Niewolnicy systemu niszczycielami świętej kobiecości!

Niewolnicy systemu niszczycielami świętej kobiecości!

globalna świadomość (2)Przedstawiam kolejny wykład pana Marka Passio. Wcześniej na mojej stronie gościł jego przekaz o nazwie „kosmiczne porzucenie” (ang „cosmic abandonment„).

Sam Mark Passio jest byłym satanistą, wysoko wtajemniczonym. Udało mu się uwolnić z sideł tajnej organizacji, po czym przyłączył się do jasnej strony mocy.

Głównym „grzechem” tych tajnych organizacji jest to, że ukrywają wartościową wiedzę zazdrośnie, chcąc ją zatrzymać tylko dla siebie. Zaś zwykłych ludzi którymi oni pogardzają, trzymają w ciemnocie, biedzie, kołtuństwie, narkomaństwie (alkohol..) i niewolnictwie ekonomicznym.

Mark Passio należy do ludzi, którzy nie mogli wytrzymać pewnych rzeczy, odeszli. Teraz głoszą ukrywaną wiedzę publicznie, dzielą się nią z nami. Od pewnego czasu częściej goszczą u mnie wpisy i nagrania takich ludzi – którym udało się ocalić duszę przed ostateczną kradzieżą.

Tym razem prelekcja Marka Passio o sługusach systemu i o tym, jak niszczona jest energia żeńska na tym świecie. Obecnie energie się wyrównują, przynajmniej w naszej cywilizacji. Skutkiem ubocznym tego procesu może być inwazja islamu, która teraz trwa.

Pozostałe materiały Marka Passio z mojej strony:
Rzeczywistość jest iluzją (hologramem) a my żyjemy w matrixie!
Kosmiczne porzucenie: o tym, że psychopatię mamy w genach

Artykuły autorskie trochę w temacie – konserwatyzm, dulszczyzna, obyczaje, kontrowersje:
O tym, jak zawarłem „pakt z diabłem”.. Jarek Kefir uchyla rąbka tajemnicy
Praktycznie wszystkie przepowiednie Orwella się spełniły
Seksualne harce Henryki Krzywonos chłodnym okiem cynika
Kontrowersje: pożytki z omijania tabu [+18]
Walentynki? Uwaga na komedie romantyczne, to toksyczne wzorce dla psychiki!
Konserwatyzm to ślepa uliczka. Wszyscy korzystamy z rewolucji obyczajowej
Konserwatyzm to największe kłamstwo świata

Mark Passio – Kult ostatecznego zła: wykonawcy rozkazów niszczycielami Świętej Kobiecości:

14 myśli w temacie “Niewolnicy systemu niszczycielami świętej kobiecości!

 1. „KOBIETA I MADONNA (część pierwsza)

  Aby zrozumieć poważny kontrast nowoczesnej kobiety musimy zapuścić jej korzenie w kulturze, która znajduje się w jej przeszłości: w kulturze chrześcijańskiej, która stworzyła model „madonny”, czyli kobiety, która dedykuje swoje całe życie domowi, dzieciom, porządkom, dozorowaniu rodzinnej wspòlnoty, której jawnie odmòwiono bycia atrakcyjną i uwodzicielską; nawet ubiòr jej przeznaczony był bardzo surowy i „czysty”.
  Po epoce „dzieci kwiatów” w latach’ 68, nastąpiła rewolucja seksualna. Kobieta odkrywa swą pociągającą urodę, prawo do odczuwania przyjemności oraz swą aktywną rolę w seksualności. Przestaje biernie akceptować męskie podboje. Rodzi się kobieta feministka i emancypantka (często, niestety, seksistowska).
  Mężczyzna przechodzi kryzys, ponieważ do tej pory nigdy nie był ani wychowany, ani przyzwyczajony do akceptacji tej podwòjnej roli w jednej i tej samej kobiecie. Dla niego kobietą sexy, atrakcyjną, wyzwoloną była jedynie ta „nielegalna”, „utajona”, kochanka, dziwka, czyli ta, w której odnajdywał nieodłączną część swej seksualności. Jak mawiała V. Wolf:
  „Kobieta porządna odejmuje mężczyźnie jego męską istotę, kobieta rozwiązła mu ją przywraca.”


  Mężczyzna boleśnie odczuł słabnięcie swej męskiej i seksualnej siły (słabą płcią nie jest kobieta, ale mężczyzna…), podczas gdy uznał, iż jego kobieta ma prawo do życia, przyjemności, do swej kobiecości bez konieczności zrezygnowania ze swego macierzyństwa.
  Mama – „dziwka” nie jest częścią naszej mentalności, zostaliśmy przyzwyczajeni do „dziewiczych” mam (matka – Madonna) zamiast do kobiet, które mogłyby wypełnić, zaspokoić mężczyznę w pełni jego istnienia bez obawy o uprzedzenia, krytyki, zarzuty męskiej fałszywej przyzwoitości oraz moralności społecznej.
  Aby zauroczyć, przyciągnąć do siebie mężczyznę, kobieta ma do wykonania trudne zadanie połączenia tych swoich dwòch wymiaròw: matki i uwodzicielki, szanującej się pani domu i kobiety ” rozwiązłej”, poważnej lecz także wyzwolonej. Tymczasem, częstokroć, społeczeństwo skazuje kobiety o ile otwarcie przeżywają swoje ciemne lub dzikie aspekty życia, więc marginalizuje je w ukryciu lub represji psychicznej oraz samotności moralnej


  Tymczasem mężczyzna kuszony jest przez swòj egoizm i pychę, by nie wierzyć w tego rodzaj kobiety. Jest zbyt przyzwyczajony do poszukiwania tego rodzaju kobiety, która najbardziej mu odpowiada: tej, ktòrej nikt mu nie dotknie, czystej i nieskazitelnej, matki i Madonny ! Mężczyzna kontynuuje na drodze poszukiwań w kobiecie typowych aspektów męskiego hedonizmu: podboju, zniewolenia, kobiecej łagodności, jej uwielbienia i oddania sobie i dzieciom. Tak więc kobieta kusząca i „polująca” przybija do muru współczesnego mężczyznę oraz całe tradycyjne społeczeństwo. I tak, choć mężczyzna publicznie gardzi dziwką, po kryjomu jej szuka, bo jej potrzebuje…ale nie akceptuje w swej kobiecie tych samych potrzeb.
  Nie jest dobrze obarczyć ją wyłączną winą… O wiele lepiej zajrzeć za kulisy naszego życia, gdzie ukrywa się potwór. Kobieta nie może być jedynie adorowana przez mężczyznę, ktòry ją ubóstwia pozbawiając czci, by następnie prosić ją o przebaczenie. Boskość i duchowość tkwi w kobiecości i zadaniem kobiet jest skierowanie na drogę życia duchowego mężczyznę poprzez macierzyństwo, ktòre nie powinno uczynić z synòw zaślepionych wielbicieli mamy (maminsynkòw), ponieważ prędzej czy później zemszczą się za tę fałszywą, infantylną niewolę i uzależnienie o charakterze represyji seksualnych i kazirodczej fobii seksualnej.”

 2. „TAJEMNICA KOBIECEGO CIAŁA

  Kobiece ciało ma zdecydowanie więcej „krzywizn”; jest „falujące”, czyli w ruchu. Jest w nim życie, prokreacja, tworzenie. Ulega ciągłej metamorfozie ze względu na zachodzące w nim zmiany hormonalne. Kobiece ciało jest najbardziej skoncentrowanym i widocznym naśladowanictwem natury i Boga.
  Ciało kobiety jest tajemnicą, za którą otwiera się otchłań potępienia lub niekończącej się kontemplacji. Ciało segregowane w dogmatach, przyzwyczajeniach, tunikach, purytanizmach i fałszywej skromności lub traktowane jak towar. To kobiety w pierwszej linii nie mają właściwego stosunku do swego ciała … Albo go nienawidzą, bo nie są piękne (nie zostały docenione, więc stąd zazdrosne: biada zobaczyć ciała piękne, nagie, uwodzicielskie innych kobiet!), albo są piękne i z tego powodu zmieniają ciała w towar. Trudno znaleźć czyste kobiece spojrzenie względem innej kobiety.
  Kobieta, która obnaża się bez żadnego wstydu, ktòra oddaje się nie zatracając siebie (tak jak powietrze, jak słońce), ktòra nie czuje się obiektem, przedmiotem, zdobyczą, jest kobietą wolną od każdego pokoleniowego tabu, ktòre zamaskowane są dziś na tysiące sposobów: ekstremalnie szowinistycznych i feministycznych.

  KOSMICZNE PRZEJŚCIE DO KOBIECEGO YIN

  Natura jest cykliczna, nawet na poziomie psychicznym i duchowym jesteśmy wezwani do zmiany, która ma swoje korzenie także w porządku wszechświata.

  Na początku był URANUS … Bóg JEDYNY, niepodzielny całego wszechświata: ERA androgyniczny, nie tylko niebieski – miał na myśli swą ukochaną URANIĘ (Ziemia, ERA); stworzył sam siebie, podzielonego na męskiego OZYRYSA (Adama) i żeńską ISIS (Ewę), świat DUALNY; z nich narodził się Horus (Słońce; OM nieskończenie wielki, wszechświat eteryczny): ludzki syn, CHRYSTUS, Słowo, Materia, a poprzez niego świadomość, córka prawdy, ktòrą Chrystus widzi w duszach z nim się łączących (nieskończenie mała, myśl).
  Wydaje się, że ta genetyczna zmiana w dzisiejszym DNA jest początkiem (kolejnym) cyklu, który ponownie utworzy nową cywilizację Zjednoczoną, ale będzie ona udziałem tych, którzy przejdą przez drogę: androgeniczną, obojnaczą, biseksualną psychicznie, kosmopolityczną mentalnie.
  Cykliczny charakter kosmicznej natury wydaje się być obecny i aktywny na każdym poziomie, taki jest jej uniwersalny charakter! Prawda ta jest tak stara jak szkoły alchemiczne, prekolumbijskie, azjatyckie i przedegipskie.
  Nadchodzący cykl będzie kobiecy, czyli charakteryzujący się przewagą magnetyczną (YIN) nad elektryczną (męski YANG) – Cykl magnetyczny, ze względu na swą kosmiczną naturę, ponownie przywołuje przebudzenie świadomości.
  Jest taki punkt w tym cyklu, gdzie ani męskość, ani kobiecość nie przeważają: będzie to czas obojnaczy, hermafrodytyczny: prawdziwe osiągnięcie dusz oświeconych, tych duchów anielskich, które potrafią korzystać z dwòch skrzydeł lub półkul mózgowych: na ròwni lewej i prawej, męskiej i żeńskiej.

  Każdy symbol związany z kultem Bogini Matki jest włączony do kultu demona, do satanizmu. Wszelkiego rodzaju aberracje przypisywano kobietom, które głosiły i wierzyły w mądrość głębokiego związku między naturą a człowiekiem. Są to zbrodnie, które dziś opłacamy degradacją środowiska oraz zbiorowym samobójstwem ludzkości przygotowywanym dzień po dniu poprzez przemoc zadawaną naszej Matce Ziemi.
  Zmiana, która przyniesie zbawienie, będzie możliwa tylko dzięki odkryciu tych głębokich więzi, które stymulowały kobiety do tańca, boso i w blasku księżyca.”

 3. Patriarchalizm religijny i niszczenie energii kobiecej wynika zapewne ze strachu przed kobietami, którego pochodzenie nie jest ziemskie a wywodzi się od dawnych królowych Oriona ( Assa of Ra, Sarah) które niepodzielnie rządziły Imperium siejąc strach i terror (takie NWO na szeroką skalę). Ciekawe pochodzenie słów wynika też z obecności tych królowych na naszej ziemi w dawnych czasach, jak Din Assa Ur (dinosaur), Uru Assa El em (jerusalem), Uropa, Ural.itp. Ur/Uru oznacza linię smoków, draco, Ibi to ptasię plemię, Dogoni.stąd kiedyś pakt IBI-URU co Sitchin powiązał z 12 planetą niburu, nibiru, ale trochę odbiegam.
  Z drugiej strony energia kobieca jest na tyle istotna, że kult boginii matki, wielebnej matki (artykuł http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_danwinter08.htm) wynika z bardzo starego pragnienia stworzenia jaja, które zawiera duszę przez tę drakońską familię w związku z ich regresywnym, rozpadającym się DNA. (muszę przytoczyć tu tekst angielskiej wyliczanki o Humpty Dumpty Egg – and all the king horses and all the kings men never know how tu put this egg together again, czyli niewiedzieli jak włożyć duszę do jajka 🙂 W filmie Diuna jest wiele symboli związanych z tematem a akcja dzieje się na Arrakis, które jest planetą w systemie Alpha Draconis, a np. świątynia Anghkor Wat jest odwzorowaniem tego gwiazdozbioru…….

 4. psychopaci tak przedstawiają Polskę w aljazeera. Niby dobrze w otaczającej islamskiej rzeczywistości ale świat poznaję neo historię z „Polskimi obozami”. Jakież to qrwa wstrętne i podłe, że w polityce nie ma Polaka, którą tą aferę chciałby wyjaśnić. Kłamstwo powtarzane po raz n-ty

  1. Aljazeera – długie ramię Mossadu. Nikt nie reaguje ponieważ może już nie prawdziwych Polaków albo w ogóle ich już niema. Wszakże Polska istnieje tylko teoretycznie. Więc kto ma reagować ? Najbliższe dwa lata czyli 2016-2017 będą arcy kluczowe dla Polski i Europy. Wieszczę upadek rządu Pis i przedterminowe wybory albo nawet bankructwo kraju i wejście bankstersko-korporacyjnego syndyka.

 5. Mam nieodparte wrażenie, że Jarek prowadzi ten blog tylko dla mnie bo….jakoś nie znalazłem jak do tej pory czegoś w stylu: „o kurcze ten gość mówi o mnie i moim życiu” „tak ja też tego doświadczyłem czy doświadczam osobiście” „tak rozumiem o czym jest mowa, ale jakoś nie potrafię tego przedłożyć na działanie bo się boje”. To może ja zacznę. To o czym mówi ten gość bardzo mnie dotyczy, tego co doświadczyłem w swoim życiu, jakim próbowałem sprostać wyzwaniom, jakie wyznaczałem sobie cele na drodze, z czym się zetknąłem i czego przestraszyłem i ile to mnie kosztowało. W zasadzie powinienem dołączyć do tych dwóch, których wymienia, powinien wymienić trzech. W chwili obecnej jest we mnie poczucie beznadziei bo wątpię, by ten film został wogle przez kogokolwiek obejrzany, a już o obejrzeniu i zrozumieniu chyba nie może być mowy

 6. No tak, łatwo mówić o spiskach, zrzucać odpowiedzialność na bogów, bankierów, narody, komety itd itp to prosty schemat funkcjonowania niedojrzalej osoby, to własnie takie osoby umacniają istniejący system, osoby – skrzywdzone i opuszczone dzieci. Cieszy mnie też fakt, że został poruszony temat świętości i kobiecości. Na swojej drodze bardzo ciężko było mi odszukać świętość kobiecą, dopiero kiedy ją odnalazłem mogłem skierować swoje kroki na drogę wojownika.

 7. Pisze się chociażby na samczym runie że kobiety są w gruncie rzeczy zawsze takie same, Bez względu na wykształcenie i temperament zawsze poddają mężczyznę psychicznym próbom na kontrolowanie agresji 😉 mają słabość do buractwa, są interesowne itp. Nikt nie potrafi i nawet nie stara się wyjaśnić jakim cudem kobiety są takie same a mężczyźni tacy różni, HA! 😛 Bo idąc tym tropem należałoby przyjąć że każdy z nas ma ciągotki do bycia badboyem,lubi potraktować kobietę jak suczkę, nigdy nie dzieli się sterem itp. No a jednak jest masa tzw. białych rycerzy którzy ani myślą w ten sposób wobec kobiety. Jak to możliwe, ktoś potrafi wyjaśnić albo ma do zapodania źródła gdzie robią to zawodowcy?

  1. Ostatnio mnóstwo się wylewa w necie tego szajsu na kobiety – a prawda jest zwyczajna aż do bólu 🙂

   Każda kobieta chce widzieć w mężczyźnie:
   – opiekuna i obrońcę
   – brutala
   – miłego gościa
   – klasowego przystojniaka
   – dziecko (żeby i nim mogła się poopiekować)
   – światowca
   – domatora
   itd. – można dopisać praktycznie wszystko!

   Mężczyzna musi być wszechstronny i sam wiedzieć, czego chce od życia, od samego siebie, i od kobiety.

   Niestety, większość współczesnych mężczyzn poprzestaje na bzyknięciu panny i napiciu się piwa – i na tym kończy się ich „męskość”.

   Dlatego kobiety są tak rozczarowane.
   I dlatego szaleją za prawdziwymi mężczyznami!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.