JAK TO NAPRAWDĘ JEST Z ONUCAMI?

JESTEM W SZOKU, że na moich profilach jest tak dużo wytartych onuc. Co trzeba mieć w głowie, by w czasie nieformalnej wojny, jaki toczy z Rosją także nasz kraj, popierać tego odwiecznego wroga?

Tak, Polska jest w stanie wojny z Rosją, choć nie jest to oficjalne. Wysyłamy jedzenie, sprzęt, uzbrojenie, pieniądze i inną pomoc dla naszego sojusznika, który walczy z nadjeźdźcą chcącym zburzyć nasz w miarę cywilizowany, europejski porządek i wprowadzić nowy, oligarchiczny.

Czy oni 80 lat temu witaliby kwiatami wkraczające do Polski oddziały Waffen Schutzstaffell?


1️⃣ Jaka jest granica pomiędzy zwykłym człowiekiem, który ma alternatywne poglądy na świat, a fanatykiem antysystemowości, czyli takiej samej doktryny (sekty), jak te systemowe? Doktryny z takimi samymi mechanizmami psychologicznymi, wariactwami, dogmatycznością?

2️⃣ Jaka jest granica między człowiekiem, który jest niechętny polityce zachodnich korporacji, a zdrajcą narodu (onucą)?

3️⃣ Jaka jest granica między osobą, która studiuje nauki duchowości ezoterycznej, a zwykłym wariatem? Widziałem całą masę czubków, którzy uważali, że mają moc wpływania na cały świat, że mogą zbawić ludzkość, lub są jakimiś wcielonymi avatarami z dziejową misją?


➡️ Siedzę w tych zagadnieniach od 2009 roku. Teraz biegnie 13 rok. Obserwowałem różnych autorów i ich przemianę, pozytywną lub negatywną. Części z nich nie ma już wśród nas, żywych. Poznałem rozmaite teorie. Gdy teraz czytam o tym, że nów księżyca w pannie i retrogadacja Merkurego przynoszą niesamowite energie transformujące ludzkość i przyspieszające globalną świadomość, to już nawet nie mam ochoty tego wyśmiewać, tylko wzruszam ramionami.

Bo rzeczywistość, np na Ukrainie, pokazuje co innego.

Mam czasami styczność z teoriami konspiracji i ezoterycznymi tak dalece niezgodnymi choćby z podstawami podstaw wiedzy (socjologicznej, geopolitycznej, psychologicznej, czy nawet tej codziennej, życiowej), jak i tak odklejone od faktycznego biegu wydarzeń, że zastanawiam się, czy piszą to chorzy psychicznie lub boty.

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.