CZY DUCHOWOŚĆ NAPRAWDĘ ISTNIEJE?

Zacznijmy od tego, czym duchowość jest, a czym nie jest. A więc tak: może mistycyzm z klasycznych religii? Buddyzm Zen? New Age i „internetowa ezoteryka”? Szamanizm i pogaństwo? Okultyzm, magia, satanizm? Tajna wiedza organizacji illuminackich?

A może nic z tych rzeczy?

FAKTEM jest to, że takiej prawdziwej i mega skutecznej wiedzy nikt Ci nie opublikuje w powszechnie dostępnej książce czy na stronie internetowej. Każda organizacja, która posiada jakieś treści już naprawdę grubego kalibru, nie chwali się nią publicznie. I nie da Ci jej za darmo. To, co jest dostępne w cyberprzestrzeni czy na papierze, jest mniej lub bardziej „rozwodnione.” Z naciskiem na bardziej. A już szczególnie to, co publikują domorośli guru fejsa. No i światek alter-ezo pełny jest treści tak odklejonych, że mam wrażenie, że tworzą je ludzie niezrównoważeni lub nawet obłąkani.

Wszystkie nauki duchowe (EGZOteryczne – tradycyjne religie, i EZOteryczne – duchowość alternatywna) mają jedną wspólną cechę. Cechę, która jest jednocześnie ich największym i epicko niewybaczalnym mankamentem.

Otóż są związane ze światem materii, lub też do tej materii odnoszą się, pośrednio lub bezpośrednio. Nawet twory i zjawiska duchowe to taka bardzo rozrzedzona forma materii, póki co niewykrywalna przez naszą prymitywną aparaturę „naukową”, i niedostrzegalna dla ludzkiego oka.


Jest kilka form światów materialnych:

1️⃣ 1D – funkcje bazowe dla całego wszechświata. Jest to nieskończenie gęsta / ciężka forma materii

2️⃣ 2D – funkcje pomocnicze i budulec dla świata 3D

3️⃣ 3D – świat, który my nazywamy „wszechświatem” „rzeczywistością”, „materią”. Jest to rejon stosunkowo gesty / ciężki, ograniczający, piekielny. 3D to też sfera, w której bytują nasze ciała na co takiej. Widzimy ten wymiar własnymi oczyma i może go badać aparatura naukowa. W rzeczywistości materia składa się z większej ilości wymiarów.

4️⃣ 4D – Astral, Dehavan, Otchłań, Biezdna. Jest lżejszy i mniej gesty, niż 3D. Wpływa na niższy, trzeci poziom, nieraz w spektakularny sposób. Tu bytują nasze umysły, szczególnie intensywnie podczas snu. Tu dzieją się też wszelkie zjawiska paranormalne, demoniczne, anielskie, boskie, wizje, objawienia itp.

Pełni on rolę „bezpiecznika”, czy też „zaworu regulacyjnego” dla 3D, by nie było nam na Ziemi zbyt dobrze i przyjemnie. To właśnie tu zainstalowano obecną, piekielną matrycę operacyjną. Tutaj też działa odwrócone prawo przyciągania, które nagradza silnych i bezwzględnych, a karze tych dobrych, którzy są często słabi. Niekontrolowany dostęp do 4D może spowodować schizofrenię, urojenia, halucynacje. Leki psychotropowe w części zamykają to wejście.

5️⃣ 5D – pierwszy stosunkowo rozwinięty i w miarę „lekki” świat. W nim przebywają nasze dusze. Także wpływa on na poziom trzeci, który my nazywamy światem realnym, jednak wpływa na niego słabiej niż Astral. Intuicja, przeczucia inne głosy duszy, które są zasługą tego wymiaru, są stosunkowo słabe i łatwo je przeoczyć.

6️⃣ 6D – wymiar hipotetyczny, lżejszy i mniej gesty od 5D.

7️⃣ 7D – wymiar hipotetyczny, lżejszy i mniej gesty od 6D.

8️⃣ 8D – wymiar hipotetyczny, nieskończenie lekki i nieskończenie rozrzedzony. Bóg, Rdzeń, Macierz. Czy steruje niższymi światami? Nie. On tylko się przygląda i wszystko akceptuje.


➡️ Czy jest coś innego, zupełnie inna rzeczywistość, która w ogóle nie jest związana ze światem materii, zarówno tej nieskończenie gęstej (1D), jak i tej nieskończenie rozrzedzonej (8D)?

Czy możliwe jest to, że po wyjściu ze świata materii od 1 do 8, po prostu budzimy się w jakimś łóżku ze snu, już poza tym Wszechświatem? Lub też zdejmujemy jakieś tam gogle czy hełm z głowy, i mówimy: „Wow, zajebista była ta podróż”?

Więc o jakim w ogóle rozwoju duchowym my mówimy, skoro wszystko mniej lub bardziej odnosi się do materii, lub jest z nią związane? Ezoteryzm to matryca szkoleniowa do wyrwania się z systemu i poszukiwania, ale i tak jest on związany z materią.

Jednak i tak jest to walka o lepszą celę w więzieniu o nazwie planeta Ziemia. „Użyję tej i tej metody duchowej, więc będzie mi się wiodło lepiej.” A gdzie będzie to lepiej? Oczywiście w sąsiedniej, lepszej celi. Może będzie ona większa, z łóżkiem zamiast pryczy, z ogrzewaniem. Być może nawet codziennie będą Ci dostarczali wyszukane jadło i wykwintne trunki. Ale nie zmienia to FAKTU, że wciąż siedzisz w którejś celi.


➡️ Zaryzykuję więc stwierdzenie, że rozwój duchowy jako taki nie istnieje tu na Ziemi. Możemy, oprócz przejścia do lepszej celi, zadać sobie pewne pytania, nad którymi bardzo niewielu ludzi rozmyśla.

Czy istnieją struktury inne, niż te materialne?
Czy jest wyjście z tego labiryntu?
Co jest poza symulacją?
Czy tzw „ciemna materia” i „ciemna energia” zaliczają się do struktur pozamaterialnych?

Na te pytania nie zna odpowiedzi żaden ze śmiertelników. A jeśli mówi, że zna, to są cztery możliwości. Oszalał, błądzi, kłamie lub na jakiś interes, by tak twierdzić. To ostateczna i niezmierzona tajemnica istnienia.

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

8 myśli w temacie “CZY DUCHOWOŚĆ NAPRAWDĘ ISTNIEJE?

 1. Film z 1997 roku pt. „The Cube”, w/g wikipedii w szescianie byli
  Kazan Autystyczny sawant
  David Worth Architekt
  Quentin Policjant
  Leaven Studentka matematyki
  Dr. Helen Holloway Lekarz
  Rennes Uciekinier
  Alderson

  Nasuwaja sie pytania. Dlaczego nie wspolpracowali? Czy to wynikalo tylko z ich charakterow, czy w mniej stresujacej sytuacji byliby bardziej sklonni do wspolpracy? Czy kazdy z nich jednoczesnie nie wspoltworzyl tego wiezienia swoja profesja, czy nie, czy mieli wybor we wczesniejszym zyciu? Czy architekt mogl zrobic jakis niemoralny projekt ktory sobie zracjonalizowal, ze przeciez wszyscy tak, a to nie ma wiekszego znaczenia i za to cierpial? A co z lekarka? Czy nie dlatego tam zostala umieszczona poniewaz nie chciala ujawnic realnej wiedzy co skutecznie leczy?
  Co z policjantem? Co z innymi ? Co zlego zrobili, ze tam sie znalezli?

  1. Chore łby. Ten kefir gdzieś coś przeczyta, po wkleja i udaje wszechwiedzącego. Wez się za prawdziwą męską pracę pajacu! A wy kretyni wpłacajcie kasę temu szatanowi, bo właśnie tak on działa! W bibli macie wszystko zapisane bando frajerów!

 2. „Jednak i tak jest to walka o lepszą celę w więzieniu o nazwie planeta Ziemia. „Użyję tej i tej metody duchowej, więc będzie mi się wiodło lepiej.” A gdzie będzie to lepiej? Oczywiście w sąsiedniej, lepszej celi. Może będzie ona większa, z łóżkiem zamiast pryczy, z ogrzewaniem. Być może nawet codziennie będą Ci dostarczali wyszukane jadło i wykwintne trunki. Ale nie zmienia to FAKTU, że wciąż siedzisz w którejś celi.”
  To przypomina myslenie buddystyczne i hinduistyczne, faktem jest ze wszyscy sa w wiezieniach, nawet bogacze sa pod presja srodowiskowa, wykresow gieldowych, oczekiwan kontrahentow, ale oni moga w kazdej chwili sie w duzej mierze wylogowac sie z tego systemu w bajecznym krajobrazie ktory bedzie przypominal niebo, to bardzo duza roznica miedzy nim a tymi nad ktorymi lataja bomby. Jezeli prawda jest, ze to w tym swiecie jest i pieklo i niebo, koncepcja zacierania granicy miedzy jakoscia wiezien nie jest trafna.

 3. A ja chciałbym się dowiedzieć skąd płynie ta oszałamiająca wiedza o tych wszystkich D, bo wydaje mi się, że to są spekulacje umysłów, które nie mają się czym zająć, albo kombinują na czym tu jeszcze można zarobić. Ja w każdym razie tego nie kupuję…

 4. Dear Jarek,
  jest mi niesłychanie przykro, że na Twojej stronie o zniszczeniach wojennych na Ukrainie zamieściłem moje techniczne uwagi o tych zdjęciach. Zaznaczam, że niczego nie zakwestionowałem.
  Po przemyśleniu uznałem, że powinienem był wysłać Tobie Jarek te moje uwagi techniczne na Twój adres email.
  Wstyd mi, że ja ,, stary wyga ,, dziennikarstwa postąpiłem tak niefachowo.
  Oświadczam Ci, że dobrze zrobiłeś usuwając je z Twojej strony.
  Ale i tak ostatecznie postanowiłem odsunąć się od spraw tego realu i dlatego też przestanę zaglądać i na Twoją stronę.
  Na sam koniec życzę Tobie Jarek, Twojej stronie i Twoim Czytelnikom wielu sukcesów i ku rychłemu Przebudzeniu — Ku Wyzwoleniu.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.