TO NAGRANIE ZMIENI TWOJE ŻYCIE. BRAK MI SŁÓW..

Niezwykły film o zmianach w życiu, o przemijaniu i chorobach

Zapraszam Ciebie na niepowtarzalne nagranie z kanału „Niesamowite Fakty” [LINK DO KANAŁU TUTAJ].

Opowiada ono o tym, co sądzą ludzie nieuleczalnie chorzy, lub Ci na łożu śmierci.

Żałują oni wielu spraw. Że byli niedobrzy dla tych, którzy ich kochali. Że bali się żyć, marzyć. Że nie zrealizowali nawet połowy tego, o czym marzyli.

I to nie ze względów finansowych, ale dlatego, że blokował ich strach.

Mieli świadomość, że to, czego nie zrobili lub za czym nie podążyli, a bardzo tego chcieli, to był ich własny wybór.

Bardzo ważne jest, by zrealizować choć część marzeń, zanim będzie na to za późno. Zdrowie to wolność. Często przekonujemy się o tym, jak już jest za późno.

Kariera, status, prestiż, szpan.. Gonimy za tym, tracimy na to życie, nie wiadomo nawet po co. A gdy człowiek jest już stary i schorowany, to dochodzi do wniosku, że jest na wiele, za wiele rzeczy za późno.

Ja mam szczerze mieszane uczucia. To nagranie po prostu mną wstrząsnęło. Jeszcze nie potrafię do końca ogarnąć tego wszystkiego. Nie jestem jakimś nie wiadomo jakim oświeconym, zresztą nawet nie lubię tego określenia i się od niego odcinam. Jestem zwykłym człowiekiem, ze swoimi lękami, obawami, traumami, które wkrótce będę uzdrawiał.

Jedyne co jest istotne dla umierających, jest uporządkowanie relacji, miłość i chwytanie ostatnich chwil życia. Często zapominamy, że wskazówki zegara poruszają się tylko w jednym kierunku. Powoli, acz nieubłaganie ku starości i śmierci.

.

Przytoczę Ci ciekawy cytat, w temacie filmu i ogólnie zmiany życia:

„Z całego spektrum możliwości i form istnienia, które oferuje nam wszechświat, niby mogę wybrać to, co sobie wymarzę, wyśnię, zaprojektuję… Jednak pamiętam, że te marzenia ogranicza wyobraźnia, a wyobraźnię ograniczają: programy, nawyki, wierzenia, przekonania, przywiązania, chcenie, pożądanie i.. strach ja, które chce lub nie chce.. Nie ma chce lub nie chce, rozpuściło się… 🙂 Dlatego nie ma już potrzeby wyobrażania sobie czegoś i niczego, dlatego wchodząc do łona, w którym jest cały kosmos, wszechświat, iluzja oddzielności ja się w nim roztapia.. I dzieją się cuda… Gdy pozbywam się tych ograniczeń, wtedy mogę dostrzec o wiele więcej możliwości niż „wcześniej” czy „przedtem”. Wtedy przychodzi wiedza czy doświadczenie, których nigdy wcześniej nawet wyobrazić bym sobie nie mogła.”

(Autor nieznany)

A teraz niezwykły i wzruszający film video:

.

Niezwykle przesłanie dla umierających, których ziemska wędrówka dobiega końca:

Zapraszam Cię do obejrzenia filmu video z przesłaniem dla osób umierających lub bojących się tego, co nieuchronne:

.

To miłość, relacje, wartości, wyluzowanie, dystans, czy w końcu duchowość dają ludziom prawdziwe szczęście i sens. Życie jest ciągłym doświadczaniem i zmianą. Nie zmarnuj go w tej wiecznej pogoni za króliczkiem, którego nie da się dogonić.

.

jarek kefir

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

5 myśli w temacie “TO NAGRANIE ZMIENI TWOJE ŻYCIE. BRAK MI SŁÓW..

 1. „DMT, to prawdopodobnie najpotężniejsza substancja zmieniająca świadomość, jaka znana jest człowiekowi. Jest oczywiście prawnie zakazana. Jednak wedle tych restrykcji wszyscy powinniśmy być aresztowani i siedzieć w więzieniach, ponieważ wytwarzamy DMT w naszych mózgach. Mamy gruczoł o nazwie szyszynka, który produkuje Dimetylotryptaminę. Ludzka przygoda z tą substancją zaczyna się w 49 dniu płodowym. Nasze tworzące się ciała pływają sobie w łonie matki już niecałe dwa miesiące i wówczas zaczyna się u nas wykształcać właśnie szyszynka i produkcja DMT. W ciągu całego życia produkujemy ją w głębokich stanach transu i najwięcej w momencie śmierci. Właściwie to kiedy nasza świadomość odchodzi ze zużytego ciała podczas procesu śmierci fizycznej, szyszynka uwalnia wielkie pokłady Dimetylotryptaminy do naszego organizmu. Dlaczego gruczoł ten wytwarza takie ilości potężnej psychodelicznej substancji ? Proste: aby świadomość mogła zostać wręcz wypchnięta do przestrzeni astralnej i stamtąd dalej w kolejny etap podróży. Według moich badań i obserwacji szyszynka jest fizyczną manifestacją pojawienia się ducha w ciele. Według wielu tradycji nie tylko indiańskich, ale także starożytnych wschodnich, sumeryjskich, egipskich – szyszynka symbolizowała trzecie oko – bramę między wymiarową pomiędzy ciałem, a światami niefizycznymi. Według wielu starożytnych tradycji dokładnie 49 dni potrzebuje dusza, świadomość, zindywidualizowana forma energetyczna (lub jak kto chce to tam sobie nazwać), by wejść w ponownie w ciało między kolejnymi inkarnacjami. Obecnie nauka (biologia, fizyka, psychologia i inne) nierozerwalnie łączą się z ezoteryką i uznaje to coraz więcej naukowych autorytetów. „

 2. Ostatnio nabyłem dwie wyjątkowe książki związane w tematyką śmierci, w szerszym ujęciu mistyczno-psychodelicznym.
  Pierwsza, to :

  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/87710/dmt-molekula-duszy

  „Pomiędzy 1990 a 1995 rokiem dr Rick Strassman przeprowadził zatwierdzone przez DEA badania kliniczne na Uniwersytecie Nowego Meksyku, podczas których sześćdziesięciu ochotników otrzymało DMT – jeden z najpotężniejszych znanych nam psychodelików.

  Niniejsza książka stanowi niezwykle szczegółowy opis owych sesji, stawiając przy tym pytania dotyczące natury ludzkiego umysłu oraz terapeutycznego potencjału psychodelików. DMT jest substancją występującą głównie w roślinach, ale produkuje ją także ludzki mózg. Wywołała ona u badanych szereg doświadczeń z pogranicza śmierci oraz przeżyć mistycznych. Wielu ochotników opisało niezwykle realistyczne spotkania z inteligentnymi istotami, przy czym na szczególną uwagę zasługują przypadki nawiązania kontaktu z „obcymi”. Niemal wszyscy uznali, że udział w badaniach był jednym z najważniejszych doświadczeń ich życia.

  Strassman łączy DMT z szyszynką, a więc miejscem, w którym, według Hindusów, znajduje się siódma czakra i które Kartezjusz nazywał „siedliskiem duszy”. W „DMT: Molekuła duszy” stawia on śmiałą tezę, w myśl której naturalnie uwalniane przez szyszynkę DMT umożliwia duszy wniknięcie do ciała oraz jego opuszczenie, towarzysząc także doświadczeniom narodzin i śmierci, osiąganiu najwyższych stanów medytacyjnych, a nawet seksualnej transcendencji.

  Strassman uważa także, że przypadkowe uwalnianie DMT może prowadzić do doświadczeń uprowadzenia przez obcych. Substancja ta, używana z rozwagą, może w znaczącym stopniu przyczynić się do dokładniejszego zbadania najbardziej mistycznych obszarów ludzkiego umysłu i ludzkiej duszy. „

  1. Druga zaś to:
   https://sklep.okultura.pl/stanislav-grof-najdalsza-podroz.html

   „Do późnych lat sześćdziesiątych XX wieku zachodnia cywilizacja przemysłowa niemal w ogóle nie interesowała się problematyką śmierci i umierania. Jedynym wiarygodnym wytłumaczeniem tego fenomenu jest masowe wypieranie się śmierci i tłumienie wszystkiego, co się z nią wiąże”. Topimy śmierć we łzach, odpędzamy śmiechem, zagłuszamy szumem medialnym. W Najdalszej podróżyStanislav Grof proponuje nam wyprawę aż po kres istnienia w celu zobaczenia, co znajduje się dalej. Czym jest śmierć – końcem czy początkiem wszystkiego? Jakie towarzyszą jej wizje? Dokąd prowadzą? Książka Grofa nie zabiera ostatecznego głosu w tej kwestii, ale dostarcza fascynującego spojrzenia na problematykę, która dotyczy każdego.

   Stanislav Grof należy do najwybitniejszych współczesnych psychologów i psychoterapeutów, którym nie jest straszne poszerzanie granic ludzkiej świadomości. Jego myśl, podobnie jak dokonania Carla Gustawa Junga, Berta Hellingera, Jamesa Hillmana, Arnolda Mindella i Kena Wilbera, rzuca wyzwanie dotychczasowemu paradygmatowi. Grof, czerpiąc z dorobku psychoanalizy i psychologii humanistycznej, podkreśla znaczenie odmiennych stanów świadomości w ciągłym formowaniu ludzkiej psychiki. Proponuje jej nowy model, który obok wymiaru biograficznego uwzględnia znaczenie doświadczeń okołoporodowych i transpersonalnych. Najdalsza podróż jest jednym z ostatnich dzieł tego wybitnego myśliciela, dotyczącym zagadnienia śmierci w kontekście dawnych i współczesnych mitologii, rytuałów, praktyk religijnych i magicznych, a także eksperymentów psychodelicznych z ludźmi umierającymi, prowadzonych przez niego w latach siedemdziesiątych XX w. w Marylandzkim Ośrodku Badań Psychiatrycznych.

   ….
   Stanislav Grof należy do najwybitniejszych współczesnych psychologów i psychoterapeutów, którym nie jest straszne poszerzanie granic ludzkiej świadomości. Jego myśl, podobnie jak dokonania Carla Gustawa Junga, Berta Hellingera, Jamesa Hillmana, Arnolda Mindella i Kena Wilbera, rzuca wyzwanie dotychczasowemu paradygmatowi. Grof, czerpiąc z dorobku psychoanalizy i psychologii humanistycznej, podkreśla znaczenie odmiennych stanów świadomości w ciągłym formowaniu ludzkiej psychiki. Proponuje jej nowy model, który obok wymiaru biograficznego uwzględnia znaczenie doświadczeń okołoporodowych i transpersonalnych. Najdalsza podróż jest jednym z ostatnich dzieł tego wybitnego myśliciela, dotyczącym zagadnienia śmierci w kontekście dawnych i współczesnych mitologii, rytuałów, praktyk religijnych i magicznych, a także eksperymentów psychodelicznych z ludźmi umierającymi, prowadzonych przez niego w latach siedemdziesiątych XX w. w Marylandzkim Ośrodku Badań Psychiatrycznych.”

 3. DMT? Dlaczego przywiązuje się taką wagę do tego hormonu – zbliża się śmierć, to szyszynka wyrzuca to DMT na 30 sekund (badania na myszach), prawdopodobnie po to, by śmierć nie była tak straszna. i wtedy – przez te 30 sekund – umierający doświadcza wizji, które wynagradzają mu wszystkie cierpienia, jakie przynosi życie. Ale 30 sekund mija i wtedy życie naprawdę się kończy ZAPAŚCIĄ W NICOŚĆ, której w ogóle nie należy się bać, bo tego stanu doświadczałeś przed swoim narodzeniem od nieskończonego czasu, i założę się, że nie masz z tego okresu żadnych przykrych wspomnień.
  A filmik drugi (to przesłanie) jest zwykłym pieprzeniem w stylu nawiedzonego guru…

 4. Mnie zatkało.Wiesz,latamy w kosmos,mamy super-hiper-ultra-cośtamjeszcze-nowoczesne technologie,marzymy o podboju kosmosu…a ludzie dalej są w stanie się NISZCZYĆ w imię jakichś tak BŁACHYCH spraw,które z całego spektrum Świata i Życia są po prostu nie warte nawet ogarka nadpalonej świeczki.Praca”bo trzeba”,szkoła”bo trzeba”,wiara w księgi czy ogłupiające doktryny „bo trze…”…a czy ktoś spyta się Ciebie czy mnie „a co ja z tego qrwa,będę miał tu i teraz,jakie mam gwarancję,że nie robicie ze mnie głupa?!-i to jest i w Polsce i na innych miejscach tej Planety-sąsiad jedzie po sąsiedzie,któremu się „udało”-„nakradł złodziej,je*any,niech go szlag trafi!!!-a potem „wybacz Panie naszym winowajcom””,gang walczy z innym gangiem,policja walczy z gangami,nad policją i służbami nadzór pełni PAŃSTWO (czyli politycy,a nad nimi „elyty”-KRAJ=/=PAŃŚTWO),których ludzie wybierają,”by żyło się lepiej,wszystkim-z naszej garniturowej kliki,a wy „plebsie i motłochu” dalej róbcie z siebie frajerów i miejcie nadzieję że coś się zmieni xD)….i tak w kółko.Życie jest ZAJEBIŚCIE PROSTE I WSPANIAŁE-ludzie jako „my”,gatunek,na siłę sobie je utrudniamy,ba,ZATRUWAMY,A NIE RAZ POZBAWIAMY GO-jeden drugiemu,a gdy przychodzi KONIEC-Śmierć,Kostucha,Żniwiarz,jakkolwiek by to nazwać,Siła która nas z tąd „wymeldowuje”,nie wiadomo czy gdzieś i czy w ogóle gdziekolwiek ma nas odmeldować… Nagle przychodzi „otrzeźwienie”.”O qrwa,gdybym miał czas to wszystko wyprostować,wystarczył by mi JEDEN DZIEŃ,JEDEN TYDZIEŃ,JEDEN ROK żeby wyprostować to co spieprzyłem,qrwa,to było takie PROSTE,gdy teraz na to patrzę”…ale czasu i „drugiej szansy” nie będzie”.To ŻYCIE to dzika karta,tylko od nas samych zależy,czy wygramy lub przegramy,lub od razu postawimy na siebie krzyżyk i oddamy to wszystko bez walki.PS.kawałek w temacie https://www.youtube.com/watch?v=ywyEYpkSWRI.Pozdrawiam i Carpe Diem 🙂

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.