CZY ELITA NAPRAWDĘ DBA O TWOJE ZDROWIE?

1️⃣ Gdzie są kampanie uświadamiajace przed zgubnymi skutkami picia nadmiernych ilości alkoholu? Przecież to neurotoksyna, toksyczna także dla całego ciała, nie tylko dla mózgu. Jest narkotykiem twardym, długotrwałe nadużywanie potwornie wyniszcza organizm, powoduje przedwczesną śmierć. Odpowiedź brzmi: nie ma, bo elita i mafia zarabia na nałogach i zależy im na zamulonych obywatelach.

2️⃣ A co z plagą otyłości i przeciwdziałaniem jej? Jest to jedna z głównych przyczyn chorób cywilizacyjnych i zgonów.

3️⃣ Dlaczego tak gorliwie nie podaje się dziennej liczby przypadków zachorowań i zgonów na raka? To prawie że najważniejszy powód śmierci w naszym kraju. Powinno się bić na alarm, bo zaczynamy mieć z tym coraz większy problem. Jednak temat ten ma raczej średnie zainteresowanie medialne, a już na pewno nie takie, jak najsłynniejszy robal świata.

4️⃣ A szkodliwa żywność z różnymi dodatkami chemicznymi? Po roku 1989, czyli upadku komuny (upadku pozornym, na cztery łapy drapieznego, globalistycznego kapitalizmu), znacznie zliberalizowano podejście do produkcji jedzenia. Zezwolono na stosowanie różnych syntetycznych dodatków, jak i na metody technologiczne, których wczesniej nie stosowano. Takie jak np pasteryzacja czy homogenizacja. Dlatego dzisiejsze mleko nie jest już tym samym mlekiem, co za dawnych lat. Jest koktajlem białek przetworzonych technicznie poprzez wysokie temperatury podczas pasteryzacji. O mięsie to nawet szkoda pisać – dlatego jest tak tanie i stało się pokarmem ludzi biednych. Czy kogoś to obchodzi? No właśnie.

➡️ A teraz, gdy pewna grupa elit wypuściła podstępnie wyniszczającego ciało niektórych chorujących na niego ludzi robala, to nagle wielkie zainteresowanie, by każdy zażył miksturę. Oczywiście, tylko mieszkaniec Europy, Ameryki, Australii, Nowej Zelandii i RPA. Czyli wiadomo o jaki kolor chodzi 😉 Bo tak jakoś dziwnie się składa, że w Afryce, dużej części Azji, na Bliskim Wschodzie akcji miksturowania za bardzo nie ma. Czy to nie dziwne? 😂

🔥 Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 10 lat. Utrzymuję ją z dobrowolnych darowizn czytelników. Piszę prawdę prosto z mostu, często tę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jednak jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “CZY ELITA NAPRAWDĘ DBA O TWOJE ZDROWIE?

  1. Musimy pozostawić przyszłym pokoleniom świadectwo tego co się teraz dzieje. Tylko jak ? Wykuć w kamieniu w jakiejś jaskini ?

  2. Tylko w dużej części to biały człowiek sam z siebie się rzuca na to żeby coś z zewnątrz miało go uzdrowić, zamiast się dowiedzieć jak dbać o siebie samodzielnie. Bo dość oczywiste, że przykładu nie upatruje się z góry, bo tam tylko władza i pieniądze. Zero człowieka. Człowiek jest póki co nisko, nisko ale tu człowiek człowiekowi uświadomił co robić, jak żyć żeby żyć zdrowo. I wedle jednego roztropnego to biały człowiek jest już chory od urodzenia. Każdy, bez wyjątku. Tak się kończy jedzenie czegoś, co dla człowieka stworzone nie jest. A tam het, je się co natura dała i gdyby jeszcze żyli pokojowo, a nie jak dzikie zwierzęta w walce o zasoby, ziemię, kobietę i buk wie co jeszcze, to mogliby sobie już zupełnie żyć spokojnie i długo. Ani człowiek cywilizowany ani „dziki” idealny nie jest, ale gdyby połączyć to co proste i słuszne z jednej i drugiej strony.. Ha, długa droga 🙂

  3. Dodam jeszcze, że alkohol działa na neuroprzekaźniki podobnie jak psylocybina tylko w przeciwnym kierunku. Degeneruje i osłabia to neuroprzekaźnictwo, stąd po upojeniu bełkot, brak równowagi itp. Niszczy tym samym kreatywność a także redukuje poziom tlenu w mózgu, co prowadzi do asymetrii implozji, przez co powstają dziury w aurze. Co do robala to można przypuszczać, że to złowrogi element międzygwiezdnej sztucznej inteligencji, która została zaprojektowana by niszczyć ekosystemy. Ewentualnie to element, który jest tej inteligencji potrzebny, czyli super dielektryczny nadprzewodnik, jakim jest grafen znany jako black goo. Stąd można śmiało twierdzić, że istnieje siła, której celem jest wytępienie określonej puli genowej, zdolnej się jej przeciwstawić.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.