A TY, CZY OGARNIASZ ŻYCIE W TYM SYSTEMIE!?

[Uwaga, artykuł zawiera brzydkie słowa i niecenzuralne opisy..]

➡️ Pewnego razu rozmawia sobie trzech więźniów w celi:

Więzień 1: Słuchaj, nauczyłem się brać w dupę, jak to porządny cwel robi. Ale mam z tego bardzo niewielkie zyski, ledwo mogę sobie kilka rzeczy kupić. Czemu tak jest? Czemu ciężko pracujący ludzie mają tak mało?

Więzień 2: No widzisz, ja umiem grać w więzienie a Ty nie. Jesteś jakiś nieogar, przegryw, creep i odklej, a potem dziwisz się, że sprytni i ogarnięci ludzie mają więcej od Ciebie. Cóż, każdy jest kowalem swojego losu, i jak ktoś sobie na to zapracował to potem ma. Nie ma tak, że każdemu się należy po równo. O nie! Ja oprócz brania w dupę biorę też do buzi, i nie dziw się potem, że mogę sobie kupić co chcę.

Więzień 3 (gnostyk): Sorry panowie, ale nie widzicie, że coś tu nie gra!? Jesteśmy w pieprzonym więzieniu, w niewoli. Mogą z nami zrobić co tylko im się podoba, a my musimy wszystko z nimi ustalać i się dostosowywać. Tu możemy co najwyżej kupić batonika z kantyny lub dragi na nielegalu. Obudźcie się, to nie jest żadne życie! W każdej chwili możemy zostać pobici, zabici, poniżeni, czyhają na nas choroby, wypadki, kalectwo, śmierć. Kiedyś wyjdziemy, i będziemy się tego wszystkiego wstydzić!


➡️ Mniej więcej tak to wszystko wygląda z perspektywy kogoś, komu otworzyły się oczy. Kolega pisał, że potem dla takiego człowieka ludzkość w swojej masie jest szalona, choleryczna i głupia. Widać to wtedy na każdym kroku.

Ktoś się zachwyca, że ma trochę lepszą celę w więzieniu, i jeszcze poniża tych, którzy są w trochę gorszym miejscu niż on. Przecież to jest popierdolone.

Nie świadczy to dobrze o człowieku, jeśli jest przystosowany do brutalnych reguł bytu i jeśli jest zgrany z głęboko chorym społeczeństwem.

To, co mnie interesuje to mechanika działań tego systemu i to, jak by tu znaleźć lukę w nim, taką dziurę w płocie z drutem kolczastym, by stąd uciec.

Ludzie w tym szalonym pędzie, chcąc się za wszelką cenę dostosować do woli społeczeństwa i przystosować do systemu, tracą to, co najcenniejsze. Zapominają, że to życie trzeba.. przeżyć. Tak, aby patrzeć i widzieć, by słuchać i słyszeć.

Żyj więc swoim życiem w pokoju z innymi, baw się każdego dnia, miej codzienne radości nie tylko w weekendy, rób to co lubisz i zachwycaj się tym, co widzisz i słyszysz.

➡️ Witaj. Publikuję na Jarek Kefir Bez Cenzury (Facebook) i na stronie Jarek Kefir Com (Witryna internetowa), od około 2011 roku. Nie organizuję warsztatów, na których mówi się o dziwnych rzeczach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę pisać prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie zarabianie na słabych, choć przyjemnych materiałach.

Ale utrzymanie strony internetowej (Jarek Kefir Com) na serwerze jak i nawet sama chęć publikacji wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami, które czasami mnie przerastają. Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę Jarek Kefir Com, która jest obszernym magazynem artykułów z wielu lat, jak i docierać z ukrywaną wiedzą do wielu ludzi. Teraz od dobrej woli Czytelników zależy istnienie wolnych mediów:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal – poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Jedna myśl w temacie “A TY, CZY OGARNIASZ ŻYCIE W TYM SYSTEMIE!?

  1. Z tego systemu wyjście jest tylko jedno. Poprzez ŚMIERĆ materii. Druga sprawa, to już dyskusja nad tym, czy to odzyskanie wolności czy zwyczajnie koniec. Nie powiedziałabym, że koniec, bowiem skoro nauka dotarła już do tak małych cząstek subatomowych, jak mezony neutralne, czyli te pozbawione ładunku elektr. które wykazują frapującą cechę: oscylują między postacią materialną, a niematerialną. A to wszystko spaja się
    w jedno słowo TAJEMNICA. System też TAJEMNICA. PRAWDA ( jakaś jej spora część jest w Watykanie.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.