ZOBACZ JAK WYGLĄDA ŚWIAT BEZ PRĄDU! [VIDEO]

Jak myślisz, jak by wyglądał świat gdyby zabrakło prądu?

Na początek obrazem z napisami: 😉

.

Jak wygląda świat bez prądu? Zobacz video / film

Wystarczy tylko globalna awaria prądu, np wskutek ogromnego wybuchu CME ze Słońca. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo jesteśmy uzależnieni od prądu.

W tym roku, drugim roku suszy w Polsce, możliwy jest brak wody do chłodzenia bloków energetycznych w naszych elektrowniach. Już w 2015 roku było zagrożenie przerw w dostawach prądu. Teraz może to być jeszcze bardziej realne. Jak będzie susza, to zmniejszy się poziom wody w rzekach i jeziorach. A to stamtąd elektrownie czerpią ogromne ilości wody do chłodzenia bloków. Gdy jest bardzo gorąco, to woda również jest cieplejsza i jest jej mało. A cieplejsza woda gorzej chłodzi bloki energetyczne, więc o ironio, trzeba jej więcej.

Zobaczcie jak wygląda świat bez prądu. Nagranie pochodzi z kanału YouTube BezPlanu [LINK TUTAJ]. Kanał ten jest prowadzony przez Polaka mieszkającego w Wenezueli. Doszło tam do wielu kilkudniowych przerw w dostawach energii elektrycznej. Polecam subskrybowanie tego kanału i „plusowanie” tych filmów:

.

Polecam też artykułu survivalowe, na wypadek np. braków dostaw prądu: 😉

Porady na wypadek wojny, kataklizmu itp
Szokująca szkoła przetrwania w Jugosławii, czyli jak to jest bez prądu

.

Autor: JarQ vel Jarek Kefir

Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Poniżej przedstawiam sposoby wsparcia moich akcji uświadamiających:

1. Wpłaty z Polski na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

2. Wpłaty z zagranicy na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
(PKO Bank Polski)
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

3. Wpłaty na Pay Pal: kliknij na poniższy obrazek:

4. Mikro darowizna:

Możesz wpłacić maleńką kwotę, korzystając z okienka „mikro darowizna”, które znajduje się w lewej kolumnie mojej strony. Wybierz liczbę mikro darowizn (jedna, dwie, trzy, cztery lub więcej) a potem kliknij na ikonkę Pay Pala lub karty kredytowej obok. Jedna darowizna to pięć złotych, dwie darowizny to dziesięć złotych, i tak dalej. Takie wsparcie też się liczy, i to bardzo!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.