ERA DRAPIEŻNEGO FEMINIZMU NABIERA TERAZ ROZPĘDU!

Patriarchat i feminizm: o co w tym chodzi!?

Wg mistyka Dymitra Trockiego, kobieta już na starcie ma sześć razy większą wartość niż mężczyzna, gdyż może dać nowe życie, czyli urodzić dziecko, a on nie. Wiąże się to z szeregiem niedostrzeganych i ściśle zakamuflowanych przywilejów, jakie mają kobiety.

To one tak naprawdę wybierają partnera, czyli pozwalają się „zdobywać.” Decyzja o rozpoczęciu związku należy więc do nich. To one dopuszczają lub też nie dopuszczają partnera do relacji se.ksualnej. I najczęściej do kobiet należy decyzja o rozstaniu.

Więcej im się wybacza, bo to mężczyzna jest tym potrzebującym, gdyż to on silniej odczuwa potrzebę miłości, se.ksu, emocjonalności, czułości. To jemu trudniej jest to uzyskać od płci odmiennej, zaś kobietom przychodzi to bardzo łatwo. One mają wysokie wymagania, bo mogą, zaś mężczyźni niskie, bo muszą, bo są w pozycji proszącego, uzależnionego od tych miłosnych emocji i uniesień.

Kobiety nie muszą ciężko pracować, nie spoczywa na nich brzemię utrzymania rodziny za wszelką cenę. Wg Hellingera mężczyzna musi wnosić do związku materialnie więcej, właśnie dlatego, że kobieta może dać nowe życie, a on nie. Musi więc ten sześciokrotny dług spłacać ciężką pracą i wyższymi zarobkami.

➡️ Czym był patriarchat? Był to system, który miał chronić mężczyzn, jako tako te nierówności korygować i zapewniać stabilność rodzinom. Mężczyźni czasami nadużywali go, stosując wobec kobiet przemoc, będąc sfrustrowani ciężką pracą i / lub kobiecą emocjonalnością.

Obecnie jest on w rozsypce. Jego już nic nie chroni przed jej przemocą psychiczną, która nie jest w żaden sposób karana. On nie może się odgryźć typowo po męsku.

Teraz nadeszła epoka buntu Lilith, w którym kobiety pokażą swoje prawdziwe, nie skrępowane przez normy kulturowe oblicze. Oblicze hedonistyczne, potrafiące tylko brać, agresywne, gardzące męską słabością i wrażliwością, materialistyczne, skoncentrowane bardzo silnie na wyglądzie zewnętrznym mężczyzny i jego „samczości”, egoistyczne, egocentryczne, zimne i „su.kowate.”

W patriarchacie obie płcie miały obowiązki. Era Lilith i Asury, czyli czarno-matriarchalnego feminizmu, jaką mamy teraz, odebrała przywileje mężczyznom i dała je kobietom. Mężczyznom z kolei dodała obowiązków. Oprócz tych kojarzonych z patriarchatem i kultem macho, doszły też obowiązki ery feministycznej. Wzrosły bardzo też kobiece wymagania. On nie może już być brzydki, a że płeć męska nie należy do tych ładnych, to wielu z nich nie może znaleźć partnerki. Oprócz tego musi dobrze zarabiać, być silny, ogarnięty, kumaty, wykształcony, no i empatyczny, wrażliwy, inspirujący… I ta lista wciąż jest śrubowana w górę, pod niebo.

Kobietom mówi się też, że nic nie muszą, że są wolne, a płeć męska jest wszystkiemu winna. Jest też wybrakowana, głupia, niepotrzebna. No, może te pa.skudne kre.atury z pe.nisem są potrzebne do zarabiania pieniędzy, pracy, budowania budynków i infrastruktury, robotyki, informatyki, istnienia cywilizacji, orientacji w terenie, ogarniania życia i tak dalej, i tak dalej… Ale tylko do tego.

Tak więc obecnie płeć piękna biegnie z wilkami, przebudza joni, łączy się z księżycem, otwiera się na swoją moc, uwalnia się od blokad i granic… A głowy mężczyzn będą spadać, obcinane toporami wściekłej Lilith, obecnej w tysiącach liberalnych wielkomiejskich Julek z osiedli deweloperskich.

🔥 Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 2011 roku. Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Mówię prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

9 myśli w temacie “ERA DRAPIEŻNEGO FEMINIZMU NABIERA TERAZ ROZPĘDU!

 1. tydzien strajku mezczyzn i po temacie. piloci, betoniarze, zolnieze, frajezy wydobywajacy molibden zeby z jego stopu wykonac wziernik ginekologiczny, ktorym dziala obcy facet i oczywiscie „nie widzi” wybarwienia okolic odbytu. kierowcy, policjanci i moznaby mnozyc. i koniec tego feminosyfu. stoi z szuszarka do pomiaru predkosci a potem jest kobieta i ma mi bryknac? wolne zarty .-) na szczescie sniade chlopaki przywaracaja rownowage. mieszkalem wiele lat w Monachium. monachijki – rowniez nie niemki – tez byly progresywne co mi sie bardzo podobalo w sensie zegzualnym i sporo sie wybawilem a teraz tak jakby sie schowaly. a Fatima rodzi, rodzi, rodzi…. i japa! taaaaaaaaaaa
  a tak na marginesie – gdzie SOM chujolożki? tez chcialbym pojsc na NFZ do lekarki i trzasna JOM kutanga w paszcze. po prostu badzanie sprezystosci fiuta. palec w dupe – badamy prostate i inne atrakcje. osobiscie znam przypadek kiedy dziewczyna podczas dopochowoego badania USG miala orgazm. na NFZ! ja tez tak chce. lista asymetrii po prostu jest zenujaca. ale przyklad znanego mi Monachium pokazuje dokad to prowadzi. AA!. to nie anonimowi, to taki okzyk ktorego drugim czlonem jest akbar. tyle

 2. Hej, piszesz…” gdyż to on silniej odczuwa potrzebę miłości, se.ksu, emocjonalności, czułości. „a skąd ta pewność -w dzisiejszych czasach ludzkie charaktery są tak zróżnicowane, że trudno określić, która płeć odczuwa daną potrzebę silniej.
  Piszesz…..”Kobiety nie muszą ciężko pracować, nie spoczywa na nich brzemię utrzymania rodziny za wszelką cenę…. kolejne stwierdzenie nie mające nic wspólnego z prawdą, dlatego że w dzisiejszych czasach, kobiety pracują zawodowo w równym stopniu jak mężczyźni ( gospodyni domowa to termin już niemal zapomniany), a w przypadku rozstania to na kobiecie spoczywa ciężar zapewnienia rodzinie dostatku, przecież nie da się utrzymać rodziny z alimentów, jeśli się je wywalczy oczywiście.
  Piszesz… ” Kobietom mówi się też, że nic nie muszą, że są wolne,” – może im się i tak mówi, ale tak naprawdę to która kobieta z tego korzysta? która zostawi płaczące dziecko i pójdzie na spotkanie towarzyskie? albo nie ugotuje posiłku czy nie posprząta mieszkania?
  Rozwinęłabym bardziej, ale muszę iść do ciężkiej, fizycznej pracy by utrzymać dach nad głową i ograniczyć przeciąg w lodówce. Na koniec taka mała moja radka : Unikaj stanowczych stwierdzeń, lepiej na tym wyjdziesz.

 3. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie znam osobiście ani jednej kobiety pasującej do nakreślonego tu obrazu. Nie wiem czy jesteś w związku, wyglądasz na osobę zrażoną kobietami, powtarzająca sobie w kółko, że to kobiety są winne wszystkiego. Myśle, że jeśli uwolnisz się od narzuconego sobie sposobu narracji w kontaktach damsko-męskich, otworzysz się na jakaś fajną relację. Jeśli uważasz, że kobieta wychowująca dzieci oraz prowadząca gospodarstwo domowe zalicza się do osób, które nic nie muszą, bo przecież siedzą w domu- to zapraszam Cię do podjęcia się takiego zajęcia. Myśle, że nie masz doświadczenia w tych kwestiach i chyba idealizujesz, pogrążając kobiety, a gloryfikując mężczyzn. Prawdą jest to, że mężczyźni w dzisiejszych czasach pomagają kobietom w obowiązkach domowych i uczestniczą aktywnie w wychowaniu dzieci- bardzo mnie to cieszy. Najczęściej robią to bo chcą i uwierz mi każda normalna kobieta to docenia i się z tego cieszy. Czasy kiedy to uważano faceta za świnię, który powinien przynosić kasę dla zgnuśniałej, niezadbane i bezrobotnej kobiety, która wiecznie narzeka, odeszły już dawno w zapomnienie. Rozejrzyj się dokładnie dookoła siebie i odrzucając swoją narrację.

  1. Uderz w stół, nożyce się odezwą. „Najczęściej robią to bo chcą i uwierz mi każda normalna kobieta to docenia i się z tego cieszy.” To mnie szczególnie ubawiło. Wielokrotnie powtarzana przez kobiety bzdura dla naiwniaków w którą być może nawet autentycznie wierzą, ale natura i tak wyjdzie zawsze na wierzch. Kto wie co mam na myśli, ten wie. Autor artykułu na pewno wie, o co mi chodzi. 😉

  2. Nie łudziłabym się, że robią to, bo chcą. Raczej bo są przymuszeni. Wśród zapalonych blogerek prowadzących blogi parentingowe rozpowszechniło się malowanie rzeczywistości pod tytułem mój partner na równi zajmuje się dziećmi i domem, ale nie wierzyłabym w te śliczne obrazki. Owi mężczyźni zapytani o to, jak się czują zaciągani do czegoś, w czym pierwiastek męski się nie odnajduje i nie odnajdzie, z pewnością zaprzeczyliby utopii jaka tworzą owe damy. Z dala od nich i dla bezpieczeństwa w czarnej kominiarce 😉 To nie chodzi o lekceważenie, brak szacunku tylko zrozumienie różnic płciowych.
   Jestem całym sercem za integracją w sobie pełni, w każdym człowieku, ale wychowanie dziecka to inna para kaloszy. Proponuję zaakceptować .

   I przypomnieć sobie, że jak już po ludzku nie wytrzymałas emocjonalnie z wymaganiami maluszka powierzonego twojej opiece, to twój partner że sswoimi mniej czy bardziej szerokimi ramionami był w tym momencie jak dom z rozkosznym ciepełkmz tlącego się kominka. Ty w tej części ludzkiego doświadczenia jesteś jak maratończyk, stworzona do długich dystansów, on z kolei sprawdzi się jako sprinter. Nie oczekuj jednak zamiany ról.
   Matka kilkumiesięcznego bobasa, pogodzona z tym, że pewne rzeczy zostaną takie jakie były.

 4. „Tak więc obecnie płeć piękna biegnie z wilkami, przebudza joni, łączy się z księżycem, otwiera się na swoją moc, uwalnia się od blokad i granic… A głowy mężczyzn będą spadać, obcinane toporami wściekłej Lilith, obecnej w tysiącach liberalnych wielkomiejskich Julek z osiedli deweloperskich.”

  Moja głowa już spadła, osobiście przyszyłem ją mocną dratwą a Lilith jak to zobaczyła to zaczęła jeść mi z ręki :).

 5. Kefir, ale ty piszesz o ładnych kobietach które są pozadane przez mężczyzn czyli zdecydowanej mniejszości. Coś w tym jest bo widzę jak niektórzy rówieśnicy ubustwiaja takie kobiety nie mając nawet od nich najmniejszej przychylności. Co do mnie to ja już swoje nabroilem, do brzydkich nie należę i do biednych też nie choć bywałem bez kasy. Gdyby nie to pewnie dziś meczylbym gruche, przyznaje to bo jestem uczciwy, a sa tacy co wrecz wyzywaja, szufladkuja, facetow ktorzy maja mniejsze powodzenie, bo sami mieli juz na starcie duzo lepiej, mieli to czego chca kobiety, tak wlsnie wyglada ta meska solidarnosc. Rozumiem innych, dodam jeszcze ze tym ladniutkim też brakuje takich emocji, czułe słówka niezawodny sposób.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.