Kobiety kochają drani? I tak, i nie! Nowa teoria szokuje (2) Suplement

Czy to prawda, że kobiety uwielbiają zimnych drani?

kobiety seks i zwiazki

Przedstawiam suplement do artykułu pt. „Kobiety kochają drani? I tak, i nie! Nowa teoria szokuje” który jest dostępny pod tym linkiem.

Przedstawiłem tam tezę, że w zawiłych i z pozoru trudnych do zrozumienia wyborach kobiet, wcale nie chodzi o ich ubóstwienie mężczyzn chamskich i niezaangażowanych. Ale o prawidłowy przepływ energii w ośrodku energetycznym w okolicach serca.

Prawidłowy przepływ energii daje: śmiałość, towarzyskość, brak lęków i kompleksów. Te cechy może mieć zarówno zimny drań, jak i facet który jest w porządku. Więc nie chodzi tutaj o nasze ludzkie kategorie dobra i zła, prawda?

Tylko o coś, czego na razie nie rozumiemy, o jakiś „wyższy porządek”, by energia swobodnie płynęła przez te ośrodki usadowione w okolicach serca człowieka.

Człowiek, który ma taki ośrodek „przyblokowany” – będzie nie tylko nieśmiały, zakompleksiony, ale nie będzie u niego prawidłowego przepływu energii przez ten ośrodek. Co osoba płci przeciwnej od razu, podświadomie rozpozna.

Pisząc to chcę Wam przekazać, że oprócz naszego typowo ludzkiego odbioru, w damsko-męską grę mogą wchodzić czynniki nie zbadane, o których jeszcze nie mamy pojęcia. Wiadomo, że tam, gdzie są silne emocje, tam silniej decyduje nasza podświadomość. Może ta podświadomość jest tak zakodowana, by dobierać nam partnera nie w kontekście typowo ludzkich kategorii dobra i zła, ale w kontekście prawidłowego przepływu i dostrojenia energii, właśnie przez ośrodek w okolicy serca?..

Okazuje się jednak, że serce, jako narząd ciała człowieka, tworzy pole elektromagnetyczne – a więc coś, co da się mierzyć dostępnymi dziś przyrządami pomiarowymi.

Co ciekawe, magnetyczny składnik pola serca jest około 5000 razy większy, niż ten emitowany przez ludzki mózg.

Nie jest on zatrzymywany przez tkanki ciała, więc może być mierzony choćby przez magnetometr SQUID.

kobiety kochaja draniŹródło grafiki: Kronika Akaszy

Ponieważ pole elektromagnetyczne posiada cechy magnetyczne, emocjonalny rezonans jaki wysyłamy przez ośrodek w sercu, jest jak magnes. Przyciąga on, w zależności od rodzaju tego, co posiada – ludzi, sytuacje i okoliczności. Wszystko na zasadzie podobieństwa.

Jeżeli rytmy serca są harmonijne i zrównoważone, przyciągamy to, co pozytywne. Jeśli są one nieharmonijne i dysonansowe – przyciągamy to, co negatywne.

Tak naprawdę bzdurą totalną jest powiedzonko, że „przeciwieństwa się przyciągają”. Zapamiętajmy na zawsze: podobne przyciąga podobne! 🙂

Dowodzi to tezie, że wszystko na tej planecie jest odwrócone. Prawda jest brana za kłamstwo, a kłamstwo jest brane za prawdę.

>>> Przeczytaj też:

Możesz mnie wspomóc, jeśli chcesz. Dzięki temu wydajność mojej, ale też Twojej strony – Kefir 2010 – będzie większa. Link:

https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

Portal Jarka Kefira na facebooku:

2 myśli w temacie “Kobiety kochają drani? I tak, i nie! Nowa teoria szokuje (2) Suplement

  1. Załóżmy że dobro jest przeciwieństwem zła, a plus przeciwieństwem minusa… więc jakie bieguny się przyciągają? Jednoimienne (tego samego znaku)…? przyciąganie działa na zasadzie przeciwieństw co należało udowodnić ;p

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.