CZY SYSTEM ZNIEWOLENIA TRWA DOPIERO OD 19 WIEKU!?

Na dwóch pierwszych zajęciach: budynki z 19 wieku. Dwa pierwsze piętra na dole były pod ziemią, przykryte dwoma metrami błota. Zostały one odkopane, ukazując potężne, ukryte fundamenty.

M

M

Na trzecim zdjęciu: oficjalna mapa podziemnych tuneli w Paryżu. Pod tym miastem znajduje się olbrzymi system tunelu, komnat i katakumb. Administruje go powołany w tym celu urząd, który jest oskarżany o betonowanie, blokowanie przejść i strzeżenie dostępu do tego systemu. Co najważniejsze, ma znajdować się tam sześć milionów szkieletów mieszkańców tego miasta. Całość konstrukcji pochodzi z 19 wieku.

M

I teraz pomyśl:

➡️ Dlaczego olbrzymia większość budynków, zabytków w naszych miastach nie ma więcej niż 200 lat? Budowle starsze wiekiem to rzadkie unikaty tak naprawdę. Chodzimy po pięknych starówkach miast i myślimy sobie, że te cudowne budynki mają chyba z 500 lat. A tymczasem większość z nich powstała przed II wojną światową lub nawet później. Czy wiesz, że np 90% starówki Gdańska nie przetrwało bombardowań i została ona potem odbudowana niemal od podstaw przez Polskę Ludową (PRL)?

➡️ Czemu stosunki i relacje rodzinne, wychowywanie dzieci (czarna pedagogika), kult mężczyzny jako macho, postrzeganie kobiety jako oziębłej se.ksualnie cnotki, i szereg innych niekorzystnych dla nas konstruktorów społecznych zostało stworzonych dopiero w 19 wieku?

➡️ Dlaczego ostateczny triumf doktryn kościelnych to mniej więcej koniec 19 wieku, a wcześniej są dane o żywym kultywowaniu tradycji lokalnych, ludowych i pogańskich?

➡️ Czy są w Waszej okolicy cmentarze starsze niż 200 lat? Praktycznie nie ma.

⚠️ Wiele wskazuje na to, że około 1850 roku było coś w rodzaju olbrzymiej inwazji, masowego, globalnego mordu i przykrycia wielu miast dwoma metrami błota. Z kolei pierwsza i druga wojna światowa były dziesiątkowaniem tego, co pozostało. Zniszczono wielką cywilizację z wolną, czystą i praktycznie darmową energią, pięknymi budowlami, wysokimi technologiami, grzebiąc niezmierzoną ilość mieszkańców. Trzyma się nas w niewolnictwie i głupocie, napisano całą historię świata od nowa.

A teraz szykuje się kolejny „ubój rytualny” i następny wielki reset. Papa Demiurg znowu jest głodny.

🔥 Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

🔥 WAŻNA INFORMACJA: Prowadzę stronę jarek-kefir.com już od 10 lat. Utrzymuję ją z dobrowolnych darowizn czytelników. Piszę prawdę prosto z mostu, często tę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jednak jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “CZY SYSTEM ZNIEWOLENIA TRWA DOPIERO OD 19 WIEKU!?

 1. Moja historia zaczyna się w 1973 roku. Jeśli wcześniej było to czy tamto ok, nie wiem bo osobiście tego nie doświadczyłem a papier przyjmie wszystko. Natomiast nie zgadzam się na żaden ubój rytualny więc papa Demiurg czy jak go tam zwał najpierw będzie musiał zmierzyć się ze mną. Wyzywam go na pojedynek, jeśli mnie pokona zrobi co zechce, jeśli nie to nie zrobi nic a jeśli nie podejmie wyzwania to jest tchórzem albo wcale nie ma takiego bytu i tyle w temacie.

 2. Nikt z nas nie wie, co tak naprawdę wydarzyło się setki, czy tysiące lat temu. Bo i skąd niby mamy to wiedzieć. Chociaż są stare księgi mające setki lat, ale czy nie napisano ich wcześniej? Czy druku nauczył ludzi Gutenberg?

  Takich pytań postawimy wiele, tylko ile uzyskamy prawidłowych odpowiedzi.

  Ja zapytam tylko, kto miałby dokonywać tego resetu?
  Czyżby robiły to krasnoludki?
  Ufoludki?
  Kosmoludki?

  Kiedy słyszę o takich rzeczach jak UFO i Kosmici, to chętnie posłałbym tak mówiących do psychuszki. Wybaczcie mi mój osobisty, nieco inny niż Wasz, pogląd na te sprawy.

  Piosenka mówi, że Marsjanie nie zagrażają Ziemi. Ziemi zawsze zagraża Homo Sapiens Sapiens. On i tylko On jest największym zagrożeniem dla naszej planety Ziemi. On i tylko On ją niszczy, zatruwa, aż w końcu zniszczy, jak w ostatnim odcinku ,, Planety Małp”.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.