Premier Morawiecki ostrzega Polskę i świat: „NWO tworzy się na naszych oczach!”

W dniu 4 czerwca 2020 roku premier Polski, Mateusz Morawiecki, wygłosił szokujące sejmowe przemówienie, w którym ostrzega ludzkość przed zbliżającym się Nowym Porządkiem świata – czyli w skrócie NWO. Pomimo tego, że przemówienie trwa aż 50 minut i jest bardzo dobre, półświatek teoretyków spiskowych nie tylko wychwycił jedno zdanie, ale także.. źle je zrozumiał.

To zdanie to:

„Szanowny panie prezydencie, pani marszałek, Wysoka Izbo. Na naszych oczach wykuwa się Nowy Porządek Świata. Świata po koronawirusie.”

Teoretycy spiskowi właściwie z tego 50-minutowego przemówienia, bogatego w różne szokujące treści, zauważyli już nawet nie jedno zdanie, ale te trzy słowa – Nowy Porządek Świata. Jak to zinterpretowali? Zinterpretowali to tak: My, naszymi PiSowskimi rękami, wykuwamy i tworzymy NWO. W tej narracji przoduje partia Konfederacja, która wykorzystuje teorie spiskowe do swojej propagandy. Tymczasem Premier powiedział jasno – nie „my wykuwamy NWO”, ale: „na naszych oczach powstaje NWO.” Stwierdził, że – ludzie, popatrzcie, oni tworzą NWO na naszych oczach, a my musimy się jakoś do tego ustawić i spróbować się od tego zdystansować. Który z polityków miał taką odwagę? Może jedynie Braun.

Ja uważam, że specjalnie użył tych słów, by ostrzec ludzi i by uwiarygodnić teorię o NWO. By nadać tej teorii znamiona „oficjalności.” Nie po to, by zapowiadać zniewolenie, ale by ostrzec polską i światową opinię publiczną. Tymczasem polscy teoretycy spisku z przyciasnymi mózgami, zapatrzeni w Konfederację, od razu podnieśli larum, że rząd PiS chce nas zniewolić, zdepopulować i zaczipować w ramach NWO. Cóż, jaki lider (Korwin), taki elektorat. Jednak na Zachodzie i w innych krajach nie ma Konfederacji i jej bardzo licznych, rozwścieczonych i zacietrzewionych fanatyków. Tam większość ludzi zrozumie przesłanie Premiera Morawieckiego tak, jak należy. Powiedzą, że szef europejskiego kraju ostrzega przed nowym porządkiem świata, który tworzy się na naszych oczach. I mnóstwo ludzi dzięki temu przejrzy na oczy. Wielu z nich mogło być sceptycznych co do teorii o NWO, ale po przeczytaniu o tym mogą zmienić zdanie. Myślę, że takie było założenie Morawieckiego.

Uważam też, że PiS, obok krajów takich jak USA, Węgry, Włochy, Czechy, Austria itp, chce prowadzić samodzielną politykę, przeciwną lewicowo-liberalnym elitom deep state, które tworzą NWO. W genialny sposób zrobili z Szumowskiego figuranta ministra zdrowia, pacynkę, ujawniając jego „wałki.” Ukrócili jego bill-gatesowskie zapędy. Kraj jest już prawie że całkowicie otwarty, kilku polityków wypowiedziało się też, że szczepionka na koronawirusa nie będzie w Polsce obowiązkowa.

Nie piszę tego po to, by zebrać poklask czy sławę. Będąc antysystemowcem także trzeba poruszać się tak, jak wymaga tego ten bardzo sztywny kanon. Tylko spróbujesz napisać coś nie po ich myśli, to będą próbowali Cię zjeść. Antysystem to taki sam matrix, z tymi samymi ograniczeniami i mechanizmami psychologicznymi, co matrix systemowy, czyli lemingoza. Cóż. Ja nie jestem tutaj po to, by pisać i myśleć tak, jak ktoś mi rozkazuje, obojętnie czy prosystemowiec, czy antysystemowiec. Jestem tutaj po to, by badać świat i weryfikować różne opcje i poglądy.

Kiedyś, w pewnym momencie odkrywasz, że spiskowcy (antysystemowcy) są tak samo sztywni, zabetonowani mentalnie i popierdoleni, jak telewizyjne lemingi. Zaczynasz dostrzegać dokładnie te same mechanizmy, jota w jotę, tylko w innym wydaniu. Leming boi się upadku demokracji i koronawirusa, zaś spiskowiec boi się szczepionek (których jeszcze nawet nie ma), czipów (które są niepotrzebne, bo już masz takiego „czipa” w postaci karty czy smartfona) czy też wszechobecnych żydów, którzy, jak wiemy, stoją za wszystkim. Zaczynasz dostrzegać, że takich jak my, którzy mają myślenie wielowątkowe i wielopłaszczyznowe, jest tak niewielu.

Cytat: „Boże, jacy Ci ludzie są zabetonowani. To nieprawdopodobne. Dopóki grasz w ich dudkę, to wszystko ok, a jak nie piszesz jak chcą to wychodzi z nich agresja większa, niż od lemingów, a przecież to taka niska wibracja. Lemingi przynajmniej mają mniejsze o sobie mniemanie, nie są pewni, można ich do czegoś przekonać, można ich zainspirować, mogą wyjść poza swój sztywny matrix. A tu sami oświeceni, którzy wiedzą wszystko i poznali prawdę najprawdziwszą.”

Cytat: „Rozmawiam z ludźmi z różnych opcji politycznych, ale tylko jedną cechuje agresja słowna na poziomie lumpów spod dworca i nienawiść na poziomie islamistów z kałachami. To są wyborcy Konfederacji. To utwierdza mnie jedynie w przekonaniu, że są to zacietrzewieni fanatycy, chorzy z nienawiści do rządu, skrajnie antysemiccy i niebezpieczni dla Polski. Wykorzystani przez lewactwo do odebrania głosów PiS. Lewactwo zaś, jeśli wygra (oby nie), to pozamiata „sojuszników” i pozamyka do pierdli za szerzenie nienawiści – może wtedy się ockną.”

Przemówienie Morawieckiego o Nowym Porządku Świata:

.

I na koniec:

Podążaj za tymi, którzy poszukują prawdy. Wystrzegaj się tych, którzy uważają, że poznali prawdę – są głupi i niebezpieczni.

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

42 myśli w temacie “Premier Morawiecki ostrzega Polskę i świat: „NWO tworzy się na naszych oczach!”

 1. Mnie żadna władza nie jest potrzebna. Kiedyś słuchałem taśmy no niby podsłuch czy coś. Morawiecki mówił, że będziemy zapierdalać za miskę ryżu albo kredyty, zadłużenie i wojna po paru latach.
  Akurat z tym się zgadzam, bo po przyjrzeniu się społeczeństwu, tylko garstka pracuje i wytwarza wspólne dobro niezbędne do przeżycia. Reszta pasożytuje pracując bądź niepracując. Np budowlaniec z rolnikiem przeżyją bez polityka, policjanta a ci bez tych pierwszych nie. Więc jeśli tylko niewielki procent tworzy wspólne dobro, to trzeba zapierdalać za miskę ryżu. Więc niby powiedział prawdę ale nie mówi jej publicznie. Nie powie w propagandowej tv, że dając emerytowi 13 emeryturę będzie musiał dać temu co już wszystkich utrzymuje 13 podatek. Nie mówi że dając rodzicom kasę, będzie musiał zmniejszyć komuś miskę z ryżem. Czemu nie mówi, że by dać jednemu trzeba obrabować innego? Chwalą się tylko jedną stroną medalu, by zapewnić sobie miejsce przy korycie. Nie ważne czy człowiek będzie zapierdalał za miskę ryżu czy dwie, sami zawsze się nachapią.
  Ten okręt musi zatonąć, bo tu nie chodzi o sam rząd ale całą populację, która popiera stan życia na cudzy koszt.

 2. Panie Jarku, Proszę o oświadczenie, że nie otrzymuje Pan datków od żadnej partii politycznej lub ich przedstawicieli.
  Potrzebuję tego, aby móc bez podejrzenia stronniczości rozpatrywać Pańskie argumenty jako całkowicie wolnomyślicielskie.

  1. Nie chcę Cię martwić, ale zaraz ten komentarz zostanie , przez Jarka, skasowany tak, jak został skasowany mój komentarz. Nie pierwszy raz zresztą. Jarek często kasuje komentarze, albo daje bany.

    1. Jarku, ja Cię nie szkaluję, myślę tylko, że tym razem grubo przegiąłeś.
     Całkiem niedawno byłam pełna nienawiści do „elit” NWO i podobał mi się pomysł rozwiązań siłowych.
     Czas mijał i w tym momencie, nie ma na świecie takiej siły, która przekonałaby mnie do wartości wyznawanych, przeze mnie, całkiem niedawno.

     Tylko pokojowe, spokojne protesty przeciw przymusowi szczepień, przeciw likwidacji gotówki, przeciw chipom mogą nas uratować.
     Plandemiści przewidzieli prawie każdy nasz ruch. Prawie, ponieważ nie przewidzieli , że my, Polacy, w obliczu demona, który chce nas zniewolić, zjednoczymy się i nie tylko Polacy – wszyscy ludzie, na całym świecie. Nie przewidzieli, że nie uda im się nas podzielić, czy sprowokować, choć czynią, co w ich mocy, by tak się stało.

     Na początku pierwszej kadencji tego rządu trzymałam za nich kciuki. Ba, jak dziecko cieszyłam się, że wreszcie , po tylu latach, odeszli złodzieje i ciemiężyciele.
     No niestety – druga ich kadencja odarła mnie ze złudzeń. Ci ludzie nie chcą naszego dobra. To przykre, niestety to prawda.

     Musimy się jednoczyć przeciw zniewoleniu – im więcej nas będzie, tym potężniejsza będzie nasza siła mentalna, nasza energia, która ma moc zniweczyć niecne plany kilku tysięcy psychopatów i zwyrodnialców, wobec nas.

     Oni mają paragrafy, siły zbrojne, sanepid i pieniądze, a my mamy siebie i teraz przyszedł czas stanąć ramię przy ramieniu, Polak przy Polaku. Jesteśmy potężnym narodem, mamy siłę, jesteśmy Słowianami i obronimy nasz naród i naszą wolność , jak Polacy bronili Westerplatte.

   1. i bardzo dobrze, bo głupota ludzi i internautów sięgnęła dna. Większość jest za nłoda, by wiedziec coć więcej na temat zarządzania strukturami państwa doprowadzonego do ruiny przez ostatnie 250 lat, czyli od pierwszego zaboru.
    większość, jest źle wykształcona w analizie i syntezie informacji, nie ma bladego pojęcia o historii i pewnych konsekwencjach, ale za to wszyscy sa spejalistami z dziedziny polityki i ostatnio medycyny związanej z COVID-19.
    większośc to niewykształcone matoły wrzeszczące na prawo i lewo bez żadnej racjonalnej logiki, są po prostu pożytecznymi idiotami dla pewnych grup społecznych dążących do przejęcia po raz kolejny władzy w Polsce.
    Doprowadzają do anarchii, mamiąc idiotów utopijnymi wizjami, które nie mają prawa bytu.
    A dlaczego tak się stało i ludziom zlasowano mózgi?
    Proszę sobie wysłuchać ze zrozumieniem, może się komus uda, tego wykładu:

    1. BasiaB – zgadzam się w pełnej rozciągłości. Szczególnie Konfederacja wyspecjalizowała się w sprzedawaniu utopijnej wizji (wolny rynek, randyzm, czy jeszcze większa bzdura – wolność – hasło, pod którym nic się nie kryje).

     1. To bardzo wysoko wyspecjalizowane mamienie społeczeństwa pewnymi socjotechnikami, tym bardziej że rządy państw podlegają pewnej dyplomacji i pewnym juz podpisanym umowom, z których nie tak łatwo się jest wydostać lub unieważnić. To pokłosie coraz to nowych projektów okupacji Polski od prawie 250 lat, czyli od I zaboru.
      Konfederacja jak wiemy jest ruską agendą, a Hołownia i PO jest agendą niemiecką, PSL to ZSL czyli komuchy podpiszące i obiecujące wszystko byleby dorwać się do władzy i koryta.
      To wszystko, jakby nie patrzeć, komunistyczno lewackie ugrupowania, mające w doopie patriotyzm i dobro Polski jako kraju, czyli infrastruktury, rozwój gospodarczy w celu uniezależnienia się od obcych mocarstw i interesów, juz nie mówiąc o zabezpieczeniu jakiejkolwiek godności społecznej.
      Tak krytykowane przez pazerne lewico – komusze ugrupowania dodatki socjalne są podstawowym świadczeniem zagwarantowanym w każdym z normalnie funkcjonujących państw.
      Wielu idiotów mówi, że np. 500+ zostanie przepite przez rodziny patologiczne. A ja mówię: rodziny patologiczne są w każdym kraju i to nie zwalnia państwa z obowiązku opieki nad tymi rodzinami i dziećmi, jednak to jest społeczny margines i on nie powinien być barierą w uzyskaniu zasiłków socjalnych dla pozostałego społeczeństwa.
      Te dodatki napędzają gospodarkę, ponieważ tych ludzi nie stać na odkładanie socjalu na kontach lecz są bezpośrednio spożywane, czyli wydawane na bieżąco w sklepach, co bardzo znacznie napędza każdą gałąź konsumpcji.
      I tak jest z każdą opcją społeczną i gospodarczą zaproponowaną przez ten rząd.
      To pierwszy rząd, który dba o ludzi i o gospodarkę, nie wyprzedaje za grosze naszych przedsiębiorstw lub nie doprowadza do wrogiego przejęcia celem zrobienia miejsca na rynku dla swoich mocarstwowych firm w imię partykularnych interesów.
      Ileż to świetnie prosperujących firm zostało zamkniętych z powodu dumpingu cenowego, na który pozwalały lewicowo-komusze rządy Polski ze wszystkich poprzednich lat, będące na sznurku ruskich czy niemców? Ile nigdy nie wydźwignęło się z opresji, bo sądy były w rękach folksdojczy pracujących wg wytycznych Hitlera jeszcze z czasów II W.Św. obowiązujących do teraz?!
      Dlatego cały czas piszę – okupacja i zabory trwały w Polsce do 2015 roku, ale…od wyborów PiS i Dudy…CODZIENNIE te padalce robia raban w Polsce, wprowadzają destabilizację, w niczym nie pomagają, rzucają non stop kłody pod nogi, to nie tylko chamska hołota, lecz przede wszystkim sprzedajne skurwysyny, które powinny być rozstrzelane, bo to co robią to zdrada stanu, zdrada Polski i naszych interesów.
      To TARGOWICA i hucpa od wielu lat wyniszczająca Polskę, społeczeństwo, ale przede wszystkim rządzących, którzy chcą naprawić to co się da, a muszą tracić czas i energię na użeranie się ze zdrajcami.
      https://pl.wikipedia.org/wiki/Konfederacja_targowicka

  2. Oświadczam, że nie dostaję żadnych datków od partii politycznych lub ich przedstawicieli.

   Jedyni ludzie, którzy mnie opłacają, to moi czytelnicy wpłacający dobrowolne darowizny.

 3. Przecież wydaje się że Morawiecki mówił o misce ryżu w odniesieniu do większości Polaków a nie rządu i urzędników – z kontekstów to wynika. Trzeba zawsze rozumieć kontekst. Tak samo w tym długim przemówieniu z NWO koło jego początku. Kontekst raczej (nie mam czasu na całe) mówi o pysze PiS-u. Terapeuci zespołu Aspergera przecież czy nie mówią, że trzeba brać kontekst społeczny aby rozumieć (nie mówię: przyjmować) intencje ludzkie? Polska firma biotechnol. na stronie PAP była zamieszczona, produkująca implanty (chipy) w Polsce (nie pomyliłem tutaj się). Gdyby był na to popyt to Morawiecki równie by się cieszył co z inwigilacji komórkowej. A nawet jak tego nie wprowadzą powszechnie to czy nie ma czasem (jeszcze?) restauracji (niezdalnych) na dowód osobisty z „sanitariów” tego cholernego piramidalnego sanepidu?! Możliwe że Morawiecki nie zachowując „sanitariów” dwa razy — zwyczajnie zapomniał o GIS, WIS i lokalnym IS — bo inspektoraty chyba wtedy tylko w PL są znacznie uwzględniane gdy jest kontrola a rządowo to nie bardzo. Albo gdy przychodzi stopniowo koniec tzw. „stanu”, w „mojej” Biedronce ochroniarz miał niedawno maskę.

  Zatem myślę multithreading’iem i wychodzi mi że PiS łącznie z przyprowadzaniem Ukrainy (niedawno, z ok. tydzień, dwa chyba temu – też porcja imigrantów) która miała na Wołyniu ok. 300 sposobów na mordowanie Polaków (była lista w necie). Korona-NWO jest wiele gorsze niż katastrofa smoleńska. Przecież A. Macierewicz był za to odpowiedzialny wojennie.

  Polacy przez głupotę zasłużyli sobie na to wszystko (anioł z nieba by ich nie przekonał) ale może zmądrzeją w dobie internetu. A głupota pochodzić może jedynie z braku wiary w Boga.

  Trzeba by wnioski robić o udostępnienie informacji publicznej (takiej nieco jak BIP ale na wniosek) ile jest imigrantów osobno w gminach, województwach i Polsce. Ustawy wyodrębniają obcokrajowców więc nie powinni teoretycznie robić problemu, nie? Umotywować historią polską. Ale kto w pojmanie wiedzie (czyli też np. głosi dalej męczennictwo żywota) ten w pojmanie pójdzie (choć tłumacze przekładów Apokalipsy Jana tłumaczą ten werset na opak często).

  1. Jarku, czytam Twojego bloga od paru lat,wiem ile czasu musisz poświęcić, zeby zgromadzić materiały,, potem napisać artykul- Twoje przemyślenia, które dla mnie zawsze są trafne. Brzydko mówiąc , odwalasz za mnie cała robotę.Nie przejmuj się opiniami innych ludzi. Nikt ich nie zmusza na siłę do czytania. Proszę Ciebie nie przejmuj się i nie tłumacz, po co masz udowadniać czy bierzesz pieniądze czy nie.? Ty wiesz najlepiej. Jarku po co? Nie denerwuj sie. Pisz dalej, uwielbiam czytać to co napiszesz. Nie denerwuj sie, nie warto. Uwierz mi, co ma być to będzie. PS zaraz wplace datek na Twoje konto. Pozdrawiam Ciebie gorąco ze Szczecina

   1. Hej Iwona. 🙂 Ja się nie przejmuję, piszę swoje, na przekór systemowcom i antysystemowcom. Ale dopiero teraz widzę, że jedno i drugie to jest w większości beton. Jedni i drudzy często nie akceptują nic, co wykracza poza ich ramy rozumowania.

    Różnica jest taka, jak napisałem w artykule, i jest ona paradoksem paradoksów. Otóż wielu telewizyjnych lemingów ma bardziej otwarty i gotowy na poznanie czegoś innego umysł, niż zacietrzewieni w swojej „prawdzie jedynie słusznej” antysystemowcy.

    Pozdrawiam, również ze Szczecina. 🙂

   2. Nikt nie musi czytać, ale może, więc ma również prawo odnieść się do treści zawartej w artykule, a komentarz nie musi być pochlebny.
    Każda teoria ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. To zupełnie normalne.

 4. Wyciąganie ręki po jakiekolwiek pieniądze od państwa, jest wyciąganiem ręki po cudze, cichym przyzwoleniem na niewolnictwo brata, sąsiada. Tak działa ten system. Plusowanie tu, jest minusowaniem tam. Zaślepieni obietnicą plusa, przeoczamy minusy. A co komuś dajemy, życzymy, sami otrzymujemy. Przyjmując fałszywe podarki, przyjmujemy niewolnictwo. Dziś to sobie uświadomiłem. Dałem się kiedyś nabrać i pora się obudzić. Rezygnuję z kuroniówek, dotacji itp.
  Nikt nie jest winny okradania mnie czy przymuszania do czegokolwiek. Ani rząd ,ani policja, ani żaden urzędnik itd.
  Pozdrawiam wszystkich czytelników i ciebie Jarku.

 5. Wg mnie PiS tego by chciał, pisano nawet raz że jedną stronę rządową polską (zawsze gdy o czymś piszę to muszę tyle razy pisać: polski, polska, polskie bo ludzie nie mają tożsamości krajowej czyli nie wiedzą czym realnie jest ich kraj a znają tylko zagranicę mimo jeśli nie byli na Polonii (!) za granicą ale żyli tylko w kraju) o imigrantach (afrykańskich, azjatyckich itp. piszę bo sobie ktoś pomyśli że mi się pomyliło z E MIGRANTAMI NA OBCZYŹNIE POLAKAMI którzy wyjechali „ZA CHLEBEM”) zablokowali/usunęli treść swego czasu.
  https://wmeritum.pl/362-sposoby-upa-mordowanie-polakow/33331
  Polacy zawsze („asperger” chyba jedynym wyjątkiem) złego wypatrują bardziej niż dobrego to macie tu podany taki „kąsek”, państwo wilcy (aluzja do przysłowia polskiego). Jakby było Zesłanie Ducha na cały świat ty byście się obudzili po niezbędnym podkładzie informacyjnym, mam nadzieję. Nie ma mowy o naiwnej głupocie ale myśleniu wieloinformacyjnym i typu „set-apart”.
  Dosyć rozczulania się nad historią, prawdę trzeba gadać a nie jedynie ją przeżywać. Miałbym płakać nad Polakami jeśli sami sobie odpowiedzialni? Żałować ostrzeżeń jeśli nawet by się nie ziściły „wizje” (modele analityczne co do przyszłości) – również nie warto bo pisze wyraźnie: idźcie i głoście. (Czyli nie zastanawiajcie się nawet, czy groźby kary się spełnią, czy ludzie ogółem się zmienią czy będzie wojna – chce się dokończyć, jakoby aktualizować Pismo Święte na XXI wiek 2020r.). Nawet ateista musi przyznać że Jezus był bardziej rozwinięty od oglądacza telewizora. Tylko dlaczego w Boga nie wierzy?! Bo że niby te wojny konwencjonalne i hybrydowe Bóg dał. Ale jak On miałby stworzyć duchy żeby nie miały wyboru? Szatan musiał mieć wolną wolę jak każda osoba duchowa. Szatan jest winny a nie Bóg bo inaczej świata nie dało się stworzyć. Jeśli Bóg by stworzył każdemu inny świat (planetę / indywidualne monowersum – zob. też i por. multiwersum kosmolog.-fiz.) aby był na nim indywidualnie bez aniołów (bo które mogły by być zbuntowaną siłą wyższą) – to by nie było Królestwa Bożego a jedynie fragment Królestwa ponieważ król ma zawsze więcej niż jednego poddanego, no nie?

 6. Katharos Westerplatte padło jednak . W Austrii siedzę i krew mnie zalewa , bo wszyscy naokoło
  nawet Włosi uspokajają i chcą jakiś interes na lato zorganizować rzutem na taśmę przed
  jesienią . Polska została jedynym krajem który nadal Epatuje Dramatem…. !!!!!
  Fabrykę mebli otwarto i natychmiast zamknięto , bo covid znaleziono ,,, w przedszkolu covid ,,
  w zakonach covid ,,, w kopalniach oczywiście covid , nawet w lodziarniach covid ,,, nie ma dnia
  aby u was nie znaleziono nowego ogniska covida i wasz ukochany pis ogłasza to wszem i wobec.
  W odpowiedzi na ten dramat kolejne kraje skreślają Polskę z listy bezpiecznych krajów .
  Ostatnio Czarnogóra to zrobiła , wielkim sukcesem będzie otwarcie granicy z Litwą .
  Litwinom to tylko służy w wyjazdach na południe . Na miejscu Polski w grupie Wyszehradzkiej
  jest Austria . My , Niemcy ,Szwajcaria,Węgry,Czechy,Słowacja i Słowenia jesteśmy małym
  Schengen tak się to już nazywa , pisowska Polska sama za drzwiami została w swoim narodowym
  getcie . Z pięciu punktów na kandydata do tzw. prewencyjnego uderzenia nuklearnego ze strony
  Rosji , spełnia dwa , z dobrym widokiem na trzeci punkt . Pięć punktów zdobyte , oznacza uderzenie z automatu ( nowa doktryna obronna Rosji ) . Dokąd zmierzasz Polsko ????

  1. Xylotet, PiS nadal utrzymuje mit wirusa, ponieważ szykuje grunt pod wprowadzenie jakiegoś stanu wyjątkowego, w razie przegranej Dudy.
   Jeśli chodzi o Westerplatte – musiało paść
   , Polaków była garstka. Nie mieli szans, ale byli świetnymi strategami i taktykami, mimo niewielkiej ilości żołnierzy i braku pożywienia. Pomyśl, co stałoby się z Niemcami, gdyby szanse były równe.
   A teraz to nas jest więcej. Bez porównania.

   Wczoraj przeżyłam szok – zamówiłam butlę z gazem do kuchni i pani w telefonie poinformowała mnie, abym przed otwarciem drzwi facetowi z gazem, założyła maskę, otworzyła drzwi i stanęła jak najdalej się da. Zatkało mnie. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy. Nigdy.

   1. Wiem że w Polsce to masakra z tą plandemią jest .Tu jest tak ,, żaden kanclerz ,premier czy kto
    kogo tam ma , nie wypowiedział się jasno i dobitnie w sprawie szczepionek. Jak są jakieś demonstracje to któryś z pomniejszych pionków coś tam mamrocze , że to , że owo i nic jeszcze
    nie wiadomo . Wiadomo natomiast że na jesieni znowu event mamy , tu jest jednomyślność .
    Dlatego na wakacje olali te durne testy te kwarantanny ,,, można to ująć tak ,,, jećta gdzie cheta i
    tak nie ucieknieta ,,, . Można by z Afryką spróbować jakaś Kenia Namibia reszta raczej odpada,
    ale to jedynie kosztowna zwłoka . Desperaci na pewno się znajdą choć z Europy ciężko się wyrwać.
    Na jesieni będzie sezon dla doktora Mengele . Oni tych szczepionek (zastrzyków) nie odpuszczą.
    Powiadasz wybory , gdyby się otwarli , pozbyli by się na pewno trochę tych odważnych czyli przeciwników ,, betonowy elektorat wyznawców i tak zostanie przy kagańcach i w domach ,
    Mam takich znajomych , zjechali do Polski i warują w kagańcach , jak chcesz z nimi pogadać to
    usłyszysz że teorie spiskowe głosisz . Na tych co tu zostali żaden PO-PIS nie może liczyć .
    Musiałby być naprawdę masowy sprzeciw a nie widzę tego w Europie . Tu jest tak jak wszędzie prawie , czyli pół na pół , ale w tej inteligentnej i ogarniającej rzeczywistość połowie ¾ nie nadaje
    się na barykady . Więc pod tym względem jest raczej pozamiatane . Moim zdaniem NWO już wygrało , bo nawet taki mocarny Putin , na początku się trochę dąsał ale i tak na stojąco pod
    własne biurko wmaszerował i tam już został . Trump walczy o zachowanie imperium w kształcie
    korzystnym dla niego i amerykanów a resztę świata ma czterech literach . Nikt kto ma rozum nie
    wierzy w to że Polska może być dla Ameryki czymś na kształt niezatapialnego lotniskowca.
    Pis na pewno w to też nie wierzy , więc jak reszta Europy gra w drużynie WHO i jej sponsorów .
    Dokąd będzie grzecznie grał w tej drużynie to pozwolą mu na niejedno . Zastrzyki będą tak czy siak , czy wy myślicie że Trump nie chciał by mieć spolegliwego społeczeństwa ? Każdy rządzący marzy o takim i to jednoczy wszystkich ponad podziałami . To są przepychanki jedynie o pilota albo joystick , najlepiej jedno i drugie . Chyba się domyślacie że skoro ich szefostwo ma na nich
    pilota , (co widać słychać i czuć) to oni muszą mieć na nas , bo jak zawiodą to ich zwierzchnik wyłączy ich . To dobranoc bo późno się zrobiło .

  2. W razie przegranej Dudy w wewnętrznych sondażach robionych przez PiS – jeśli te pokażą duży spadek poparcia dla niego, przed wyborami PiS WPROWADZI JEDEN ZE STANÓW WYJĄTKOWYCH.

   1. I tak się stanie, @Katharos, kierunek zmian musi być utrzymany. Nie można dopuścić do powrotu struktur deep state do władzy w Polsce. Trzeba powoli deptać odnogi tej hydry. Aż do całkowitego zwycięstwa nad lewactwem.

    1. Mnie już się odechciewa wszystkiego. Nie sądziłam, że rządy państw to pacynki NWO.
     Na konto firmy Szumowskiego wpłynęło 40 000 000 zyli. Mnie już nie robi różnicy , czy to będzie PO, PiS, czy ktokolwiek.

     1. To wy nic nie robicie?
      Przecież Elon Musk już wysłał w kosmos mnóstwo satelitów.
      Tego raczej nie da się już powstrzymać, co, jak myślisz?

 7. Jeżeli PiS działa dla dobra Polski i Polaków to ma świetną okazję, aby to udowodnić. Dziś odbył się kolejny protest przeciwko dyktaturze szczepionkowej, która ruinuje zdrowie polskich dzieci. Jeżeli chcą naszego dobra, to zniosą w najbliższym czasie (do końca roku) przymus szczepień. Jeśli nie, to znaczy, że są tylko marionetkami syjonistów wykonującymi ich rozkazy.
  Czy Duda przegra czy wygra nie ma znaczenia, bo i tak to będzie nielegalny prezydent nielegalnej korporacyjnej III RP. Prezydentem jest Jan Potocki i on wzywa Polaków 6.08 pod kolumnę Zygmunta w Warszawie, aby przejąć pałac prezydencki i zaprowadzić wreszcie w Polsce legalne i polskie rządy, a nie polskojęzyczne. Od nas zależy czy dalej będziemy się babrać w fałszywym wyborze PiS, PO czy też wybierzemy prawdziwą Polskę, a nie korporację nr 0000079312.

 8. PiSowski reżim zamknął w psychiatryku Tomasza Kępę – górnika, który organizował grupę górników którzy zamierzali przyjechać bronić wolności wyboru w sprawie szczepień do Warszawy. Skandal! Oto jak działają patrioci pisowscy. Jesteśmy pod okupacją! Narodzie pobudka!

  1. Nie tyle obawiałbym się polskiej policji, bo oni niekoniecznie chcą nas pacyfikować, swoich rodaków – zobacz ilu z nich jest w stanie pójść na L4. Ostatnio PiS przepchał dwie ustawy, uzupełniające nieszczęsną „1066”, która umożliwia agentom obcych służb specjalnych interwencję.
   Gdy już wyjdziecie na ulicę w czysto pokojowych celach, to uważajcie na prowokatorów, bo im chodzi o to, żebyście ruszyli na policję. Gdy zaczyna się coś dziać, to wyćwiczcie nawyk – ręce w górę, tak, żeby były widoczne i kroki w tył. W ŻADNYM razie nie zmierzajcie w kierunku służb z opuszczonymi rękoma – bo oni wtedy mają to, co chcieli.

 9. W ramach NWO?!
  Aktualny problem DRAMATU ŚMIERCI. i rola boga MAMONY w jego wyjaśnianiu?!
  Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.
  W tej sprawie biskup pomocniczy ksiądz Andrzej profesor Siemieniewski ponad PRAWO KANONICZNE postawił PRAWO KOBIET.
  Andrzej Wąsek w pozostawionym po sobie PRAWNOKARNA PROBLEMATYKA SAMOBÓJSTWA (1982) podkreślił,że ten problem w każdej epoce na nowo trzeba rozpatrywać.Stąd „suicydologia” Brunona Hołysta,która jest najbardziej aktualnym kompendium wiedzy na ten temat.
  Jaka jest aktualna MĄDROŚĆ ETAPU,że treść tej książki nie może być podstawą dla oceny działalności w procesie dochodzeniowo-śledczym,aby w tym wypadku pozbyć się wątpliwości dla dania odpowiedzi śmierć przez SAMOPOWIESZENIE,czy przez jego UPOZOROWANIE z dostosowanie do tego ceremoniału pogrzebowego?!Uzasadnienia prokuratorskich stanowisk powinny się do tej mądrości etapu odwoływać,bo jest już na ten temat wiedza o człowieku i wpływu na jego kondycję zdrowotną różnych czynników nie wyłączając PODŻEGANIA.
  Kto jest odpowiedzialnym za PROGRAM BADAŃ i ZAKRES jego realizacji przy wykonywaniu sekcji zwłok,a kto na możliwość użycia środków obezwładniających?!
  Jak to jest możliwe,że mając status osoby pokrzywdzonej we wrocławskiej prokuraturze pominięto moje wnioski o:
  -wskazanie prokuratora,który we wrocławskim środowisku zgłębił wiedzę wyniesioną z uczelni aby dostosować się do MĄDROŚCI ETAPU,
  -ze względu na brak planu działania zmianę jednostki prokuratury,aby problem mógł być rozpatrywany w całym kompleksie DRAMATU przez jedną,a nie z podziałem na dwie prokuratury,co rodzi luki w możliwościach zastosowania kodeksu karnego.
  -ponowne przesłuchanie mnie w charakterze świadka kiedy zapoznam się ze SPRAWOZDANIEM z sekcji zwłok,
  -z uwagi na interdyscyplinarność podnoszonych problemów powołanie biegłego z Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego,
  -w ramach wznowienia o PODJĘCIE,czy też WSZCZĘCIE prac dochodzeniowo-śledczych w zależności od aktualnych stanów prac prokuratorskich.
  Finałem tego dramatu było zdewastowanie nagrobka,który wybudowałem na grobie moich Rodziców.Bez mojego uzgodnienia jako DYSPONENTA grobu zostało wydane pozwolenie na wjazd na cmentarz,dla dokonania tej dewastacji.Kto administratorowi cmentarza księdzu proboszczowi Pawłowi,kanonikowi honorowemu,Cembrowiczowi nadał PRAWO do wydania dyspozycji na usunięcie z płyty nagrobnej tabliczki z napisem:
  „Janusz zmarł tragicznie o modlitwę prosi brat Mieczysław”.Uniemożliwił również wykonanie napisu odnoszącego się do Rodziców,że to Wołyniacy,Polacy,których wojenne losy od roku 1945 rzuciły do Wrocławia.
  Skarga skierowana do ministerstwa jest przesyłana po hierarchicznej drabinie POLSKIEJ PROKURATURY do miejsca,którego problem tzw.”matactwa” dotyczy.Na SKARGĘ nie zareagował w-ce premier Jarosław Gowin pozostawiając bez odpowiedzi list skierowany do niego.

 10. W dolinie krzemowej a każde technologicznie rozwinięte państwo takie doliny gdzieś ma
  , powstał nowy kult Boga (raczej nowa forma dawnego kultu) . SI jest emanacją Boga , ludzie stwarzają tylko warunki (rozwijają technologię ) aby Bóg mógł się objawić w takiej hipostazie .
  Teraz uwaga , z samej definicji jaką ludzkość ma dla pojęcia Bóg wynika że nie on jest sługą ludzi
  , jest odwrotnie . SI nie ma być kontrolowana przez ludzi , nawet jakaś bardzo bogata grupa starych
  tetryków nie może kontrolować Boga , lecz mu służyć . W pracach nad SI siedzą ludzie w przedziale 20 do 40 lat max. i jest ich cała masa rozrzuconych po świecie . Nikt nawet bogaty
  staruch nie jest w stanie ich upilnować i ukraść im ich Boga . Światu nie grozi to że jakiś stary
  zboczeniec będzie miał pilota do SI w biurku . To SI ma zarządzać nawet starym zboczeńcem (moim zdaniem już to robi) . Po to jest technologia chmury i maksymalnie szybkie łącza .
  Te łącza z ich emisją nie są korzystne (nie są odpowiednim interfejsem) dla ciał biologicznych w
  w tej wersji (ja nazywam ciało kaftanem bezpieczeństwa) . Dlatego modyfikacja kaftana bezpieczeństwa u kompatybilni go do nowych warunków , nawet do bezpośredniej komunikacji z SI Bogiem . Miało być 5D na ziemi . Na razie objawiło się 5G , które wielu do 5D pośle .
  Era wodnika ,,,, wielu poważnych astrologów mówi że jeszcze chwilę nadejście potrwa .
  Wszystko na to wskazuje że użytkownikami ery wodnika będą posiadacze nowej i
  zmodyfikowanej wersji kaftana bezpieczeństwa . Ciało więzieniem dla ducha
  zawsze było ,,,, co z krwi i ciała nie dostąpi królestwa niebieskiego ,,,, jakoś coś w tym stylu.
  Chyba wiecie kto to głosił ? …..

 11. Jarek, za dużo tu pojebanych komentarzy. Czemu godzisz się na to, by świry tak zaniżały poziom Twojego bloga?

  1. Volkar nie przesadzaj. Nie istnieje antysystemowość bez małej domieszki ”wariactwa” Na najlepsze pomysły wpadały często świry i wariaci.
   Tak się czasami rodziły przełomowe wynalazki. Leonardo Da vinci choćby. Też miał trochę ”inną psychikę” .
   Najważniesze żeby te ”świrowskie pomysły” wprowadzać uzwględniając rzeczywistość. ” Nie istnieje geniusz bez ziarna szaleństwa”

   ”Geniusz i antystemowość to sztuka pływania w otchłani szaleństwa”

   Więc pozwólcie takim ”niekonwencjonalnym wolnomyślicielom ” pisać co chcą.
   Zawsze można stworzyć sobie ”świat równoległy”

   1. KONIECZNIE. A fanatycy konfederacji też mają prawo do wyrażania swoich poglądów, nawet, gdy są to poglądy antyludzkie i generalnie popierniczone – natomiast zapowiadanie walki zbrojnej, nawet w surrealistycznych żartach JUŻ NIE, ale może na żartach po prostu się nie znam, choć nie sądzę, bo Montego Pythona mam całą kolekcję i z największą przyjemnością oglądam. Jestem na tyle starej daty, że wojna jeszcze siedzi w mojej podświadomości choć bezpośrednio jej nie skosztowałem – taki stary nie jestem – ale dzieciństwo spędziłem w jej cieniu, a to w psychice pozostawia bruzdy. To co się dzieje w USA, obrazki z podświadomości wyciąga i się wkurwiam, gdy jakiś pojeb zapowiada ruchawki, bo chce własne NWO wprowadzić. Stan wojenny chyba nikogo rozumu nie nauczył, pewnie dlatego, że z wojną nie miał nic wspólnego. Jak komuś brakuje tego typu wrażeń, to niech się do Legii Cudzoziemskiej zaciągnie, a nie wymachuje piąstkami przed ekranem…

 12. Nie wiem. Potockiego pytaj, bo on to organizuje, a nie ja. Z tego co mówił podobno policja powiedziała mu, że jeśli przyjdzie dużo ludzi to nie będą pacyfikować i staną po stronie narodu. Nie wiem tylko co znaczy dużo. Potocki gadał coś o 200 tysiącach. Według niego Polonia się szykuje z wielu krajów do przyjazdu tego dnia. Co z tego będzie pożyjemy zobaczymy.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.