CZY ŚWIAT JEST PROJEKCJĄ TWOICH MYŚLI!?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski znowu szokuje. Od pewnego czasu Jackowski mniej mówi o samych przepowiedniach, a więcej o duchowości.

Zobacz jego najnowsze nagranie video na YouTube o tematach ezoterycznych:

Wśród ezoteryków popularne są dwa połączone ze sobą poglądy. Pierwszy, że swoimi myślami tworzysz swój świat. W myśl tego poglądu wystarczy zmienić myślenie, by zmienić całe swoje życie.

Drugi z tych poglądów łączy się z pierwszym, powyższym. Skoro myślami tworzysz cały swój świat, to znaczy, że człowiek jest w centrum wszechświata. Poniższy obrazek jest właśnie w tym klimacie:

Czy takie przekonania są prawdziwe?

Tak. Jednak tylko w pewnym sensie. Owszem, każdy kreuje swój świat na podstawie swoich przekonań. Jednak po pierwsze, wiele metod opiera się na czystym chciejstwie, a nie na czynach. Lepiej po prostu zwyczajnie, po ludzku coś zdziałać, niż używać ezoterycznych metod.

Działanie ma znamienny skutek, zaś metody ezoteryczne jedynie na chwilę mogą poprawić nastrój. Ale nie dają trwałych efektów w świecie realnym. Mnóstwo ludzi uprawia np afirmacje, prawo przyciągania czy transerfing, bez żadnych pozytywnych rezultatów poza tymczasową poprawą humoru. Lepiej pokopać rowy czy zapisać się na studia czy na siłownię.

Po drugie, tych kreatorów rzeczywistości jest prawie 8 miliardów. Wszyscy ludzie, w mniejszym lub większym stopniu, tworzą nasz świat. Do tego należy dodać pewne prawa i zasady podług których działa świat, a które są ponadludzkie. To wszystko znacząco ogranicza nasz wpływ na świat. Możesz tworzyć swoją rzeczywistość, ale tylko w pewnym zakresie. Człowiek nie jest centrum wszechświata, a wiem, że taki pogląd także w ezoteryce panuje.

Autor: Jarek Kefir Bez Cenzury

❤️ WAŻNA INFORMACJA: Strona utrzymuje się z dobrowolnych darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę mówić prawdę prosto z mostu, często prawdę niepopularną, niechcianą. Szerzę świadomość i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam płatnych treści. Chcę by moje publikacje były dostępne dla każdego. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc finansowo moje publikacje i utrzymanie strony na serwerze.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “CZY ŚWIAT JEST PROJEKCJĄ TWOICH MYŚLI!?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.