CZY TWOJE DZIECKO BĘDZIE MOGŁO SAMO ZMIENIĆ PŁEĆ!?

Pamiętasz jak około 20 lat temu środowiska lewicowo liberalne (nazywać ich trzeba raczej tęczowymi kapitalistami) rozpoczynały w Polsce batalię o zaakceptowanie homoseksualizmu?

To już nieaktualne, bo grzany jest kolejny temat, a każdy kto się choć trochę nie zgadza z oficjalnym dyskursem, jest z automatu faszystą i jakimś -fobem.

Teraz na topie jest transpłciowość, zmienianie płci, jak i pojęcie płci społecznej i kulturowej. Czy wiesz, że można być nie tylko kobietą w ciele mężczyzny, lub na też mężczyzną w ciele kobiety?

Istnieje zjawisko nazywane „xenogender.” Na początku było tylko żartem powielanym na portalach 4chan czy Reddit, ale miliony dzieciaków na całym świecie wzięły to na poważnie.

Tak więc czy wiesz, że Twoje dziecko może być xenogender i wybrać sobie płeć froggender, czyli powiązanie swojej płci z żabkami?

Nie, tym razem to nie jest żart, takie kwestie są na bieżąco i na poważnie dyskutowane w oficjalnej debacie publicznej. Jeśli się temu sprzeciwiasz, to jesteś oczywiście transfobem. Istnieje konflikt pomiędzy starszymi feministkami a tymi młodszymi. Np pani Rowling, autorka Harry’ego Pottera, jest feministką trzeciej fali, ale sprzeciwia się tej całej transpłciowości.

Z kolei młodsze feministki czwartej fali chcą wywrócić do góry nogami także pojęcie płci. Dlaczego elity wybrały teraz ten temat, nakazując swoim przekaziorom nieustanne jego grzanie?

Elity po zburzeniu pomostu między kobietami i mężczyznami, przystępują teraz do kolejnego etapu wg zasady okna Overtona. Czyli do zniszczenia identyfikacji z płcią i rozmycia znaczenia płciowości. Celem jest po pierwsze społeczeństwo nijakie, po drugie – społeczeństwo zaburzone psychicznie, a więc słabe, a po trzecie – celem jest stworzenie bezmyślnej masy ludzkiej nie identyfikującej się z żadnym narodem, państwem, z żadną wielką ideą poza lewicą i konsumpcją, nie czującej tożsamości partnerskiej, rodzinnej i płciowej.

Taka szara masa, w której wszyscy myślą to samo, nikt nie ma żadnych wyrazistych właściwości i każdy słucha rapu, będzie zdana tylko na łaskę państwa (globalnego?), A rządzenie nią stanie się jeszcze łatwiejsze.

Jarek Kefir Bez Cenzury


Zapraszam do przeczytania artykułu biologa w temacie transpłciowości:

Cytat: „(…) Jako biolog z pasji i wykształcenia poczuwam się do odpowiedzialności naprostowania paru mitów lub wręcz ordynarnych, ideologicznych kłamstw na temat płci biologicznej; jeśli się Wam przyda do dyskusji albo użytku własnego, korzystajcie do woli;

Płeć biologiczna jak najbardziej istnieje jako koncept w nauce ścisłej, jaką jest biologia. Określamy za jej pomocą rolę organizmu w procesie płciowym. Wyróżniamy wśród nich null-seksualizm (organizm nieprodukujący żadnych gamet w wyniku pierwotnych zmian w rozwoju osobniczym i niewykazujący żadnych fenotypowych cech płciowych – null-seksualne nie są jednak żadne organizmy bardziej zaawansowane w drabinie ewolucyjnej od gąbek), hermafrodytyzm (wykazuje cechy fenotypowe dwóch płci oraz produkuje gamety obu rodzajów – u człowieka stosunkowo rzadki i zazwyczaj ograniczony do <0,1% komórek gametotwórczych, osoba dotknięta hermafrodytyzmem statystycznie nigdy się o nim nie dowiaduje i wykazuje fenotypowo cechy jednej płci), płeć męska (wytwarza gamety męskie) oraz płeć żeńska.

Do tej pory nie odkryto żadnego organizmu, który w procesie płciowym angażowałby więcej, niż dwie gamety.Cechy charakterystyki płciowej (takie jak II- i III-rzędowe cechy płciowe, profil fizjologiczny, anatomiczny, hormonalny etc.) NIE STANOWIĄ odrębnych płci. To one rzeczywiście tworzą swego rodzaju spektrum cech płciowych (np. jeden mężczyzna będzie miał niższe poziomy testosteronu, a drugi będzie miał cechy fenotypowe kośćca podobne kobiecie – np. szeroka miednica), ale nie są klasyfikowane jako odrębne płci. Nie jest mniej kobietą taka, która wykazuje nieregularny cykl miesięczny ani nie jest mniej mężczyzną taki, który posiada wysoki poziom progesteronu nietypowy dla swojej płci.

Cechy charakterystyki płciowej (takie jak II- i III-rzędowe cechy płciowe, profil fizjologiczny, anatomiczny, hormonalny etc.) NIE STANOWIĄ odrębnych płci. To one rzeczywiście tworzą swego rodzaju spektrum cech płciowych (np. jeden mężczyzna będzie miał niższe poziomy testosteronu, a drugi będzie miał cechy fenotypowe kośćca podobne kobiecie – np. szeroka miednica), ale nie są klasyfikowane jako odrębne płci. Nie jest mniej kobietą taka, która wykazuje nieregularny cykl miesięczny ani nie jest mniej mężczyzną taki, który posiada wysoki poziom progesteronu nietypowy dla swojej płci.Na teorię o tym, jakoby ‚osoby trans miały mózg odwrotnej płci’ jest tylko jedno mało wiarygodne badanie oparte na mniej, niż 100 uczestników i to jeszcze na dodatek oparte o teorie pochodne kraniometrii, która jest uznana za pseudonaukę. Do tej pory nie potrafimy określić płci po samej budowie mózgu, a co dopiero stwierdzać nieprawidłowości w fenotypie mózgu względem reszty ciała.

Na teorię o tym, jakoby ‚osoby trans miały mózg odwrotnej płci’ jest tylko jedno mało wiarygodne badanie oparte na mniej, niż 100 uczestników i to jeszcze na dodatek oparte o teorie pochodne kraniometrii, która jest uznana za pseudonaukę. Do tej pory nie potrafimy określić płci po samej budowie mózgu, a co dopiero stwierdzać nieprawidłowości w fenotypie mózgu względem reszty ciała.

Płeć psychiczna/kulturowa to nie jest pojęcie biologiczne. Nie mieszajmy pojęć antropologicznych (które jeszcze w dodatku opierają się o niejasne założenia) do nauk ścisłych. W biologii i medycynie możemy co najwyżej mówić o dyskomforcie wywołanym perceptywną nietożsamością ze swoim ciałem lub stanami wstrętowymi i nawet wtedy nie będą to pojęcia stricte ścisłe.Dysforia płciowa jest schorzeniem diagnozowanym i leczonym psychiatrycznie, transpłciowość opiera się o teorię płci kulturowej i nie jest oficjalnie diagnozowana. Oba zjawiska są względem siebie różne.

Dysforia płciowa jest schorzeniem diagnozowanym i leczonym psychiatrycznie, transpłciowość opiera się o teorię płci kulturowej i nie jest oficjalnie diagnozowana. Oba zjawiska są względem siebie różne.Tranzycja NIE LECZY dysforii płciowej, 99.2% pacjentów dysforycznych po operacji wciąż zgłasza poczucie dysforii na dłuższą metę (chociaż w przeciągu pierwszych dwóch lat od operacji rzeczywiście samopoczucie w kontekście dysforii ulega poprawieniu, które statystycznie wtedy zaczyna ustępować i pacjent czuje się gorzej, niż przed tranzycją)

Tranzycja NIE LECZY dysforii płciowej, 99.2% pacjentów dysforycznych po operacji wciąż zgłasza poczucie dysforii na dłuższą metę (chociaż w przeciągu pierwszych dwóch lat od operacji rzeczywiście samopoczucie w kontekście dysforii ulega poprawieniu, które statystycznie wtedy zaczyna ustępować i pacjent czuje się gorzej, niż przed tranzycją)

Psychoterapia (skupiona na akceptacji ciała i redukcji dysforii odczuwanej) jest metodą leczenia z wyboru większości psychiatrów i według pubmedu ma dużo większą skuteczność. A operacja nie leczy dysforii, pacjent dysforyczny wciąż ma dysforię po dokonaniu chirurgii. Do tego dochodzi fakt, że operacja jest trwale okaleczająca i nieodwracalnie ubezpładnia, a jej zasadność jest… wątpliwa.

Pacjenci po operacji tranzycji są bardziej narażeni na śmierć samobójczą, niż dysforycy, którzy na tranzycję się nie zdecydowali

Źródła: IB Biology Course Book: Oxford Ib Diploma Program

Autor: Filip Mistewicz

Info od administratora strony: Publikuję na niezależne tematy prawie nieprzerwanie od 2009 roku. Potrzebuję Twojej pomocy w finansowaniu tej strony na serwerze. Jeśli chcesz wspomóc pracę niezależnych mediów, możesz skorzystać z poniższych opcji:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Na Pay Pal: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.