Kategoria domyślna

George Carlin: Robią wszystko dla nienarodzonych, a po urodzeniu mają Cię gdzieś

aborcja

Wklejam szokującą w swej wymowie prelekcję autorstwa George Carlina. Ten oświecony krytyk społecznej iluzji celnie punktuje dogmaty religijne, społeczne, polityczne i medialne.

W swych nagraniach ujmuje widownię giętkością języka i niezwykłą prostotą swojego przekazu. Podstawowym mottem każdego autora powinno być: „Przekazywać wiedzę tak prosto, by prościej się nie dało„. Prawda tkwi w prostocie, a nie slangu i skomplikowanych słowach.

Zrozumieli to ludzie akademickiej nauki, którzy swoje treści, nie zawsze pozytywne, przekazują w formie lifestyle’owej ciekawostki. Istnieje gros tygodników, miesięczników, programów TV, audycji, portali i profili tak przekazujących doktrynę naukową. Ja postawiłem sobie taki sam cel – by przekazywać swoje treści raczej w formie „pop„, niż w formie wiedzy tylko dla wąskiego grona ludzi.

Sama aborcja jest po prostu prawem człowieka. To, że coś wynika z ślepej i głupiej biologii, nie musi oznaczać że ma to człowiekowi psuć życie. Mechanizm seksu i rozmnażania został tak zaprojektowany przez naturę, że świadomość człowieka nie ma kontroli nad momentem zapłodnienia. No i owa natura jest tak zaprojektowana, że powołane do życia istoty muszą żyć w trudzie, znoju, cierpieniu i przede wszystkim niedostatku.

To nieprawda że jak żydowska bozia jahwe dała dzieci, to da i pieniądze na dzieci. Te trzeba w ogromnym znoju i cierpieniu wyszarpywać, i to w maleńkiej ilości. Od polskiego prywaciarza kapitalisty, Janusza Cebulaka, który jeździ 6 razy w roku na wakacje, ale pracownikom płaci tylko 1500 zł i narzeka na podatki, minimalną krajową i koszta pracy.

Gdy zastanawiam się nad tym, czasami nachodzi mnie myśl, że przyszłych pokoleń być nie powinno. Że powoływanie do życia nowych istot w tak okrutnym świecie jest największą zbrodnią – zbrodnią ludobójstwa. Macice bogobojnych kobiet są komorami gazowymi, zaś sielskie konserwatywne domostwa są obozami koncentracyjnymi dla maleńkich istotek. Skrywają często przemoc, molestowania, tragedie, traumy. To sielskie konserwatywne domostwa zamieszkiwane przez szarych Kowalskich, powołały do życia ludzi takich jak Hitler, Stalin, Pol Pot, Rotschild, Obama czy Putin. Proces wychowawczy związany z wkładaniem do głowy toksycznych wzorców (religie, zbiorowe lęki, kompleksy, traumy) można porównać do wyrywania złotych zębów Polakom i Żydom przez Niemców.

Z drugiej strony, krąg życia musi trwać i kimże ja jestem by negować system? On też jest kreacją i jego trwanie też zawiera w sobie pewne piękno. Krąg życia musi trwać, systemowi są potrzebne nowe owieczki. Obywatele, podatnicy, pracownicy, wierni, czy mięso armatnie na wojny o ropę, ups, przepraszam – o standardy demokracji. Niech więc trwa!

Polecam materiały o zadymie związanej z ustawą aborcyjną:
O co chodzi w zadymie o aborcję i czego nie powiedziały Wam media? (Jarek-Kefir.org)
Czarny protest, czyli burza wokół życia (Paulina Pisze)

Nikt nikomu nie ma prawa niszczyć życia narzucając takie a nie inne prawo. Jeśli jesteś przeciwny aborcji, to jej nie rób, proste. To są Twoje poglądy i żyj zgodnie z nimi, i pozwól innym żyć zgodnie ze swoimi. Nie narzucaj swoich poglądów innym. Jeśli martwi Cię przyrost naturalny – to znajdź sobie kobietę i spłódźcie choćby 10 dzieci. A zresztą.. Czy naprawdę nie macie większych zmartwień? Jak można się martwić czymś tak absurdalnym jak przyrost naturalny? Gradobiciem w Zimbabwe i tajfunem w Tajlandii też się tak zamartwiasz?

Poniżej prelekcje George Carlina o aborcji:

Autor: Jarek Kefir

Witam!:) Moja strona funkcjonuje dzięki darowiznom. Ten system zapewnia niezależność od różnych opcji politycznych i wszelkich „reklamodawców.” Nie jestem zrzeszony z żadną partią, ideologią ani organizacją. O funkcjonowanie bloga i poszerzanie wiedzy dbam sam. Możesz wesprzeć moją, ale także i Twoją stronę, i tym samym czynnie uczestniczyć w jej rozwoju i w rozpowszechnianiu cennych informacji. Z pewnością da to dobre owoce. Dołącz więc do grona twórców!
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://jarek-kefir.com/wsparcie/

 

20 odpowiedzi »

 1. Przepraszam za pisownię, mam myśli szybsze niż ręce i klawiatura są w stanie za tym nadążyć 🙂

 2. Każdy, kto uważa, że jest mądry, ten dopiero jest ….. (niemądry). Na Ziemi, oprócz praw fizycznych, obowiązują prawa naturalne i moralne, wzajemnie przenikające się. W związku z tym istnieje porządek doczesny – jawny oraz ponadczasowy – misteryjny. W celu rozpoznania obydwu porządków, wymagany jest konsekwentny, uporządkowany, zrównoważony rozwój prawej i lewej półkuli mózgowej. Nowożytna cywilizacja, zdominowana przez ateistów (także ukrytych w rozmaitych związkach wyznaniowych), skoncentrowała się na rozwoju wyłącznie lewej (racjonalnej), półkuli mózgowej – zmierzając tym samym do samounicestwienia. Osoby mające wysoko rozwiniętą wyłącznie lewą półkulę mózgową (afiszujący się tytułem naukowym, bywa, że dłuższym od nazwiska), są i pozostaną absolutnie przekonane o swojej wyższości, gdy tak na prawdę – zbłądziły. Nikt nie jest już w stanie im tej prawdy przybliżyć – chyba tylko trauma.

 3. Juz mam dosc czytania u Kefira o Januszach cebulakach co płącą po 1500zł. Większość moich pracodawców płaciłą uczciwie, mój ojciec prowadzi firme budowlaną, zatrudnia 50 osób, płaci powyzej średniej rynkowej – na wakacje nie jeździ nawet raz na dwa lata – nie ma czasu. Mnóstwo innych przedsiębiorców równiez ledwo zipie, jest dymana przez Państwo na jakiekolwiek wakacje to moze na emeryturze ktorej będą mieli 800zł. Więc drogi Kefirze, jak Cie lubie, między innymi za ukierunkowanie mnie na przeczytanie Transurfingu, to pierdol się:)

  • Hej:)
   Nie protestuje z powodu przykładowego Janusza, tylko z powodu wrzucania przez Kefira całej grupy społecznej do jednego wora. Skurwysynów nie brakuje ale przyzwoici ludzie tez sie znajdą, tacy ktory nie mogą spać po nocach bo czekają na przelew na wypłaty. A staruszek zna zagrywki i skurwysynów ze wszystkich stron bo zagrywke niejedną juz widział. .Zresztą ja tez, dlatego wybrałem inną ściezke zawodową. W sumie lepiej płatną i zostawiając duzo czasu zeby żyć i sie rozwijać:)

 4. I dlatego, mędrcy, myśliciele, filozofowie doradzali, aby swoje chucie trzymać pod kontrolą rozsądku a najlepiej opuścić ten Świat bezpotomnie i nie podtrzymywać swoją nierozsądnością cierpienia z tzw. życiem biologicznym związanego. Niech opustoszeje, bo tego jest wart.

 5. Bardzo dobry artykuł, trafione w sedno. Dodam jeszcze jedno od siebie coś, o czym się nie mówi praktycznie. Bardzo mnie irytuje argument (w zamyśle w jakimś stopniu) pro-choice, że „należy dać zadecydować kobietom” (czy też przeprowadzić referendum). Otóż, o prawie do aborcji nie powinni decydować mężczyźni, kobiety, większość społeczeństwa, lekarze czy episkopat, bo jest to – jak słusznie piszesz – fundamentalne prawo człowieka. Tutaj nie ma nic do decydowania, bo tylko dana osoba ma pełne prawo rozporządzać swoim ciałem – i nikt inny! Zanim ktoś wtrąci, że płód jest osobnym organizmem (co jest akurat słuszne), to przypomnę, że znajduje się on w ciele danej kobiety, czyli tej potencjalnej matki. Jeśli ona nie wyraża zgody, by płód przebywał w jej ciele, to może się go pozbyć, bo wynika to z jej prawa do samoposiadania. Natomiast wyrażenie zgody na seks nie równa się automatycznie wyrażeniu zgody na obecność intruza w swoim organizmie, który się pojawia w wyniku niechcianej i nieplanowanej ciąży. Ba, czasem nawet nie było zgody na współżycie, a tu niektórzy chcą zmusić kobietę do rodzenia potomka swojego oprawcy, co jest przejawem skrajnego spierdolenia.

  • Właśnie to co opisałeś jest sensem wolności jednostki
   Podejmuje decyzje – za które bierze pełna odpowiedzialność. Sama z siebie i swoim sumieniem a nie ze strachu przed karą.
   Pozdrawiam

  • Ja mam komputer cyklu ale boję się używać go jako jedynej metody antykoncepcji. Jednak zawsze dobrze przewiduje okres co do dnia, co o czymś pozytywnym już świadczy. Co prawda na moje studenckie fundusze był to wydatek niemały. Jestem w temacie antykoncepcji rozeznana jak mało kto. 😉 To przez lęk przed ciążą, którą w Polsce jedyne co mogę, to donosić. Nie sądzę abym kiedykolwiek chciała zostać matką więc w wieku ok. 30 lat wyjadę za granicę na podwiązanie jajowodów. Bo seks lubię i będę go uprawiać. Jest to dla mnie taką samą czynność jak spanie czy jedzenie. A co do spirali miedzianych, dla zainteresowanych – jest nowa w Polsce spirala o nazwie Gynefix która jest zakładana w kilku miejscach w Polsce, również dla kobiet które nie rodziły. Ja się chyba na nią skuszę niebawem, połączę z działaniem komputera cyklu.

  • Ruduś, mój wodnikowy pobratymcu 🙂 (przecież to fakt 🙂 , tylko różne lata, które akurat mają bardzo mało do powiedzenia, gdy Dusze istnieją na podobnych falach)
   Chciałabym znać twoje zdanie w kwestii, w której nie mam jednolitej, pewnej wiedzy(szczerze).
   A to kościół, a to rząd, a to zieloni lub niebiescy, a to nauczycielka w szkole ,,ucząca” wychowania do życia w rodzinie. a to programy w telewizorni, a to koło ,,gospodyń pubowo wiejskich” – każdy ma inne zdanie.
   A mianowicie od kiedy, od jakiego momentu po zapłodnieniu, wcześniej było ,,coś”, a potem jest ,,ktoś” Tę granicę, jak linę, przeciągają wszyscy, raz w jedną, raz w drugą stronę.
   Powiedz mi, jaki moment( w rozwoju płodu) jest Twoim zdaniem bezpieczny dla usunięcia ciąży – bezpieczny dla psychiki kobiety i też bez traumy dla tego czegoś, co np. jest już kimś, a ludzie ustalili, że np. nie jest w tej formie jeszcze kimś, czyli człowiekiem.
   Chciałabym wiedzieć, kiedy kobieta, usuwając ciążę może to uczynić(np. po ,,wpadce” podczas seksu z własnej woli) bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia, a jednocześnie czy jest to moment bezpieczny i nie powoduje traumy dla płodu.
   Czy w ogóle właściwie podejmuję temat? Być może czegoś nie rozumiem, bo, logiczne, mogę nie nadążać …
   Nie mam wiedzy konkretnej, ponieważ co człowiek, co instytucja, to inne zdanie.
   Jaka jest twoja opinia? Tu nie chodzi o to, Rudzieńku, że spędza mi to sen z oka. Nie.
   Jeśli chcesz, odpowiedz.

   Serdecznie pozdrawiam.

 6. ,, Jarek i Ty taki mądry i oczytany dałeś się wkręcić w ten temat zastępczy?”

  Ależ, drogi Marku, Jarek w nic się nie wkręca!
  On tylko sieje ziarno 🙂

  Pozdrowionka.
  PS. A dlaczego? Niech ci sam powie … 🙂

 7. Jarek, czemu nie wspominasz nic o toczących się za naszymi plecami rozmowach o CETA, które dziwnym trafem nie zostały podjęte w sejmie z powodu nagłej sprawy aborcyjnej? Rozumiem, że media milczą, ale Ty? W sobotę większość Polaków bedzie sie emocjonować ustawą, która zostanie taka jaka jest, a info o jakimkolwiek proteście przeciwko CETA jest prawie niemożliwe do znalezienia…

  • CETA zostanie udupiona tak samo jak TTIP, już nie srajcie się tak z tego strachu. Bo już naprawdę nie wiecie czego się bać, bać i jeszcze raz bać 😉 A bardzo lubicie się bać z tego co widzę. Macie do tego prawo 🙂

 8. Ja bym dał prawo do aborcji dla tych co chcą mieć takie prawo a zakazał jej dla tych którzy tego nie chcą. Następnie poprosiłbym obywateli żeby sami osobiście zadeklarowali po której stronie się zapisują. Niech sobie każdy wybierze wedle uznania.

 9. https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/14445937_913353055437310_8753088751558428222_n.png?oh=b24de1a9b63744c18cbc75c1c8ac2e05&oe=5864A552

  „Każda religia patriarchalna na tej planecie opiera się na negatywnym podejściu do seksu. W ten sposób kreowany jest 'cykl poczucia winy', który utrzymuje wiernych w kościołach. Kontrolowanie ciał kobiet jest najważniejszym priorytetem każdej patriarchalnej religii. Bez kontrolowania kobiet religia by nie istniała, ponieważ nie byłoby możliwe propagowanie jej do następnych pokoleń bez pełnego zaangażowania kobiet.” – dr Darrel Ray, psycholog, terapeuta zaburzeń psychicznych powodowanych przez wierzenia religijne.
  (Grafika: „Crucified Woman”, Eric Drooker)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.