MATRIX (SYSTEM), CZYLI USZKODZONA MATRYCA BŁĘDU

Wiem, które pierwiastki czy związki chemiczne pasują do podstawienia np do hydrazyny. Wiem też, które elementy systemu się łączą i gdzie. Gdy już programowales, zajmowałeś się matematyką wyższą lub układaniem / rozgryzaniem skomplikowanych wzorów chemicznych, to łatwiej Ci będzie ogarnąć architekturę systemu. Wtedy różne teksty typu: „Musisz połączyć się ze swoim sercem, by to zrozumieć” przestają na Ciebie wpływać.

Jeśli w naukach ścisłych / technice znajdzie się błąd, to dąży się do jego szczegółowej identyfikacji i usunięcia. W życiu jest zaś inaczej. Naprawa jednego błędu (przykładowo – zastąpienie monarchii demokracją), owszem, naprawia ten błąd. Lecz powoduje przy tym powstawanie kilku kolejnych, nowych błędów. I potem historia się powtarza – w następnej turze napraw mamy już nie jeden stary błąd, lecz dziewięć nowych błędów.

➡️ Podobnie jest zresztą z drogami. Przykładowo, w Rębiechowie rozpierdolili na cztery miesiące 30-metrowy odcinek jezdni. Na marginesie, czemu w Japonii taki remont trwa tydzień, a u nas z kawalątkiem drogi pierdolą się cztery miesiące, to nie mam zielonego pojęcia.

No ale mniejsza, przecież nasi budowlańcy, którzy pracują w trybie: jeden kopie, reszta stoi i się patrzy, ponoć nie mają sobie równych. Tak więc po zakończeniu remontu w Rębiechowie rozkopali kolejny, 20-metrowy fragment jezdni w Pępowie. Potem będą odnawiać tory tramwajowe, następnie obwodnicę, i tak bez końca.

Jeden wielki remont i wieczne zaklejanie starych błędów nowymi. Sprawdziliśmy już chyba wszystkie metody rządzenia, a teraz po epoce plastykowej demokracji chcą znowu wprowadzić dyktaturę, tym razem wspieraną nowoczesnymi technologiami prosto z made in China. I żadna z nich się nie sprawdziła.

➡️ Więc czy jest coś wyżej, co tworzy tego rodzaju kompilacje? Illuminaci? Xydzi? Spisek miliarderów? Zmiennokształtne gady? Cóż, jeśli usuniesz jednego psychopatę, to i tak urodzą się kolejni i kolejni. A jak zniszczysz jedne tajne stowarzyszenia, to po jakimś czasie pojawią się następne. Po obaleniu jednego dyktatora, jego miejsce często zastępuje drugi.

Nie da się zbudować stabilnego budynku na fundamentach, które od początku są całe przegniłe. Po jakimś czasie cały dom, razem z fundamentami, będzie ruiną.

To nie jeden element świata jest zły (np illuminaci, gady) jest zły i do wymiany. To cały ten świat ma w sobie skazę, od początku aż do końca. Ta skaza wędruje od samej góry, po każdym następnym, niższym szczeblu, aż do samego dołu. Gdy zakażony jest szczebel 1, to niższe szczeble 2, 3, 4, 5… i tak dalej też wezmą do siebie tę skazę.

➡️ To cały świat jest problemem, a nie tylko np spisek jakiejś złowrogiej nacji. Wszędzie to jest, tak, jakby na istniejące elementy systemu ktoś nałożył niewidzialną, czarną siateczkę. Przez to więc każdy mechanizm (np demokracja, prawo przyciągania, hellingeryzmy, prawo karmy i szereg innych), działa nie tak, jak trzeba.

W teorii jest wszystko ładnie pięknie, jednak w praktyce te mechanizmy zamiast dla dobra całości, działają na jej szkodę. Niech wezmą to pod uwagę wszyscy, którzy chcieliby to studiować i poznawać. W ezo książkach pomijają temat tej skazy. Za to ochoczo piszą o tym, jakie te prawa (w teorii) są wspaniałe, bo wg tej teorii mają działać pięknie i bez zarzutu.

🔥 Co to zmieni w Twoim życiu? Wszystko i nic. Nic – bo to jest po prostu bezdennie głupie i idiotyczne. Ogromna ilość naszej aktywności, naszego rozpaczliwego, prometejskiego szarpania i użerania się z życiem.

Wszystko – bo dzięki tej wiedzy możesz zdystansować się od tego, co ustami dowolnego człowieka mówi do Ciebie jakiś światowy program, który chce, byś Ty też mu podlegał, jak inni.

➡️ Witaj. Publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (Facebook) i na stronie Jarek Kefir Com (Witryna internetowa), od około 2011 roku. Nie organizuję warsztatów, na których mówi się o dziwnych rzeczach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę pisać prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie zarabianie na słabych, choć przyjemnych materiałach.

Ale utrzymanie strony internetowej (Jarek Kefir Com) na serwerze jak i nawet sama chęć publikacji wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami, które czasami mnie przerastają. Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę Jarek Kefir Com, która jest obszernym magazynem artykułów z wielu lat, jak i docierać z ukrywaną wiedzą do wielu ludzi. Teraz od dobrej woli Czytelników zależy istnienie wolnych mediów:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal – poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “MATRIX (SYSTEM), CZYLI USZKODZONA MATRYCA BŁĘDU

  1. Jeden się martwi, że jest źle, drugi się cieszy, że jest tyle do ulepszania, kolejny ma to gdzieś i korzysta z sytuacji. Wielu nie jest świadomych i wielu walczy, są też tacy co się poddali i tacy co wrócili do gry już na własnych zasadach, niektórzy z nich chcą te zasady narzucić i to najlepiej wszystkim. To wszystko i wiele więcej dzieje się na pięknej planecie życia, obfitej, cierpliwej opiekunce życia. Dzisiaj tak to widzę.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.