DYKTATURA 2030, CZYLI JAK ZROBILI NAS W JAJO!

1️⃣ Przez tysiąclecia posłuch u ludzi wymuszała święta wiara, jedna jedyna konserwatywna doktryna społeczna i osoba wodza /cesarza / księcia / króla.

2️⃣ Potem jednak starzy bogowie umarli w świadomości społecznej. Pojawiła się nauka, a wraz z nią także inne doktryny społeczne – prawica, lewica, liberalizm, komunizm, nazizm.

Ludzie wzięli się wtedy za łby i rozpoczęli walkę o to, która z tych „świeckich wiar” jest tą najprawdziwszą. Rezultaty tego znamy.

3️⃣ Po 1945 roku, a już w szczególności po upadku żelaznej kurtyny w 1989, próbowano ogłosić „Koniec Historii”, i pogodzić ludy i narody Ziemi poprzez względną, iluzoryczną demokrację, dającą złudzenie wpływu na losy kraju, jak i poprzez skoncentrowanie uwagi mas na materializmie, beztroskiej konsumpcji, głupkowatej rozrywce i tak dalej.

Nowoczesne, demokratyczno-liberalne dyktatury tym różniły się od dawnych dyktatur, że stosowały przemoc w białych rękawiczkach, czyli zakamuflowaną. Nie zniesiono jednak samej istoty niewolnictwa ekonomiczno-społecznego. Jedyne co zniesiono, to baty, a niewolnicy kapitalizmu dalej tyrają ponad siły za nędzne grosze. Nie ma już więc obozów koncentracyjnych, nie ma masowych aresztowań i mordów, egzekucji opozycji. Przemoc jest mniejsza i przybiera bardziej miękką formę.

4️⃣ Teraz sytuacja jest inna. Duża ilość ludzi i ich aspiracje, by przestać być biedakami, a zacząć żyć jak klasa średnia, budzą duże zaniepokojenie wśród elit, które nie chcą tym maluczkim dawać więcej, niż minimum. No i taka klasa średnia zużywa dużo więcej zasobów środowiska, niż taka zadowalająca się ochlapami biedota. A te się wyczerpują, sama przyroda planety jest też w coraz gorszym stanie.

Dodatkowo już niedługo roboty i komputery zastąpią w pracy większość pracowników. Taka ilość ludzi przestanie być potrzebna, a wręcz stanie się ciężarem.

I tutaj nagle nadchodzi rok 2019, robal KA-666, który zachowuje się bardzo nietypowo, jak na taki organizm. A rok później tabletka z magicznym elixirum.

Wobec tych, którzy przeżyją, elity nie będą już musiały udawać, że jest demokracja, wolność, prawa obywatela i człowieka. Albo się podporządkujesz, albo trafisz do paki pod błahym pretekstem. Albo spadnie Ci kredyt społeczny we wprowadzonym Systemie Oceny Społecznej, który jest teraz testowany w Chinach. A wtedy nie wejdziesz do wielu sklepów, nie pojedziesz pociągiem czy samolotem, będziesz miał wyższe raty kredytów i niższą prędkość internetu, itp.

Taki jest plan, ale historia uczy, że tego typu przedsięwzięcia zawsze notują coraz większe i większe wpadki i problemy. A los tyranów, którzy przeginali, po jakimś czasie był opłakany.

Dlatego warto działać, uświadamiać ludzi, póki jeszcze mamy czas. Fala budzenia ludzi z telewizyjnego snu znowu nabiera rozpędu.

AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury. Źródło grafiki w tym artykule: ZenTime

SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

1️⃣ Na konto bankowe:
Numer konta: 16102047950000910201396282

2️⃣ Dla wpłacających z zagranicy:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

3️⃣ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

3 myśli w temacie “DYKTATURA 2030, CZYLI JAK ZROBILI NAS W JAJO!

 1. Dyktatura była zawsze, jak świat światem.

  Była jest i będzie.
  Był jest i będzie zamordyzm.
  Jeśli Jarek uważasz, że dzisiejsze czasy są jakieś wyjątkowe — raczysz się mylić.

  Były różne formy ucisku człowieka przez człowieka. Sam Fantomas mówi, że w kapitalizmie panuje ucisk człowieka przez człowieka. W innych systemach jest na odwrót. Czyli też ucisk człowieka przez człowieka.

  Gdybyś za Bolka Chrobrego zjadł w piątek mięso, to wybito by Tobie wszystkie zęby. A gdyby dorwano Ciebie na niemoralnym seksie, to wycięto by Ci jaja. Twoje, a nie kurze.

  Bolek kazał wyłupić oczy dwom swoim stryjkom: Przybywojowi i Odylenowi. A Wielu druhów skazał na okropną śmierć.

  Dzisiejsi politycy mając nasze poglądy humanitarne nie utrzymaliby jego terytorium siłami dawnych rycerzy.

  Dziś, gdy zaczną coś robić wloką to latami. A na ucisk w Polsce nie narzekajmy.

  Czy pamięta ktoś rządy Czerwonych Khmerów w Kambodży?

  Reasumując jeszcze w Polsce nie jest tak źle. Chociaż już było kilku więźniów politycznych. Ale do przedwojennej Polski, z Jej obozami koncentracyjnymi jeszcze daleko.

  Nawet premier Władysław Sikorski zrobił w czasie WWII obóz koncentracyjny dla Polaków we Francji , a potem aż dwa obozy koncentracyjne dla Polaków w Anglii.

  Dlatego nie radzę śpieszyć się nikomu w ocenianiu życia w dzisiejszej RP of EU!!!!!

 2. To, ze jest lepiej nie znaczy, ze jest jak powinno byc, jestesmy tylko w znikomym stopniu beneficjentami postepu technologicznego w porownaniu do tego co mogloby byc, krol, a nawet wlasciciele bydla, posiadlosci w sredniowieczu mieli lepiej niz zdecydowana wiekszosc ludzi teraz, mimo, ze nie mieli internetu, komorek, telewizora, mozliwosci zdalnej rozmowy, miniaturyzacji, wielu praktycznych przenosnych rzeczy, oszczednosc czasu to oni mieli sluzbe, a ludzie w 21 wieku, wieku w ktorym od czasu sondy Pathfinder na Marsie minelo 25 lat wciaz pracuja jak niewolnicy po 10-12h i boja sie chorowac, wedlug prognoz sprzed 100 lat szacowano ze w 2020 edukacja bedzie sie odbywac za pomoca ekranu i nastapi 2 godzinny dzien pracy.

  „Jak będzie wyglądał świat w roku 2022” – to tytuł artykułu, który 9 lutego 1923 roku opublikował „Ilustrowany Kuryer Codzienny”. Najpopularniejszy polski dziennik okresu międzywojennego streścił publikację, jak poinformowano, „amerykańskiej gazety”. Część przepowiedni sprawdziła się co do joty.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.