DZIWNE NAGŁE PRZYPADKI.. BYŁEM TEGO ŚWIADKIEM

Owszem, nie był to przypadek, gdy ktoś „zmarł nagle„, jak to się też opisuje.

Jechałem pociągiem do pracy do swojego zakładu. Słucham sobie muzyki przez słuchawki i nagle słyszę ogłuszający huk.

Zerwałem się, zdjąłem słuchawki i zobaczyłem, że na oko 30 letni, normalny i zadbany mężczyzna zemdlał i runął na podłogę ze swojego siedzenia jak kłoda. Normalnie jak worek, „NAGLE.”

Zakrzyknąłem do pasażerów siedzących w okolicy. Razem go ułożyliśmy na podłodze na plecach. Ktoś pobiegł do kierownika pociągu. Zobaczyłem, że mężczyzna ten ma pękniętą czaszkę i wypływa z niej krew. Widok był naprawdę nieprzyjemny.

Odzyskał przytomność i wzięliśmy go na siedzenie przy oknie, by nie spadł znowu. Zacząłem dzwonić na pogotowie, opisałem sytuację. Pokoloryzowałem nieco mówiąc, że owszem, odzyskał przytomność, ale kontakt z nim jest słaby, bo jest mocno oszołomiony. Czasami trzeba tak, bo pogotowie nie zawsze chce przyjechać, szczególnie teraz. Kierownik pociągu wyciągnął z apteczki opatrunek i kazał mu przytrzymywać ranę.

Skończyło się na tym, że pociąg stanął na jednej ze stacji i czekał na kartkę. Po wzięciu rannego przez załogę ratowniczą odjechaliśmy dalej.

Czy widziałeś też takie przypadki? Wyraź swoją opinię w komentarzu.

AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Na Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “DZIWNE NAGŁE PRZYPADKI.. BYŁEM TEGO ŚWIADKIEM

  1. nie widziałem.

    jako ‚model citizen’, konformista i popierający każdą wiodąca partię wyborca, starałem się uwierzyć, ale przez to tylko moja wiara została wystawiona na poważną próbę.

  2. Byłem świadkiem podobnego przypadku.
    Był to wypadek niedaleko Lubartowa w kierunku Lublina.
    Było to zderzenie dwóch pojazdów. Ciężarówki lub cysterny z osobówką. Pewnie było to jakieś wymuszenie pierwszeństwa.
    Tego wypadku nie widziałem. Samochód tak mocno oberwał, że wyrzuciło na kilkanaście metrów w przeciwnym kierunku. Była tam po wypadku duże zbiegowisko ludzi. Była tam rodzina poszkodowanych. Ich matka stała z zakrytą twarzą bo mogła doznać ostrego psycho- i emocjonalnego szoku. Najgorsze i najlepsze było to, że jedna z córek tej rodziny leżała nieprzytomna , miała otwarte oczy, przechylona głowa była w jedną ze stron co mogło oznaczać zgon. Nie reagowałem na to bo naturalnie potrafię być aż tak zimny emocjonalnie. Potem odjechałem z miejsca wypadku. Mój Tato był kierowcą i spytał czy pomóc, ale ktoś odpowiedział że nie i odjechaliśmy. Jechałem tamtą drogą w tamtych czasach do Lublina bo byłem studentem.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.