DLACZEGO NIGDY NIE ZAGŁOSUJĘ NA KONFEDERACJĘ!?

To, z czym mamy do czynienia teraz, to III wojna światowa. Tak już kilka lat temu powiedział włoski lider Partii Pięciu Gwiazd, Beppe Grillo. Wydarzenia, które mają teraz miejsce, na zawsze zdeterminują życie nasze i naszych potomków.Jest to konflikt o charakterze asymetrycznym i hybrydowym. Liberalne elity wydały wojnę reszcie ludzkości.

Chcą oni utrzymać swoją władzę, bogactwo i wpływy, nawet za cenę puszczenia świata z dymem. To są psychopaci. W USA mamy do czynienia z demontażem kraju i hybrydową wojną domową (protesty po zabójstwie Floyda, terrorystyczne działania antify, ograniczanie funduszy na policję, impeachment Trumpa). W Polsce są to próby odsunięcia obecnego rządu od władzy, destabilizacji naszego kraju (np odsuwanie w czasie terminu wyborów), propaganda ideologiczna (króluje w tym polska skrajna pseudo prawica kapitalistyczna). Tak naprawdę ta skrajna prawica dmucha w tą samą trąbę, co elity deep state.

Na całym świecie od dawna trwa niszczenie dorobku cywilizacyjnego Europy i Ameryki Północnej, działania przeciwko naszym wartościom, kulturze, przeciwko męskości nazywanej „patriarchalizmem”, przy jednoczesnym promowaniu kultur naprawdę skrajnie patriarchalnych (Afryka, islam) i sprowadzania ich przedstawicieli do nas, bo w przyszłości mają oni nas zastąpić. Bo białymi ludźmi coraz trudniej jest manipulować. Często buntują się, domagają się od elit coraz lepszych warunków życia. Zaś muzułmanin lub Murzyn może żyć choćby w lepiance czy w budzie z dykty. Nie wymaga on za dużo od życia, bo w takich warunkach został wychowany.

Nie możemy się temu dać. Poczytaj sobie o tym, czym jest deep state, i jak działa, np poprzez skrajne ruchy lewicowe, centrowe i prawicowe.

Skrajna pseudo prawica często jest ściśle zakamuflowaną forpocztą międzynarodowej lewicy (deep state). Jest używana jako narzędzie do obalania przeciwnych deep state rządów. Przyjęło się, że miliarderzy tacy jak Soros, banki, korporacje itp, sponsorują przede wszystkim takie partie polityczne jak socjaldemokraci, komuniści, zieloni, chadecy, liberałowie i tak dalej. Mają swoich ludzi w mediach, wśród celebrytów, urzędników, w biznesie, nauce, kulturze, sztuce. Sponsorują oni także różne organizacje międzynarodowe (WHO, ONZ, MFW itp), organizacje pozarządowe, różne mniejszości.

Ogólny ich cel to zniszczenie wartości jak i całej cywilizacji białego człowieka. Każde działanie deep state do tego celu zmierza. Są dziesiątki milionów wykonawców, którzy najczęściej nie wiedzą tak do końca o co walczą. Jedni uważają, że walczą o tolerancję, inni myślą, że walczą z rasizmem, jeszcze inni – że zwalczają fake newsy, zaś pozostali robią np badania naukowe na zlecenie międzynarodowych koncernów, tak by ich wynik był po myśli tych koncernów, lub udowadniają naukowo rzekomy rasizm białych. Pracują nad swoim zadaniem, nie znają się, ale mają jednych mocodawców. Ci mocodawcy są nazywani różnymi określeniami, np lewacy, neomarksiści, kapitaliści, banksterzy, illuminaci, masoneria, elity NWO, syjoniści (syjoniści to izraelski odpowiednik Konfederacji, czyli skrajna pseudo prawica, będąca na pasku tej międzynarodówki tak samo, jak lewica).

Ja teraz używam określenia „deep state”, czyli ukryta władza, bo nawet w krajach, które utraciła, ma potężną agenturę. Inne określenie, stosowane szczególnie w USA, to „cabal”, czyli klika. Niewielu ludzi, nawet tych samodzielnie myślących wie, co to jest deep state, jakie są ich działania i jacy ludzie wykonują ich polecenia. Nie wiedzą też, jakie kraje są przeciwne deep state i ślepo buntują się przeciwko swoim rządom, które chcą dobrze, bo chcą to jarzmo w końcu zrzucić.

Ludzie z deep state iżywają bardzo różnych metod do destabilizacji, i to nie tylko tych skrajnie lewackich, czyli tych powszechnie znanych. Szerzą i sponsorują oni również organizacje i partie skrajnie prawicowe, będące tak naprawdę pseudo prawicą. Są oni tylko narzędziem, które po użyciu (czyli po zniszczeniu krajów) się wyrzuci. Jeśli te elity ponownie przejmą kraje, które utraciły, także przez „maskirowskie” działania skrajnej prawicy, to ta prawica, jak już pisałem, przestanie być potrzebna. Politycy skrajnej prawicy i najbardziej bitni zwolennicy zostaliby wtedy złapani i ukarani za faszyzm i mowę nienawiści.

O tym wszystkim możesz przeczytać także w poniższych artykułach. Serdecznie zapraszam:

Elity szykują wojnę rasową i depopulację białych!

Premier Morawiecki ostrzega Polskę i świat: „NWO tworzy się na naszych oczach!”

Czy elity NWO właśnie podpalają Polskę i świat?

O tym, kto jest po jasnej, a kto po ciemnej stronie, przeczytać możesz przeczytać w poniższych artykułach – jeśli jeszcze ich nie czytałeś:

Deep state, czyli ukryta globalna władza niszcząca ludzkość i Ziemi

Globalna świadomość, czyli o co toczy się światowa rozgrywka?

A dlaczego nie zagłosuję na Konfederację? Zadam Ci kilka pytań. .

-Czy Konfederacja jest jakoś specjalnie atakowana? A jest za co, bo ich program jest naprawdę ekstremalnie prawicowy, często w tym negatywnym sensie. Nie, robią to prawie wyłącznie niszowe portale, te główne media totalnej opozycji tego nie robią. Czasami pojawiają się krytyczne wpisy o Konfederacji np na niszowej Krytyce Politycznej, ale główne media ich nie tykają.

-Dlaczego Konfederacja najzacieklej atakuje PiS, czyli partię prawicową, przeciwną deep state? Dlaczego głównym mottem Konfederacji stało się bycie głównym antypisem? Bo platforma i inna totalna opozycja jest jej sojusznikiem, jak i grają do tej samej bramki mając tych samych sponsorów.

-Kto wprowadził elity NWO na Ukrainę? Ano zrobiła to skrajna prawica, czyli prawy sektor.-Kto promuje dziki, agresywny i nieludzki kapitalizm? Ano robi to zarówno Platforma, SLD, PSL, jak i Konfederacja.

-Kto chce wyprzedać majątek narodowy i uczynić Z Polski kraj zdany na łaskę międzynarodowego kapitału spekulacyjnego? Cała opozycja, łącznie z Konfederacją.

Jakieś wnioski? Cóż, nie wystarczy być ahoj skrajnie prawicowym, aż do przesady (katolicki fundamentalizm plus psychopatyczny kapitalizm), by być prawdziwym patriotą. Nie wystarczy głosić skrajne, wręcz ekstremistyczne hasła, by sprzeciwić się liberalnym elitom (deep state). Nie wystarczy być bardziej papieskim od papieża (metafora taka) by być prawdziwym.

Do tego trzeba przede wszystkim wiedzy (by w tym gąszczu obłędnych idei i doktryn poznać prawdę), jak i empatii (by nie zgotować mniej zaradnym rodakom turbo-kapitalistycznego piekła na Ziemi). Popieranie onucy i juanów w postaci skrajnej prawicy świadczy o niewiedzy. Natomiast popieranie ekstremalnej wersji kapitalizmu, czyli randyzmu, i pogarda dla słabszych i mniej zaradnych świadczy o psychopatii. Popatrz na agresję i fanatyzm zwolenników Konfederacji. Jest on znamy w całym internecie i bardzo, ale to bardzo specyficzny. Oni chcą wolnorynkowej wolnej amerykanki i braku jakichkolwiek regulacji i zasad. Czyli prawa dżungli, gdzie przeżywa najsilniejszy i najbardziej brutalny. Więc w swojej anarchistycznej wizji wolności są przeciwni instytucji państwa, przeciwni regulacjom, przepisom, przeciwni społeczności.

I tutaj dochodzimy do sedna: postawienie na skrajny indywidualizm jak i bunt przeciwko społeczności i jej zasadom, nawet tym zdrowym i potrzebnym (czyli nie tylko tym „dulskim”) jest typowe dla neomarksistów, czyli dla lewicy. Na pewnym głębokim poziomie, wolnościowcy z Konfederacji od Korwina są krypto neomarksistami. Zarówno lewica jak i skrajna pseudo prawica promuje wolność bez żadnych ograniczeń, taka wolną amerykankę właśnie. Bez zasad, regulacji (których nienawidzi jedna i druga strona), jak i bez odpowiedzialności.

A cel jest jeden i ten sam. Zniszczenie państw narodowych, destrukcja systemów wartości, rozpad porządku społecznego. Dla deep state nie jest ważne, czy zrobi to rękoma lewicy, czy też fanatycznych wolnościowców od Korwina z Konfederacji.

O Konfederacji pisałem też poniżej:

Nie popieram Konfederacji i nie głosuję na Bosaka! Dowiedz się, dlaczego!

Czy Korwin odda majątki żydom i stworzy polin!?

O pięknie brzmiących hasłach (wolność, własność, jebać system, precz z rządem) możesz przeczytać w poniższych artykułach:

Popierasz obalenie rządu? Lepiej to przeczytaj!

Na czym naprawdę polega samodzielne myślenie?

Autor: Jarek Kefir

Ważna informacja: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

6 myśli w temacie “DLACZEGO NIGDY NIE ZAGŁOSUJĘ NA KONFEDERACJĘ!?

 1. Celny artykuł, a konfederacja to ruskie onuce w czystej postaci. Szkoda tylko tego RN, gdzie mądrym patriotom wyprano dotkliwie mózgi.

 2. Was to już popierdolilo grubo, trzaskowski się nadaje do pchania karuzeli. Warszawę doprowadził do ruiny a Polska ma się opiekować ? Pies unijny

 3. Po prostu xD jak to czytam, pis to prawicowa partia? Hahahah przecież liżą usraelskim dupki oraz wprowadzają multikulti i lgbt. Konfederacja jest uciszana w mediach np wystąpienia dudy w tvpis to około 20 godzin na miesiąc a bosaka tylko 2 minuty, co proponujesz pisząc takie bzdury dalej głosować na popis bandę komunistyczną która rozprzedaje co tylko sie da od 30 lat i oddaje nasze złoża naturalne obcym kapitałom za free? Konfederacja mówi jasno i wyraźnie że jest przeciwko LGBT MULTIKULTI i bezpodstawnym roszczeniom żydowskim, ich plan to otworzyć spowrotem Polskie kopalnie oraz zadbać o politykę zagraniczną tak aby chroniła a nie pogrążała Polskę na arenie międzynarodowej, mówi o dostępie do broni dla każdego Polaka ponieważ nasz kraj jest najbardziej rozbrojonym krajem w EU i w przypadku jakiegoś konfliktu jesteśmy bezbronni i skończymy jak pod okupacją w latach 40-89, Konfederacja jest za obniżeniem podatków na żywność oraz dobrowolnym zusie dla Polskich firm, czy ta Konfederacja na prawdę jest taka zła? Kolejny i ostatni ważny dla mnie argument dlaczego zagłosuję na tą partię to że podczas protestów przedsiębiorców w Warszawie żaden polityk z obecnej władzy się nie pojawił wśród tłumu a Korwin z Braunem dumnie maszerowali z tłumem a lud jeszcze im bił brawo, wniosek? Gdyby ekscelencja kaczyńska lub szumowina się tam pojawiła, ludzie by ich rozszarpali.
  #BOSAK2020 #STOP447 #STOP1066
  CWNP 🇵🇱!

   1. Jaka partia cokolwiek zrobiła oprócz bicia piany ??? Nawet jeśli wygra to zjawiają się
    starsi i mądrzejsi ,,,,,i wtedy dowiadują się jaką rzeczywistą datę i godzinę mamy na tej planecie
    oraz dostają wgląd we właściwą mapę państw które Realnie Istnieją na świecie , plus parę
    drobnych szczegółów co do organizacji rzeczywistości w której wydaje im się że wygrali .
    Po tym wprowadzeniu płyną z prądem , który od czasów antycznych w jedną stronę podąża .
    To się nazywa zachowują ciągłość historyczną w realizacji scenariusza , który dla niepoznaki
    nazywa się Świętymi Księgami wielkich religii monoteistycznych . Jak myślicie co ten
    scenariusz , przepraszam ,, Księgi ,,, zwiastują i czym się kończą ??? ,,,, 😉

    Ps. Apokalipsa , potem zjednoczenie ludzkości , wypisz wymaluj NWO 😉

 4. Konfederacja to nie są moi idole, ale w chwili obecnej głosuję właśnie na nich, bo nikogo lepszego nie ma niestety. PiS nie jest żadną partią prawicową tylko jak to dobrze określa Berkowicz „pobożną lewicą” (a może raczej udającą pobożnych). Widać to po ich programie gospodarczym, gdzie socjalizm jest u nich chyba nawet większy niż w SLD. Mi się to pisowskie rozdawnictwo nie podoba, bo ja grosza od nich nie dostałem tylko ja to finansuję z podatków i wkurza mnie że to złodziejskie państwo gdzie nic normalnie nie funkcjonuje (zwłaszcza tzw. służba zdrowia) zabiera mi co miesiąc ok. 30% pensji. I to jest główny powód dla którego nie zagłosuję nigdy na PiS – nie dla socjalizmu i przekupywania ludzi ich własnymi pieniędzmi. Poza tym PiS jest proeurokołchozowy a ja nie cierpię eurokołchozu podobnie jak Konfederaci. To są dwie główne rzeczy które mnie z nimi łączą. Nie jestem jednak randystą jak korwiniści i nie uważam, że wszystko powinno być prywatne i wszystko powinien regulować wolny rynek, bo to utopia. Ja jestem za tym, aby były małe podatki i socjal ograniczony do minimum dla najbiedniejszych, chorych itp. Reszta powinna mieć możliwość pracować za godziwe pieniądze. A ten niby patriotyczny rząd robi wiele, aby tak nie było sprowadzając do Polski miliony Ukraińców. przecież nawet jeden z wiceministrów wyleciał z rządu, gdy powiedział, że sprowadzanie Ukraińców się opłaca i dlatego to robią a nie sprowadzają repatriantów ze wschodu bo to za duże koszty. Gdyby nie to wówczas zagraniczne firmy (bo tych jest w Polsce większość) musiałyby znacznie podnieść pensje. Koszty pracy w Polsce są absurdalnie wysokie. Przy 4000 zł brutto pracownik dostaje ok. 2800 zł, a pracodawcę kosztuje to 4800 zł. Stąd różne kombinacje z wypłacaniem części pensji „pod stołem” itp.
  Poza tym PiS nie zamknął żadnych POwskich złodziei. Teraz przymknęli Nowaka tylko dlatego, że Ukraińcy chcą go wsadzić za przekręty na budowie dróg u nich. Układ pt. my nie ruszamy waszych a wy naszych jak widać wciąż obowiązuje.
  Tak, Konfederacja jest w zasadzie Judeokonfederacją czego przykładem jest choćby Ozjasz Goldberg (JKM). Jednak wszystkie partie systemowe są agenturą syjonistyczną. Co do Chabad Lubawicz to raczej PiS z nimi knuje. Kto reaktywował żydomasońską lożę B’nai Brith w 2007 r.? Lech Kaczyński jak był prezydentem.
  W chwili obecnej nie ma w III RP żadnej czysto polskiej partii. Czekam z utęsknieniem na taką, a póki co pozostaje mi Konfederacja jako chcąca uwolnienia nas od wysokich podatków i mnóstwa nakazów, zakazów i armii zbędnych urzędników i procedur.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.