TAJEMNICE WATYKANU: JAN PAWEŁ I ZAMORDOWANY?!

Tajemnice Watykanu: zagadkowa śmierć papieża Jana Pawła I

Watykan bez wątpienia skrywa wiele tajemnic. Oprócz niejasnej sytuacji związanej z Bankiem Watykańskim i infiltracją masonerii, krążą wręcz legendy o truciu niewygodnych papieży. Krążą także legendy o tym, co znajduje się w podziemiach Watykanu, mających rozciągać się pod dużo większym obszarem niż sam Watykan. Mają tam być niezliczone ilości złota, diamentów i innych kosztowności, zbieranych od różnych władców na przestrzeni wieków.

W podziemiach Watykanu mają się też znajdować najróżniejsze dokumenty historyczne, wojenne i państwowe. Kapłani na przestrzeni wieków umieli pisać i czytać, w przeciwieństwie do pospólstwa, mieszczaństwa i wielu szlachciców. Byli oni skrybami i historykami, jak i „ukrytą ręką” watykańskiej władzy nad Europą. Przez wieki dostarczali wielu depesz, notatek i dokumentów, które dziś mają być właśnie w podziemiach Watykanu. Mają one zawierać prawdziwą wersję historii, która po tylu wiekach może być zniekształcona.

>> Przeczytaj też:
Tajemnice Watykanu. Kościół katolicki a rozbiory Polski
Tajemnice Watykanu: „zasługi” kościoła katolickiego

.

Poniżej: muzyka w stylu „rzymskim” 😉

.

Przyczyny tajemniczej śmierci papieża Jana Pawła I

Śmierć papieża Jana Pawła I po 33 dniach pontyfikatu do dziś budzi kontrowersje. Chciał on wprowadzić liczne reformy. M.in. ujawnienie tajemnic Banku Watykańskiego, zakończenie machlojek w nim i dużo większe zaangażowanie kościoła w pomoc biednym. Kler miał oddawać minimum 1% swoich dochodów na pomoc ubogim. Poza tym Jan Paweł I tytułował samego siebie „sługą Chrystusa”, podczas gdy inni papieże nosili tytuł „następcy Chrystusa”, jak i „Pontifex Maximus.” Ten drugi tytuł, Pontifex Maximus, najpierw oznaczał Cesarza rzymskiego, a później papieża.

Istnieje teoria spiskowa, że Cesarstwo Rzymskie wcale nie upadło w 476 roku. Ale zostało ono podzielone na autonomiczne prowincje – królestwa, księstwa itp. Instytucję Cesarza Rzymskiego zastąpiono instytucją papieża. Przystąpiono do zdobywania nowych terytoriów, poprzez przymusową katolicyzację. Wg tej teorii, Cesarstwo Rzymskie ma istnieć, w innej formie, aż po dziś dzień. Do wzorców rzymskich odwoływało się Bizancjum, Rosja, III Rzesza, Imperium brytyjskie, USA.

Ponoć Watykan ma być do dziś jednym z okultystycznych centrów ziemskiej władzy, która na przestrzeni wieków i milleniów zmienia tylko szyldy, granice i nazwy, ale jest tą samą władzą nad niewolnikami – dziś niewolnikami ekonomicznymi kapitalizmu. 😉 Krążą również rozmaite „opowieści dziwnej treści”, o rzekomych orgiach i morderstwach popełnianych w Watykanie. Kilka zgonów czy wręcz morderstw było szeroko komentowanych przez media, jednak raczej nie doczekały się wyjaśnienia.

.

Jan Paweł I zmarł w tajemniczych okolicznościach. Wyjaśnia to poniższy film o zagadkowej śmierci Jana Pawła I. Pochodzi on z kanału YouTube: „Pro100 zmoSTU” [LINK TUTAJ]. Polecam subskrybowanie tego kanału, plusowanie jego filmów i wspieranie tego twórcy.

Tajemnicza śmierć Jana Pawła I – szokujący film dokumentalny

.

Autor: JarQ vel Jarek Kefir

Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Poniżej przedstawiam sposoby wsparcia moich akcji uświadamiających:

1. Wpłaty z Polski na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

2. Wpłaty z zagranicy na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
(PKO Bank Polski)
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

3. Wpłaty na Pay Pal: kliknij na poniższy obrazek:

4. Mikro darowizna:

Możesz wpłacić maleńką kwotę, korzystając z okienka „mikro darowizna”, które znajduje się w lewej kolumnie mojej strony. Wybierz liczbę mikro darowizn (jedna, dwie, trzy, cztery lub więcej) a potem kliknij na ikonkę Pay Pala lub karty kredytowej obok. Jedna darowizna to pięć złotych, dwie darowizny to dziesięć złotych, i tak dalej. Takie wsparcie też się liczy, i to bardzo!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.