JACY FANATYCY RELIGIJNI W POLSCE SĄ NAJGORSI?

Mój ulubiony fragment (fragmenty) Biblii to te, w których jest napisane, że to nie dobry Bóg, ale szatan rządzi Ziemią. I że oddają mu cześć wszystkie ludy i narody, mędrcy i głupcy, królowie i poddani. 😉

Prywatnie nie mam nic do katolików. Owszem, to w ogóle nie jest mój świat, i jestem szczęśliwy, że nie muszę się w to angażować i martwić tym, czym martwią się inni. Żyję tak trochę na waleta, na wyjebce i na pełnej kurwie (czy też pełnej petardzie). Niech chrześcijanie sobie będą, bo to część naszej tożsamości. Nie krytykuję ich, nie wyśmiewam, nie hejtuję. Z moją zaciśniętą pięscią spotkają się tylko i wyłącznie wtedy, gdy będą próbowali narzucać mi swoje poglądy, lub gdy skrytykują to, że nie chodzę do kościoła.

Rób co tylko chcesz, ale nie oczekuj, że też będę chciał robić to samo. To podstawa wzajemnego poszanowania.

Zauważyłem, że w tym niepewnym czasie kościoły są zapełnione bardziej, niż zazwyczaj. Jednak to nie gorliwy katolicyzm jest złym zjawiskiem.

Najgorsi są Ci, którzy chodzą do kościoła nie dlatego, że wierzą, ale dlatego, że tego wymaga lokalna, szczególnie powiatowa społeczność. Są oni całkowitymi ateistami, głosują na Platformę Obywatelską czy SLD, ale bardziej niż wierność swoim poglądom cenią dobrą opinię u tzw „ludzi.” Bo co ludzie powiedzą? Śmieją się z katolików gorliwych i poważnie traktujących swoją wiarę, że to oszołomy i mają coś z głową.

Jednocześnie krytykują tych, którzy do kościoła nie chodzą. Są to tak samo fałszywe osoby, jak ich poglądy. Lub też raczej brak poglądów. Uważają się za nie wiadomo co, i plotkują raz za razem o innych. Nierzadko ich oczerniając.

To najbardziej okropny typ człowieka. Zgadzasz się?

➡️ AUTOR: Jarek Kefir Bez Cenzury

➡️ SERDECZNA PROŚBA! 🙂 Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać moją stronę (Jarek Kefir Com), jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz skomplikowany i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

🟢 Na konto:
Nr konta: 16102047950000910201396282

🟢 Dla wpłacających spoza Polski:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

🟢 Pay Pal – link niżej: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

5 myśli w temacie “JACY FANATYCY RELIGIJNI W POLSCE SĄ NAJGORSI?

 1. Katolicy są po prostu tacy, jacy są.
  I należy członków Kościoła KRK brać takimi, jacy są. Wracanie dziś do czasów Świętej Inkwizycji to daje Polakom tylko jedną niekorzyść. A mianowicie skłóca brata Polaka z drugim Polakiem.
  My Polacy powinniśmy być dla wszystkich Polaków braćmi i siostrami.
  Fanatyzm nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. A gdy do owego fanatyzmu dojdzie ciemnota społeczeństwa, to mamy już tragedią narodową.
  Nienawiść, nienawiść i jeszcze raz nienawiść.
  W rodzinach, między sąsiadami i ta tendencja do rozkwitu nienawiści rozszerza się na całe kraje, nawet na cały świat. Świat powoli zmieniający się na Cywilizację Nienawiści. Kto go propaguje? Kto go buduje?
  Reasumując moją skromną wiedzę duchową robią to ludzie opętani przez Szatana. Czyli przez istotę duchową, niematerialną, ale posiadającą olbrzymie moce telepatyczne. Istota ta ma szczególną moc nad ludźmi, którzy od razu nie odrzucają napływających do ich Umysłów złych, szczególnie uporczywych myśli.
  Pewnego razu wybrałem się wraz z grupą turystów do muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku. I wędrowałem z innymi turystami po całym muzeum. Zaszliśmy pamiętam do salki, gdzie na stole leżała zabytkowa popielniczka. Byłem zawsze i jestem do dziś wrogiem palenia papierosów. Wszyscy wraz z przewodnikiem przeszli dalej. Zostałem tam w tej salce sam jeden. I oto do mojej głowy przychodzi myśl, aby wziąć tę popielniczkę do ręki i potłuc ją na kawałki. Po chwili myśl ta niemal mnie hipnotyzuje.
  Stałem i zmagałem się z wciąż paraliżującą mnie pokusą. Ostatecznie pokonałem ją z wielkim trudem.
  Gdy wreszcie opuściłem ową salkę w Oblęgorku, ręce i nogi trzęsły mi się jak galareta. Ale nie rozbiłem na kawałki owej popielniczki, a panie z obsługi Muzeum przyniosły mi szklankę wody. I tak powoli doszedłem do siebie. Resztę każdy z nas sobie dopowie. Nienawiść z czasem z religijnej przechodzi na narodowościową, rasową i czort wie jaką. Ważne jest to, abyśmy coraz więcej siebie jako ludzie nienawidzili. W myśl zasady: dziel i rządź. Wtedy można już głupimi ludźmi manipulować wedle woli.

 2. Panie Jarku, czemu się Pan czepiasz katolików..? Proszę poruszyć inne wierzenia. Ostatnia rzecz jaką cechuje Polaków to nienawiść czy fanatyzm..Czy ma Pan wiedzę o tym co robili starsi i mądrzejsi na ziemiach polskich w czasach II RP i w wiekach wcześniejszych ? Kabalistyczne rytuały, mordy rytualne, skrywana tajna okultystyczne wiedza, propagowanie satanizmu wśród naszych elit, przywoływanie duchów, osłabienie naszej wiary.. Co działo się szczególnie w czasach powstań narodowych kiedy szlachta oddawał dla sprawy swoją dusze ..

 3. Jedno mnie cieszy. To fakt że moja rodzina nie posyłała mnie ani na religię, ani do spowiedzi. Nie musiałem też być tzw. ministrantem. Wiedziony jakimś instynktem od księży, zakonnic i organistów trzymałem się z daleka. Wierzyłem w Boga, ale nie wierzyłem w te hucpy, jakie ONI wyprawiają w kościołach. Analogicznie co do sekt.
  Mimo to nikogo nie oceniam, nikogo nie oskarżam, nikogo nie osądzam.
  Pytasz się Jarek, fanatycy religijni w Polsce są najgorsi?
  Dobre pytanie! Nie łatwo na nie odpowiedzieć. Najgorsi to ci wszyscy ludzie, którzy czują totalną nienawiść do osób niewierzących, a jeszcze większą do konkurencyjnych ugrupowań religijnych. Im większe jest pokrewieństwo, tym większa nienawiść. Pisał o tym wielebny Jonatan Swift w ,, Podróże Guliwera”.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.