UWAŻAJ! KAWA BARDZO SZKODZI ZDROWIU!

Zapraszam Cię teraz do przeczytania artykułu o toksyczności kofeiny i kawy. Warto dodać, że kawa paradoksalnie jest bardziej szkodliwa od czystej kofeiny, zawartej np w napojach energetycznych (o ironio).

Dlaczego?

Dzieje się tak dlatego, ponieważ kawa, oprócz samej kofeiny, zawiera około tysiąca różnych substancji, które modulują jej działanie, jak i negatywnie wpływają na organizm. Powoduje ona np pogorszenie pracy jelit, sprawiając, że zaczynają one być nieszczelne i przeciekać. Działanie wielu tych substancji do dziś do dziś jest nieznane, gdyż brak jest wykonanych badań.

Trzeba też dodać, że wszelkie badania naukowe na temat pozytywnego wpływu kawy na organizm były wykonywane z kawą parzoną w ekspresie. Nie dotyczą one najpopularniejszej metody parzenia kawy, którą posługujemy się w naszych domach, czyli tzw kawy sypanej.

Co mogę radzić osobom przewlekle uzależnionym od kofeiny, którzy nie są w stanie odstawić kawy z powodu objawów odstawiennych? Zrezygnuj z kawy, herbaty, coli, energy drinków itp. itd. Przerzuć się na tabletki z czystą kofeiną. Bierz od 80 mg do 200 mg kofeiny z tabletek dziennie, najlepiej rano. Unikaj ich zażywania po godzinie 15:00.

Nie bierz więcej niż 200 mg dziennie! Maksymalna bezpieczna dawka kofeiny to 400 mg na dzień. Jednak dawka 400 mg kofeiny może u wielu osób powodować objawy przedawkowania, w tym ciężkie, np u dzieci, kobiet, wychudzonych, wyniszczonych, osób przewlekle chorych na serce, z niedoborami itp.

Tabletek z kofeiną nie wolno łączyć z innymi źródłami kofeiny!

Cytat: „11 mało znanych faktów na temat kawy

 1. Kofeina jest alkaloidem używanym przez kawowiec do zabijania owadów, które zjadają jej nasiona. Kawowiec wykorzystuje również kofeinę, aby zabić otaczające rośliny, dzięki czemu może uzyskać więcej światła słonecznego i bardziej urosnąć. Kofeina jest pestycydem, który powoduje śmierć żywych komórek, które mają z nią kontakt.
 2. Zdjęcia MRI (rezonansu magnetycznego) wykonane przed i po filiżance kawy wykazały zmniejszenie przepływu krwi do mózgu o 45%. Kiedy dokładniej zmierzono przepływ krwi, w rzeczywistości było to o 52% mniej dopływu krwi do mózgu po zaledwie jednej małej filiżance kawy. ( http://abcn.ws/2ipmLj7 )

 3. Badania obrazowe mózgu (pozytonowa tomografia emisyjna) osób pijących kawę wykazały ten sam stopień degradacji mózgu, co u przewlekle pijących alkohol, palaczy papierosów, pacjentów z chorobą Parkinsona i zażywających silne leki psychotropowe. ( http://dailym.ai/1qjSqi0 )

 4. Kawa może wywoływać chęć wypróżnienia się, ponieważ jest to jeden ze sposobów, w jaki organizm próbuje usunąć truciznę z organizmu. Nagła potrzeba parcia na oddanie kału po wypiciu kawy jest jednym z mechanizmów obronnych organizmu przed zatruciem.

 5. Kawa zwiększa energię poprzez reakcję stresową typu „Walcz lub uciekaj”, ponieważ organizm boi się trucizny w postaci kofeiny. Kawa nie dodaje energii, tylko tak naprawdę usuwa ją z organizmu. Energia, którą człowiek odczuwa, kiedy pije kawę, to stan, w którym ciało zaczyna „uciekać”, ponieważ kofeina jest trucizną, a wszystkie trucizny aktywują uwalnianie tego typu stresu w organizmie – walka lub ucieczka. Kawa usuwa energię z organizmu, pozostawiając człowieka z każdym kolejnym dniem coraz bardziej wyczerpanym, powodując tym samym najniebezpieczniejsze na świecie uzależnienie od stymulacji energetycznej.

 6. Kiedy w organizmie wyzwalana jest reakcja stresowa walki lub ucieczki, zmniejsza się wydolność mózgu, a także aktywowane są systemy hormonalne kontrolujące agresję, przemoc, irracjonalne i nielogiczne podejmowanie decyzji, zazdrość, wściekłość, złość, strach i paranoję. Kawa tworzy funkcjonowanie psychiczne na niższych poziomach, z różnorakimi negatywnymi reakcjami emocjonalnymi.

 7. Podczas pomiaru jedna kawa aktywowała reakcję stresową walki i ucieczki przez 3 kolejne tygodnie, mimo że po tej jednej filiżance kawy nie została wypita kolejna jej porcja. Jedna filiżanka kawy zatruwa organizm przez 3 kolejne tygodnie. Podobnie dzieje się z alkoholem etylowym – negatywny wpływ jednej porcji na mózg utrzymuje się przez 40 kolejnych dni.

 8. Kiedy spożywana jest kawa, limbiczna część mózgu jest nadmiernie aktywowana, a wyższe ośrodki uczenia się są zahamowane. Limbiczna część mózgu zajmuje się tylko seksem, rozmnażaniem, ochroną terytorium, zdobywaniem pożywienia i bezpieczeństwem osobistym. Limbiczna część mózgu jest jedną z najmniej rozwiniętych jego części. Kiedy chcesz sprytnie zdominować inną osobę, najlepiej jest aktywować jej układ limbiczny, ponieważ doprowadza to do stanu psychicznego równego stanu dziecięcemu.

 9. Pigułka antykoncepcyjna hamuje usuwanie kofeiny z organizmu. Ten efekt jest znacznie zwiększony przez używanie alkoholu lub środków przeciwbólowych, powodując wiele przypadków zatrucia kofeiną, które po dotarciu do szpitala są traktowane jako objawy innych chorób, przez co chory może nie otrzymać odpowiedniej pomocy.

 10. Udowodniono, że kawa powoduje powiększenie prostaty, wzrost lęku, bezsenność, depresję, wady wrodzone, zespoły bólowe, nienaturalny oddech, uszkodzenie mózgu, nadpobudliwość, zaburzenia uczenia się (spowodowane uszkodzeniem mózgu), zaburzenia zachowania, zmęczenie, niektóre rodzaje raka , zespół Crohna, IBS (zespół jelita nadwrażliwego), zapalenie okrężnicy, cieśń nadgarstka, wrzody, niskie stężenie żelaza, choroby serca, bóle głowy, PMS, zwiększa częstość występowania urazów mięśni i ścięgien, bóle stawów, zawał serca, udar, TIA (mini udary).. i wiele innych.

 11. Kawa powoduje przyrost tkanki tłuszczowej i cellulit, ponieważ wyzwala system ucieczki lub walki organizmu (co powoduje każda trucizna lub zagrożenie). To ostatecznie zmienia podstawowe zapotrzebowanie organizmu na paliwo na tłuszcz. Kiedy organizm jest zagrożony, woli tłuszcz jako główne źródło paliwa, a nie cukier czy białko. Stała aktywacja systemu walki lub ucieczki organizmu (poprzez codzienne spożywanie trucizny – kofeiny) powoduje zmiany metaboliczne w magazynowaniu tłuszczu, ponieważ organizm preferuje tłuszcz jako źródło paliwa podczas walki z jakimkolwiek intruzem, także z trucizną jaką jest kofeina. Ponieważ tłuszcz zawiera 9 kalorii na gram, w przeciwieństwie do 4 kalorii na gram w cukrze i białku. Witamy w krainie kawy (kofeiny) gdzie jest przyrost tkanki tłuszczowej, nadwaga i cellulit. Kawa niszczy również mięśnie, ponieważ organizm celowo zmniejsza ilość tkanki mięśniowej, gdy jest zatruty, aby ułatwić dodatkowe magazynowanie tłuszczu.

 12. Kawa (kofeina) blokuje wchłanianie żelaza, powodując ogromną większość anemii. ( http://bit.ly/2qKSqwh ).” Koniec cytatu.

To tylko mały skrót tych informacji. Dużo więcej przeczytasz w poniższych artykułach:

Artykuły te zawierają bogate kompendium wiedzy na temat szkodliwości kawy i kofeiny. Jest to lektura obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy umieją myśleć samodzielnie i chcą poszerzyć wiedzę:

Czy kawa jest niezdrowa? Badania: tak! (kwiecień 2019)

Kawa jest niezdrowa! Badania: przynosi przedwczesną śmierć (luty 2019) (VIDEO)

Czy kawa jest niezdrowa? Badania: to zabójcza dla zdrowia trucizna (sierpień 2018) (NAJWIĘCEJ INFO)

Czy kawa szkodzi? Szokująca prawda jest ukrywana! (kwiecień 2017)

Kawa i kofeina zabijają nas na raty i szkodzą zdrowiu?! (lipiec 2015)

⚠️ WAŻNA INFORMACJA: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

7 myśli w temacie “UWAŻAJ! KAWA BARDZO SZKODZI ZDROWIU!

 1. Mi kawa i fluor nie szkodzi tylko pomaga, a bodźce energetyczne hmm nie są złe, przecież organizm ma co spalać i wydzielać energie, nawet jeśli stymuluje się jej dopływ to chyba nie jest to tak szkodliwe jak opowiadasz.

  Bardziej bym postulował 38 lub 35 godzinny tydzien pracy i ekstra płatne nadgodziny, albo wieksze pieniadze, albo wiecej czasu na odpoczynek, regeneracje, sen i prywatne sprawy, samą pracą człowiek nie żyje, gospodarka jest dla ludzi nie czlowiek dla gospodarki.

  1. Saaamoolub Ty siê lepiej lecz na stopy bo na glowê to chyba juz jest zapòzno! Polecam wyklady takich mâdrych ludzi w Polsce jak panowie: dr Jerzy Jaskowski, dr Hubert Czerniak, dr Jan Pokrywka, Ukryte Terapie – Jerzy Ziêba oraz wielu innych znajdziesz na internetowej stronie: http://www.youtube.com Ucz siê chlopcze to byc mo*ze jeszcze wyrosnie z ciebie jakis tam wartosciowy i mâdry czlowiek. Bo tak ogòlnie to w tym polskim Ciemnogrodzie miêdzy Odrâ, Wislâ i Bugiem to wiêkszosc ludnosci to majâ mentalnosc niewolnikòw! Jako dowòd rzeczowy na slusznosc mojej analizy zacytujê slowa pana Georga Orwella: ” Ludzie, ktòrzy glosujâ na nieudacznikòw, zlodziej i oszustòw nie sâ ich ofiarami ale ich wspòlnikami. Za ujawnienia prawdy historycznej i wiedzy dla moich rodakòw w Polsce i na calym swiecie zostalem zbanowany na Facebook i na Twitter. Cenzura i hipokryzja oraz glupota z niewiedzâ wiekszosci sympatykòw bolszewi i komunistòw wyslanych w roku 1945 z ZSRR. Jòzef Stalin wydal rozkaz dla polskojêzycznych chazaròw i *zydòw, ktòrych wyslal do komunistycznej PRL-owskiej powojennej Polski swoich zaufanych 200 000 +z ich rodzinami na radzieckich czolgach oraz 75 000 mordercòw z NKWD, ktòrzy zamordowali naszych polskich *zolnierzy wziêtych do niewoli jenieckiej. Moskwa/Kreml placila tym mordercom 800 rubli radzieckich za zastrzelenie w tyl glowy naszych bohaterskich polskich *zolnierzy i oficeròw w ilosci 200 000 oraz cywilnâ inteligencjê polskâ z kresòw wschodnich terenòw Polski przedwojennej wedlug niezale*znych historykòw szacujâ oni ilosc deportowanej cywilnej ludnosci na Syberiê w przedziale od 1 do 2 milionòw naszych rodakòw i rodaczek,ktòrzy zmarli z glodu, pragnienia, choròb i mrozòw w drodze na radzieckâ Syberiê. Niektòrym udalo siê przezyc i uciec. Na mocy tajnego dekretu Sejmu OPRL w roku 1945 Stalin wydal rozkaz aby wszyscy polskojêzyczni komunisci – bolszewicy tak zwani chazarowie polskojêzyczni jak blizniaki Kaczyscy rodem z ukrainskiej Odessy, ktòrych agent „Bolek” = Lech Walêsa oskarzal nawet, *ze te chazarskie blizniaki planowali ukrasc ksiê*zyc. Polacy powstancie z kolan i zrzuccie z siebie kajdany i dyby! Jesli tego nie zrobicie to w roku 2025 zostaniecie niewolnikami we wlasnym okupowanym kraju! Amerykanski Act 447 podpisalo dwòch zdrajcòw narodu polskiego prezydent Polski Andrzej Duda i prezydent USA Donald Tramp lamiâc tym samym prawo miêdzynarodowe o spadkach bezimiennych na podstawie bezpodstawnych i bezprawnych roszczen syjonistòw i *zydòw z USA oraz z Izraela. Zobaczcie co robiâ *zolnierze izraelscy w okupowanej Palestynie? Zachowujâ siê podobnie jak hitlerowcy wobec *zydòw w czasie 2 wojnyswiatowej w krajach okupowanych przez armie Niemiec hitlerowskich gdzie mordowali polskâ ludnosc cywilnâ w ilosci 6 milionòw lâcznie w tym 2 700 000 cywilnâ ludnosc *zydowskâ zamieszkalâ w przedwojennej Polsce. To sâ zimne i okrutne fakty historyczne. Byc moze nie wszyscy mlodzi ludzie znajâ dobrze historiê polskâ z okresu 2 wojny swiatowej. Czy wiecie kto finansowal Niemcy hitlerowskie w latach 1933-1939? Nie wiecie? To ja Wam powiem. Syjonisci z USA! Mieli oni 2 cele aby Hitler rozpêtal 2 wojnê swiatoâ. Pierwszy cel mieli aby zarobic na wojnie! Drugi cel byl takize oni syjonisci amerykanscy bardzo wstydzili siê za swoich ubogich rodakòw *zydowskich w calej Europie. Ludobòjcy syjonisci jak kanibale finansowali Niemieckâ Armiê hitlerowskâ bez *zadnych skrupulòw czy wâtpliwosci. Wszysto bylo zaplanowane wiele lat wczesniej podobnie jak 1 wojnaswiatowa w latach 1914-1918. Kryzys ekonomioczno-gospodarczy tez sukinsyny syjonisci zaplanowali na lata 1929-1933 kiedy to w roku 1933 Niemcy demokratycznie wybrali na swojego wodza (Fuhrera Adolfa Hitlera). A czy wiecie dlaczego Niemcy wybrali jego? Poniewa*z na 6 milionòw bezrobotnej ludnosci niemieckiej dal pracê w fabrykach i na budowach az 4 milionom bezrobotnym wczesniej Niemcom czyli 2/3 ludnosci dzieki polityce Adolfa Hitlera otrzymalo pracê. No to hajlowali na Hitlera az do konca 2 wojnyswiatowej. Te fakty historyczne znajdziecie na Internecie. Jesli nie powstaniecie z kolan i nie zrzucicie kajdan i dybòw w ktòrych jestescie uwiêzieni jak chlopi panszczyzniani! Watykan i Kosciòl Katolicki blogoslawil Armiê Hitlera a jego hitlerowscy *zolnierze mieli tatua*ze na ramionach z niemieckim napisem: " GOT MIT UNS = BÒG Z NAMI" JAK WATYKAN I ÒWCZESNY PAPIE*Z MÒGL BLOGOSLAWIC MORDERCÒW WIELU NARODÒW OKUPOWANEJ EUROPY? TYLKO SZATANISCI Z WATYKANU W SWOICH KOLOROWYCH I CZARNYCH SZATACH KATOLICKICH ZBOCZENCÒW, PASOZYTÒW *ZYJÂCYCH NA LASCE SWOICH PARAFIAN. ÒWCZESNY PAPIEZ I WATYKAN ZDRADZIL SWOICH WIERNYCH KATOLICKICH PARAFIAN SKAZUJÂC ICH TYM SAMYM NA PEWNÂ SMIERC W WYNIKU DZIALAN WOJENNYCH MORDERCÒW HITLEROWSKICH W MUNDURACH ARMI NIEMIECKIEJ. ALIANCI ZACHODNI UMORZYLI NIEMCOM ICH DLUGI WOJENNE W ROKU 1953. TYLKO NARÒD POLSKI NIE OTRZYMAL ODSZKODOWAN WOJENNYCH OD NIEMIEC I ZSRR. NIEMCY PLACÂ TERAZ ODSZKODOWANIA DLA GRECJI A POLSCE NIE CHCÂ WYPLACIC. WSZYSTKIE INNE KRAJE OKUPOWANE PRZEZ NIEMCY OTRZYMALY SWOJE REPARACJE WOJENNE = ODSZKODOWANIA WOJENNE. BARANY, OWCE I BARANICE JESLI SIÊ NIE OBUDZICIE I NIE WYPÊDZICIE OKUPANTÒW CHAZARÒW POLSKOJÊZYCZNYCH ORAZ ZYDÒW I SYJONISTÒW RODEM Z USA I IZRAELA TO ZA 5 LAT SPORAWDZI SIÊ *ZYDOWSKIE POWIEDZENIE: ” NASZE KAMIENICE A WASZE ULICE”! PAMIÊTAJCIE MNIE JAKO POLSKIEMU PATRIOCIE SERCE BOLI KIEDY WIDZÊ ZDRAJCÒW, PRZEBIERANCÒW, KOLÊDNIKÒW CHAZARSKICH LOKAJI, SLU*ZÂCYCH PAJACÒW I KLAUNÒW Z POLSKIEGO CYRKU ZWANEGO CIEMNOGRODEM! CYTUJÊ SLOWA ZMARLEGO JU*Z AMERYKANSKIEGO AKTORA, KTÒRY GRAL ROLÊ PORUCZNIKA KOLOMBO: ” QURWA CI POLACY TO JEDNAK GLUPIE LUDZIE SÂ, *ZEBY PRZEZ 30 LAT NIE ZMÂDRZEC I NADAL GLOSOWAC TO NA PIS LUB NA PO. OKRADAJÂ I RABUJÂ WAS OD ROKU 1989 TAK ZWANEGO CYRKU „OKRÂGLEGO STOLU W MAGDALENCE”. JARUZELSKI Z KISZCZAKIEM CALY TEATR WSPÒLNIE ZAPLANOWALI I Z CHAZRSKÂ ORAZ *ZYDOWSKÂ = SYJONISTYCZNÂ BANDÂ OSZUSTÒW I GANGSTERÒW Z USA SPRZEDALI MAJÂTEK NARODU POLSKIEGO JAK STOCZNIE, FABRYKI I POLSKIE ZAKLADY PRACY ZA ÒWCZESNÂ WARTOS``C 15 % WARTSCI RYNKOWEJ *ZYDOM W USA! JUZ W ROKU 1985 JARUZELSKI NAMIESTNIK I AGENT ZSRR PSEUDONIM „WOLSKI” SPOTKAL SIÊ W USA Z ZYDEM ROCKEFELEREM I UZGADNIALI PLANY JAK *ZYDOWSTWO PRZEJMIE WLADZÊ I MAJÂTEK NARODU POLSKIEGO! QURWA Z WAS SÂ POLACY JAK Z KOZIEJ DUPY TRÂBY JERYCHONSKIE! NIEDLUGO BO ZA 5 LAT BÊDZIECIE ZASUWAC ZA MISKÊ RYZU JAK TO POWIEDZIAL PREMIER RZÂDU KRZYWOUSTY ZYD CHAZARSKI BYLY BANKSTER I AGENT SZKOONE PRZEZ WROGIE SLUZBY WYWIADOWCZE NASZEMU NARODOWI POLSKIEMU. HA´NBA DLA WAS, ZE PRZEZ 30 LAT NA TO POZWOLILISCIE! NASI PATRIOCI I AK-OWCY, KTÒRZY WALCZYLI O WOLNÂ POLSKÊ JAKBY WIDZIELI JAK ZDRAJCY I PRZEBIERANCY *ZYDOWSKICH SLUZÂCYCH IM TAK ZWANYCH RENEGATÒW POSLUBIONYCH Z *ZYDAMI JAK PREZYDENT ANDRZEJ DUDA DLA PRZYKLADU. Z NIEGO I JEMU TYSIÊCY PODOBNYCH TO SÂ POLACY JAK Z KOZIEJ DUPY TRÂBY JERYCHONSKIE! HA`NBA I ZDRADA NARODU POLSKIEGO PO RAZ KOLEJNY W HISTORI NARODU POLSKIEGO!

 2. Fluor jest truciznâ nerwòw i neuronòw w mòzgu! Hitlerowcy w obozach zaglady jak w Oswiêcimiu (Auschwitz) i innych obozach zaglady dla ludnosci polskiej i zydowskiej do wody pitnej dodawali fluor w celu redukcji ludzkosci powodujâc bezplodnosc oraz sklerozê mòzgu (Demens) = zanik komòrek pamiêciowych (Memory cells). Tak wiêc poczytaj sobie niezalezne badania naukowe a nie propagandê i ocenzurowanê. To jest jeden z elementòw ludobòjstwa zgodnie z ich planami z NWO = New Worlds Order = Nowy PorzâdekSwiata.

 3. Przemyślałem to sobie i w sumie masz rację czemu by kawy nie ograniczyć, w moim przypadku to minimum kilkanaście filiżanek dziennie i na pewno wpływa mocno taka dieta na percepcje, na pewno całkowicie z kawy nie zrezygnuje ale czemu by nie podjąć takiego challengu.

 4. Przyznam, że trochę obrzydziłeś mi kawę, wszak nikt nie chce pić trucizny.
  Problem w tym, że odebrałeś mi pewną przyjemność, a nic nie zaproponowałeś w zamian.
  Zatem wiedza, jaką przekazałeś POGORSZYŁA mi życie. Chyba nie o to chodzi w przekazywaniu wiedzy?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.