FAUST ROZMAWIA ZE ZBIOROWYM DEMONEM..

FAUST: Kim jesteś?

BEZLICYM: Zbiorowym wyrzutem sumienia. Historią, na której nikt się nie uczy i z której nikt nie wyciąga wniosków. Bo historia jest najlepszym nauczycielem, ale ma najgorszych uczniów.

FAUST: Na czym to polega?

BEZLICYM: Wiem, jak powinien być urządzony świat, by było dobrze. Czułem to już od dzieciństwa, a od 24 roku życia zdobyłem dużą wiedzę o polityce, społeczeństwie, duchowości, gnozie i innych dziedzinach. To uzupełniło to, co czułem. Przez to wszystko widzę inną, często ukrywaną stronę wszystkiego. Widzę wszystko inaczej, wszędzie coś wyłapie i zadam pytania.

FAUST: Czy dało to jakiś pozytywny skutek?

BEZLICYM: Nie. Gdyż większość ludzi nawet nie raczy tak myśleć i wyzywa mnie od id.iotów lub teoretyków konspiracji. A wielu tych, którzy podzielają moje spostrzeżenia lub nawet mają swoje przemyślenia, zgodzi się, potaknie głową i dalej pójdzie robić swoje i popełniać dokładnie te błędy, co robią wszyscy, a przed którymi ostrzegałem.

FAUST: Więc co jest nie tak z tą ludzkością?

BEZLICYM: Wielu z nich jest taka sama, jak ten niedoskonały świat oparty na matrycy błędu. Mają tę matrycę w sobie – w swojej podświadomości, konstrukcji mentalnej, ego. W swoich najczęściej niespełnionych marzeniach, oczekiwaniach, priorytetach. W słowach i czynach. To oprogramowanie jest zbyt silne, by budować na nim cokolwiek innego, niż piekło. Dopiero ostatnie bardzo trudne wydarzenia na świecie mogły ich wstrząsnąć i wybić z tej hipnozy. To, co nadchodzi, tylko nasili ten proces, i być może wtedy będzie dla nich jakaś nadzieja.

AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

1️⃣ Na konto bankowe:
Numer konta: 16102047950000910201396282

2️⃣ Dla wpłacających z zagranicy:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

3️⃣ Na Pay Pal:
Kliknij poniższy link: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

2 myśli w temacie “FAUST ROZMAWIA ZE ZBIOROWYM DEMONEM..

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.