Illuminaci w kilku przypadkach mają gorzką rację, niestety!

Illuminaci w kilku przypadkach mają gorzką rację, niestety!

depopulacjaZdaję sobie sprawę, że za ten felieton mi się oberwie.. Ale musiałem to napisać. Ludzkość nie dorosła jeszcze do stwierdzenia, że illuminaci w kilku istotnych kwestiach mają rację. Ba, ludzkość nie dorosła nawet do etapu pierwszego, czyli ślepej walki przeciwko ich założeniom. Dalej myślą oni, że wybory i politycy cokolwiek zmieniają, a potężnym USA z arsenałem nuklearnym i kosmicznym, rządzi jakiś murzynek bambo. Przykład? Liczba ludności na świecie. Przekroczyła ona wartość krytyczną dla planety o tej wielkości. Obecna ilość ludności i jej nieposkromiony, egotyczny apetyt na więcej i więcej (kapitalizm), jest absolutnie nie do udźwignięcia dla ziemskich ekosystemów.

Obecnie trwa kolejne wielkie wymieranie gatunków, tym razem antropocentryczne. W wielu miejscach giną miliardy zwierząt na raz (np morskich, ptaków) i pytania zaczynają zadawać nawet „czynniki oficjalne”. Wiem, że religia wielu z Was, Czytelników, mówi co innego. „Idźcie i zaludniajcie Ziemię, tę Ziemię”. Z tym, że jeśli przyrost naturalny nie zostanie zastopowany – grozi nam całkowita zagłada biologiczna, zapaść wszystkich ekosystemów. Niestety, nie mamy planety „B”, którą można by kolonizować, na której można by produkować żywność, sprzedawać ten cały plastikowy korporacyjny szmelc i generować na niej wzrost PKB (czyli chory fetysz kapitalistów). Nie mamy drugiej planety, która by udźwignęła żarłoczność i niepohamowanie ludzkiego ego.

Wyobraźmy sobie taką sytuację. Chiny – 6 miliardów ludzi, Indie – 5 miliardów, kraje arabskie – 4 miliardy, Afryka – 2 miliardy. Choćbyśmy nie wiem jak się starali, to nie wyprodukujemy tyle żywności, by ich wszystkich wyżywić. Ekosystemy już teraz nie dają rady. I mitem jest twierdzenie ekologicznie zakręconych, że winna jest żarłoczność i niepohamowana konsumpcja ludzi z Zachodu. Wiecie dlaczego? Bo gdybyśmy tylko nakarmili ludzi trzeciego świata, ubrali ich, dali im edukację – to natychmiast zachcieliby tego, co my. Czyli: stosów gadżetów, samochodów, ubrań, i innych kawałków plastiku, żelaza i betonu, z których ludność Zachodu uczyniła sobie bożka.

Ma to jednak drugą stronę. Tam, gdzie jest dobrobyt, edukacja i trochę większa świadomość społeczna – tam rodzi się mniej dzieci. Ludzie w takich krajach jakby pojęli, że rozmnażanie się to nie wszystko. Za to w krajach biednych ludzie na potęgę płodzą dzieci i na potęgę chleją alkohol. Bo te dwie rzeczy, dwa przekleństwa tej planety – seks i alkohol – są bardzo tanie. Seks jest w teorii, za darmo (kumaci faceci wiedzą że jednak nie do końca za darmo..). Alkohol to kwestia jakichś niekoniecznie świeżych owoców, których w biednych krajach jest dużo wszędzie, drożdży, wody i szklanego baniaka który to pomieści.

Tak więc prowadzona jest medyczna depopulacja – medyczne ludobójstwo. Szczepionki które szkodzą i powodują bezpłodność. Lekarstwa które nie leczą choroby, ale na chwilę uciszają jej objawy. Leki dla chorych na psychikę i emocje, które powodują zanik popędu seksualnego, bezpłodność i paradoksalnie, większe tendencje samobójcze. Różne substancje, które zmniejszają koncentrację, skupienie uwagi, wenę twórczą, nastrój, powodując apatię, bierność, bezwolność, czy wręcz głupotę. Jak na przykład brom z żywności bądź fluor czy chlor. Modyfikacje (genetyczne – GMO – bądź naturalne – na drodze krzyżówek) roślin. Na przykład zbóż, aby produkowały o wiele więcej toksycznego glutenu niż jeszcze 50, 100 lat temu. A także: obniżanie wszelkich norm po to, by coraz więcej ludzi podpadło pod definicję choroby i musiało zażywać toksyczne leki.

Tak, jest to w pewnym sensie zbrodnicze działanie. Z tym, że ma to też drugą stronę. Co by było, gdyby Chiny nie wprowadziły programu kontroli populacji, i dziś byłoby ich nie 1,5 miliarda, ale 8 miliardów? Czy wiesz jak bardzo okrutni potrafią być wygłodniali żołnierze, pędzący przed siebie na froncie, w poszukiwaniu jakiegokolwiek żarcia? Czy wiesz do czego jest zdolny człowiek w stanie głodu? Polecam oglądanie reportaży o Hołodomorze na Ukrainie, Białorusi i w zachodniej / południowej Rosji (był on nie tylko na Ukrainie bowiem), czy o Korei Północnej.

Pamiętajmy też, że illuminaci myślą o planecie jako o całości i nie kierują się kategoriami dobra i zła. Z drugiej strony – chcą osiągnąć swój cel za wszelką cenę, nie patrząc na konsekwencje ludzkie tego, co robią. Nowy Porządek Świata – inaczej globalizacja i otworzenie rodzaju ludzkiego na kontakty i wymianę z cywilizacjami pozaziemskimi – zostanie wprowadzony tak czy owak. Ba, on musi zostać wprowadzony ze względu na przemiany, jakie przechodzi zarówno nasza planeta, jak i wszechświat. Nie mamy innego wyjścia.

Z tym, że warto pamiętać o kilku sprawach. Nie musimy się godzić na zażywanie trucizn. Medycyna naturalna, zdrowe żywienie, wiedza ezoteryczna, gnostycka, tajemna – to wszystko jest dostępne wszędzie. Wystarczy tylko chcieć poszukać tej wiedzy np w internecie. Nie musisz już jechać tygodniami konną bryczką do Tybetu albo na szabat czarownic do Krakowa, by studiować ukrywaną wiedzę. Teraz masz ją w zasięgu kilku, kilkunastu sekund w swoim komputerze w domu. To samo dotyczy medycyny naturalnej, żywienia, itp.

Kwestią otwartą jest też to, w jaki sposób będą przeprowadzane te globalne zmiany, i o to toczy się walka ludzi światłości (którzy są także wśród illuminatów) z tymi ciemnymi, którzy zaprzedali swoje dusze wiadomo komu. Nie o zastopowanie tych zmian, ale o ich koszt ludzki i sposób ich przeprowadzania chodzi. Czy zmiany te będą przeprowadzane w taki bezduszny sposób, przy udziale tych ciemnych, jak to ma miejsce teraz, czy może zostanie zaproponowane inne rozwiązanie?

Nie wszystkich da się uratować z tego „globalnego testu inteligencji”, którego ostatecznym rezultatem jest dalsze przeżycie lub przedwczesna śmierć. Zresztą, wielu z tych o których mowa, to ludzie umarli już za życia.

„Przepowiednia” filmowa wiadomo kogo, z licznymi motywami gnostyckimi i ezoterycznymi. Trzeba obejrzeć ten klip kilka, kilkanaście razy by je wszystkie wyłapać. Właśnie dziś, 19 lutego 2015 weszliśmy w ten okres (rok kozy – jak z tytułu poniższego filmu):

Autor artykułu: Jarek Kefir

Chcesz wspomóc moje niezależne inicjatywy i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj (link).

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym zapoznać się z tą tematyką.

 

6 myśli w temacie “Illuminaci w kilku przypadkach mają gorzką rację, niestety!

  1. No ja mówię. Wszystkie mafie chcą dobrze 🙂
    Podoba mi się ten motyw z Jezusem. Ogień miłości. Siła, która rozpierdala system niczym bomba atomowa ;p to coś w moim stylu ;d

    1. Wszystko ma jakiś cel – sądzę że iluminaci nie chcą źle dla ziemii ale chcą pokazać w dobitny sposób że ten świat jest zniszczony (ostatnie hity Hanna Montana robiąca loda dmuchanej lalce) ale jest więcej dewiacji w tej całej szopce muzycznej, i nie tylko to wszystko musi posiadać konkretny cel, zresztą ludzie głupieją – najwidoczniej mało komu to przeszkadza.

  2. Może gdy Iluminaci zdobędą władzę nad światem wreszcie skończy się ten głupi podział na plemiona który obecnie mamy. Póki co nic się nie zmieniło od czasów kamienia łupanego, tylko plemiona się trochę powiększyły.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.