GDY BANKI i KORPORACJE ZAPŁONĄ..

PŁONĄCY WIEŻOWIEC CHINA TELECOM:

Prawda, że to piękne zdjęcie?

➡️ Dopóki takie widoki nie będą codziennością, dopóki zakłady pracy nie staną, nie ma mowy o żadnej wolności na świecie.

W każdym mieście wojewódzkim czy też w miasteczku powiatowym są takie „siedziby szatana”, w których działalności czuć ewidentnie oddech Demiurga.

Banki, korporacje, urzędy, kościoły, wyzyskujące pracowników firmy, organizacje pozarządowe, kapitalistyczne partie polityczne, firmy-truciciele, mafia i jej przyczółki, giełdy i tak dalej.

Dopóki te pasożyty działają legalnie i bez lęku, dopóki pasą się na naszej ciężkiej pracy, to nic się nie zmieni.

Przecież najprostsza metoda na wymuszenie zmian na rządzących to masowe, zbiorowe nie przyjście do pracy. Gdy zrobią tak miliony, gdy gospodarka stanie, to rządzący będą zmuszeni wprowadzić zmiany. Wymyśliłem ten sposób już jako dziecko. Jest on jednocześnie najprostszy i najtrudniejszy.

Najprostszy, gdyż nie trzeba budować siły militarnej, siatki partyzanckiej itp.

Najtrudniejszy, bo ludzie są podzieleni, skłóceni i każdy jest styrany i zmęczony szarością i trudami codziennej egzystencji.

System bardzo dba o to, by ludzie nie wyszli poza ten poziom codziennych trudów, działania na autopilocie bez głębszych refleksji i powszechnego „nic nie obchodzenia.” Większość codziennych zajęć jest skrupulatnie zaplanowanych w tym właśnie celu.

Masz też wybór – możesz żyć niestandardowo i zgłębić różną wiedzę na temat świata. Widzieć jego bezmyślność, okrucieństwo i głupotę.

No same minusy! Ale życie nieświadome nie jest warte przeżycia.

➡️ Witaj. Publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (Facebook) i na stronie Jarek Kefir Com (Witryna internetowa), od około 2011 roku. Nie organizuję warsztatów, na których mówi się o dziwnych rzeczach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę pisać prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie zarabianie na słabych, choć przyjemnych materiałach.

Ale utrzymanie strony internetowej (Jarek Kefir Com) na serwerze jak i nawet sama chęć publikacji wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami, które czasami mnie przerastają. Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę Jarek Kefir Com, która jest obszernym magazynem artykułów z wielu lat, jak i docierać z ukrywaną wiedzą do wielu ludzi. Teraz od dobrej woli Czytelników zależy istnienie wolnych mediów:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal – poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

7 myśli w temacie “GDY BANKI i KORPORACJE ZAPŁONĄ..

  1. Prawdziwe wyzwolenie nadejdzie kiedy piekielna
   planeta więzienie zwana potocznie Ziemią (Piekło),
   gdzie więzione są Boskie Dusze przestanie istnieć.

   1. Jak rozumiem za siebie mówisz bo ja nigdzie nie jestem więziony, nie wiem czy ty sobie zdajesz sprawę że namawiasz ludzi do samobójstwa co ciekawe 3 tygodnie temu dostałem ostrzeżenie na FB a mój wpis został wykasowany i takie rzeczy działy się właśnie na profilu „Maślanki” po tym jak Natalia Pikuła namawiała innych do zbiorowego samobójstwa napisałem:

    ” no to wyzwól się z materialnego świata… kiedy pogrzeb? ”

    Nie wiem na jakiej podstawie weryfikator FB uznał tego typu wypowiedź za groźbę lub życzenie śmierci, możliwe także że Natalia Pikuła jest osobą niepoczytalną i nieświadomą tego co mówi/pisze oraz jej percepcja otaczającej rzeczywistości może być nieprawidłowa więc sugestię o jej rzekomym pogrzebie przyjęła jako wydarzenie negatywne pomimo że zachęca i namawia do opuszczania świata materialnego x’D Także weryfikator FB się nie popisał bo widać że ma podstawowe problemy czytania wypowiedzi w kontekście rozmowy gdzie mój komentarz został usunięty bo sugerował śmierć Natalii, mimo że mój komentarz sugerował że Natalia chce popełnić samobójstwo tylko o tym nie wie lub nie jest świadoma i to są jaja na całego że osoba która nie rozumie wypowiedzi w kontekście zajmuje się weryfikowaniem treści.

    A ty też igrasz już z ogniem bo niestety nie rozumiesz tego że oni Tb manipulują, szukają ucieczki przed lwem wszedłeś w paszczę krokodyla.

    1. Wiesz co to akurat trafiłeś bo Ja jestem Lwem i nie mam
     zamiaru uciekać przed nikim i niczym.
     Nikogo do samobójstwa nie nawołuje a co Ludzie myślą
     to mam w dupie słabe ogniwa muszą odpaść.
     Na podstawie kilku wpisów już mnie oceniłeś i
     wszystko wiesz jak byś mi siedział w głowie.
     Stwórca mnie przestrzegał nic im nie tłumacz
     bo cię nie zrozumieją ponieważ mają
     antygen małpy we krwi.
     A ja mam 0 Rh – moją krew mogę oddać wszystkim
     żyjącym na planecie Ludziom a przyjąć mogę
     tylko taką samom.To fakty naukowe.
     Nie musiałeś tyle pisać już rozpoznałem
     twuj ident energetyczny.
     Więc nie czytam tego.
     To zawsze was boli jak Ludzie mają na
     was wyjebane i odchodzą z tego Piekła.
     Jak dla ciebie to nie Piekło to pewnie
     jesteś w „temacie” że tak powiem.
     Możesz biegać nago na ulicy i klaskać
     uszami to nic nie zmienia.
     Nie pozdrawiam bez odbioru. 😦
     Niestety Stwórca miał racje wszystkich nie da się
     uratować dla niektórych nie da się uratować.

     1. Według mnie Tobie, Natalii i Maślance (choć jemu już mniej) już do reszty odbiło z tym fizycznym wyzwoleniem a w Twoim przypadku to już szczególnie widać jakieś bardzo niebezpieczne nauki które z wyzwolenia indywidualnego definiowanego jako śmierć lub samobójstwo bo takie poglądy właśnie głosicie, przerodziły się w chęć zniszczenia ziemi. No jak dla mnie to ty ślizgasz się w tym momencie po krawędzi i co ciekawe wcale nie zaprzeczasz. Od zwodniczej nauki jaką głosisz się nie odcinasz pisząc dalej ” słabe ogniwa muszą odpaść „

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.