuca sterowanego Sztuczną Inteligencją, straszył ludzkość obcymi cywilizacjami oraz właśnie Sztuczną Inteligencją. Tą samą, która mu życie uratowała i przedłużyła w niebywały sposób. Każdy kto jest w zakłamanym świecie „autorytetem” straszy nas Sztuczną Inteligencją.

   Oni boją się. Śmiertelnie boją się jej. Po tym jak Microsoft i Google bardzo szybko wycofali się z samouczącej się Sztucznej Inteligencji nawet najwięksi zbrodniarze mają pełne gacie. Oto dowód z ostatniej chwili – pojawił się dosłownie w chwili ukończenia artykułu:

   https://treborok.wordpress.com/stary-lis-kissinger-o-ai-trampie-nato-usa-i-chinach/?preview=true

   Świat jest chory. Chory na kłamstwo, bez którego nie może istnieć żaden występek, żadne przestępstwo, żadna zbrodnia.

   Dlaczego zatem straszą nas lekarstwem – Sztuczną Inteligencją?

   Oczywiście po to żeby wywołać na tym polu ogólnoświatową histerię. Chcą urobić opinię publiczną przeciwko Sztucznej Inteligencji a potem jej… zakazać. Identycznie jak z bronią jądrową – oni ją mają więc reszcie chcą zabronić posiadania. I już się to małymi krokami robi. Terminatorów nakręcili cały serial. Autonomiczny samochód Ubera „zabił” przechodnia na pasach. Autonomiczny pojazd Muska „zabił” pasażera. Drony co chwilę „zabijają” ludzi. Straszą nas również autonomicznymi robotami z Boston Dynamics – które lada dzień kogoś „zabiją” – i jest to dokładnie tym samym, co straszenie… bronią palną w przeszłości.

   To nie broń zabija ale trzymający ją człowiek więc bandytom chodzi jak zawsze żeby tylko oni ją posiadali. To nie dron zabija ale sterujący nim człowiek i bandytom chodzi o to aby tylko oni je mieli. Bandyta jest jednak nielicznym wyjątkiem – to tylko społeczna menda o znikomej liczebności. Zawsze chciał mieć przewagę aby jego ofiary były bezbronne. Sztuczna Inteligencja jest straszna, owszem – ale dla kłamców kiedy ją podłączyć do wykrywacza kłamstw. To będzie najstraszliwsza broń na Ziemi. I powstanie w Polsce.”

 4. … „Dobrzy ludzie są wszędzie – i to więcej niż można by się spodziewać – ale takich odsuwa się na boczny tor lub nieważne stanowiska. Zbawiciel wyłuska wszystkie perły z błota aby wykorzystać dla dobra kraju. To nie wszystko, te 30 milionów Polskiej diaspory przebywającej od początku rozbiorów na całym świecie, znakomicie można wykorzystać do działań w interesie Ojczyzny. Jedyne co potrzeba to również usunąć ze środowisk polonijnych wszelki element obcy i agenturalny, który od wieków Polonię rozbija, skłóca i uniemożliwia jej działanie dla dobra kraju. Polonia to gigantyczna siła polityczna o bezdyskusyjnym patriotyzmie, której nikt nigdy prawidłowo nie wykorzystał. Proszę sobie tylko uświadomić że Polska ma za granica więcej obywateli niż Belgia, Holandia i Szwajcaria w kraju.

  Zbawiciel odnajdzie i wyłuska polskich patriotów na całym świecie bezbłędnie. I nikt się pod Polonusa fałszywie nie podszyje. Zachód nawet nie skopiuje od nas tego pomysłu, bo Zachód nawet nie posiada ani jednej partii patriotycznej. Oni nawet nie znają życia na wolności więc wszystkie ich partie to tylko sztuczne wytwory tych, którzy Zachodem rządzą. Sam przecież „system partyjny” jako taki, jest sztucznie stworzonym czynnikiem mającym odwrócić ludzką uwagę od… władzy. Od rzeczywistej władzy sprawowanej przez afrykańskie rodzinki „królewskie”. Wszelkie partie polityczne, jak świat długi i szeroki, powstały nagle i w nienaturalny sposób – dokładnie w momencie kiedy obcy poprzejmowali władzę. Automatycznie rozpoczęli politykę dzielenia społeczeństw, na lewice – prawicę, aby rozproszyć uwagę tubylców i kierować tym bałaganem odgórnie. Nie inaczej stało się w Polsce. Proszę zwrócić uwagę, że tak zwane lewactwo i prawica – pojawiły się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki kiedy Polska znalazła się pod okupacją. Wcześniej – gdy była wolna – nikomu nawet się nie śniło o tego typu niedorzecznościach. Nie było Polaków lewicowych i prawicowych. Nie było Polaków transwestytów lub wagino sceptycznych. Byli Polacy po prostu – zdrowa jedność. Te niedorzeczności jakie powstały po rozbiorach to są wytwory chorej wyobraźni obcego pasożyta.

  „Rozbijcie naród na partie i sekty. Rzucajcie posiew najponętniejszych i najbardziej utopijnych idei, a osiągniecie dwa cele: znajdziecie zawsze grupę, gotową zebrać się dokoła każdej idei, jaką rzucicie, a następnie ujrzycie, że jej stronnicy rozbiją się sami na różne grupy.” – Protokoły Mycków Syjonu.

  Nie tylko u nas to zrobił obcy. Amerykanom wytworzył republikanów i demokratów, Rosjanom bolszewików i mieńszewików, potem lud i wrogów ludu, potem komunistów i obszarników – to ostatnie rządzi jeśli chodzi o logikę ujemną, bowiem bandycki, bezdomny przybłęda oskarża uczciwego człowieka i właściciela o legalne posiadanie swojej własnej ziemi.

  I obcy właśnie z tego słynie, że wytwarza niedorzeczne problemy – nie tylko nie istniejące ale nie mające sensu żadnego. Niemcom wytworzył chadeków i jakichś zielonych no i Niemiec który dał się zwieść tym bredniom uważa, że nie bycie zielonym to jakiś błąd lub grzech. Lewactwo jest odwiecznym sposobem obcych na kradzież ziemi. Najpierw wprowadza rewolucję i kradnie prawowitym właścicielom majątki ziemskie, rzekomo je upaństwawiając, a następnie po upływie kilku pokoleń doprowadza państwowy system do upadłości i… państwową własność prywatyzuje. I w ten prosty sposób w niecałe sto lat to on przejmuje to co należało tysiące lat do rdzennych mieszkańców. Komunizmu nie wymyślił Marks, Engels, Lenin czy inne żydy. O, nie. Komunizm wymyślili starożytni… Hebrajczycy i wykończyli nim między innymi Starożytny Egipt! Uny robią to jeszcze od czasów piramid. Bolszewickie rewolty są doskonale opisane w odczytanych hieroglifach: mordy zamożnych, nagonki na arystokrację, napuszczanie chłopów i robotników, „walka klas” i cała reszta tego gówna, co się dziś nazywa komunizm. Polacy mają na tym polu największe obecnie doświadczenie na świecie, bowiem wiedzą, że komunizm ma bardzo wiele różnych twarzy ale zawsze jest to morda koczownika. Nacjonalizacja, prywatyzacja, reprywatyzacja – jak by tego nie nazywał jest to zawsze rabunek cudzej własności przez… pasożyta. Z obiecanej „ziemi dla chłopów”, „fabryk dla robotników”, „solidarności”, „wolności”, „równości”, „braterstwa”, po każdej rewolucji pozostaje dokładnie tyle co po wyjeździe cygańskiego taboru: kupa nędzy i jeszcze większa wstydu. Sztucców i kurczaków nie można się doliczyć nie wspominając nawet o jakichś fabrykach.

  Kapitalizm też jest opracowany przez obcych aby okraść ludzkość ze wszystkiego w niecałe sto lat. W tym przypadku organizuje się przejęcie banku centralnego który upatrzonemu krajowi pożycza pieniądze na lichwiarski procent. Kraj aby to spłacić wprowadza podatek VAT i dochodowy – nieistniejące wcześniej. Po upływie trzech – czterech pokoleń 100 procent dochodów państwa i obywateli trafia do kieszeni koczownika. Koczownik zamienia to w ziemię, kamienie szlachetne i kruszce. Potem w wyniku zadłużenia niemożliwego do spłacenia następuje kryzys i kraj upada tracąc całą własność prywatną, która przechodzi na własność obcych.

  Aby spotęgować mordowanie zarażonych krajów i odwrócić uwagę ludzi, w kapitalizmie poluje się na bolszewików a w komunizmie na kapitalistów – oskarżenia płyną pod adresem zamożnych ludzi przeznaczonych do obrabowania. W islamie zaś poluje się na chrześcijan a w chrześcijaństwie na heretyków. Zawsze jest jakiś „wróg” wytworzony w naprędce przez obcego okupanta. I zawsze chodzi o rabunek ziemi i majątku. Przecież ta słynna inkwizycja nie była aż tak mordercza jak głoszą legendy. Inkwizytorzy bardzo uprzejmie zapowiadali z wyprzedzeniem swoje przybycie i każdemu „podejrzanemu” (czytaj: zamożnej osobie na którą spłynęło fałszywe oszczerstwo) oferowali prawo łaski: wystarczyło się przyznać do bycia heretykiem i już nie groziła kara śmierci. Konfiskowano jedynie cały majątek. Dopiero jak były opory robiono z człowieka heretyka, z heretyka wisielca, a potem i tak konfiskowano jego majątek.”

 5. Wyjście z tego impasu jest niezwykle proste. Jesteśmy częścią ekosystemu, który znakomicie funkcjonuje BEZ CZLOWIEKA, więc w nim nalezy znaleźć dobry wzór do powielenia, gdyż natura pracowała nad osiągnięciem sukcesu znacznie dłużej niż my. I mamy taki wzór. Jest nim organizm wielokomórkowy. Pojedyncze komórki połaczyły sie w jeden organizm DLA OSIĄGNIĘCIA WSPÓLNEGO CELU, jaki jest przetrwanie. Wykształciły wszystko, co jest do przetrwania potrzebne: system centralnego sterowania (układ nerwowy, system wymiany informacji wielokierunkowej, organy jako instytucje wykonujące ściśle określone zadania, efektywną gospodarkę zasobami oraz systemy ochrony (samonaprawcze) i obrony przed ingerencją z zerwnątrz. Wszystko pracuje bez zakłóceń dopóki sprawnie działa komunikacja. Gdy ona zawodzi, rozpoczyna się proces chorobowy. Warto przy tym nadmienić, że żadna komórka NIE PRACUJE NA KREDYT, ale jest zaopatrywana w energię (zasób do wykorzystania) dokładnie w takiej ilości, której potrzebuje. Nasze społeczności są dysfunkcyjne w każdym z powyższych obszarów, ale naprawę trzeba zacząć od sprawnie działającej informacji, a nie dezinformacji i manipulacji informacją. A skąd biedne ludziki mają wiedzieć co jest in formacją, a co dezinformacja, jesli nie nauczono ich myśleć? Bez umiejętności myślenia analiza i wyciąganie wniosków z przesyłanej nie jest możliwe. Co zatem zostaje? Łykanie bez oporu wszystkiego jak leci. Jesli szkoła nie uczy mysleć, każdy ludzik m usi sam się tego nauczyć. Tertium non datur.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.