NIEZWYKŁY i MOCNY FILM z DUCHOWYM PRZEKAZEM

Polecam Ci absolutnie genialny film z duchowym przesłaniem „Czekaj na dalsze instrukcje” z 2018 roku. Jest to arcy-gnostycki przekaz z mnóstwem możliwych metafor i interpretacji. Film jest momentami mocny, więc nie jest to obraz dla każdego, ale warto go obejrzeć. Zakończenie po prostu powala na łopatki i wgniata w glebę.

Rodzina zgromadzona na święta Bożego Narodzenia budzi się następnego dnia i zauważa, że ich dom, wszystkie okna i drzwi, otoczony jest czarną osnową, nie ma zasięgu telefonii komórkowej ani nie ma internetu.

Za to „ktoś” daje im za pomocą telewizora „przykazania” według których mają żyć.

➡️ Film doskonale prezentuje obecna sytuację na świecie i pokazuje ludzką naturę. Wzorowa dystopia. Nie zapomnij, że ten film powstał jeszcze w 2018 roku, zanim to wszystko się zaczęło. To bardzo ważne. Jeśli zdecydujesz się obejrzeć, to raczej nie będziesz zawiedziony.

➡️ Ja tam niezbyt lubię istoty, które dają mi „przykazania”, żądają czci, składania ofiar, mówią jak żyć i w to życie bezpardonowo się wpierdalają. Zazwyczaj nie mają one dobrych zamiarów.

Możesz też wspomnieć o innych tego typu ciekawych filmach w komentarzach. Zapraszam do dyskusji.

⚠️ ➡️ LINK DO FILMU: https://m.cda.pl/video/1207688431/vfilm

➡️ Witaj. Publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (Facebook) i na stronie Jarek Kefir Com (Witryna internetowa), od około 2011 roku. Nie organizuję warsztatów, na których mówi się o dziwnych rzeczach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę pisać prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie zarabianie na słabych, choć przyjemnych materiałach.

Ale utrzymanie strony internetowej (Jarek Kefir Com) na serwerze jak i nawet sama chęć publikacji wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami, które czasami mnie przerastają. Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę Jarek Kefir Com, która jest obszernym magazynem artykułów z wielu lat, jak i docierać z ukrywaną wiedzą do wielu ludzi. Teraz od dobrej woli Czytelników zależy istnienie wolnych mediów:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal – poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.